Розповідаємо про участь ДЮСШ Волочиськ у турнірах U14 та U16.
Як і в минулому сезоні, у дитячо-юнацьких змаганнях в сезоні 2017-2018 існує дві вікових групи U14 (2004-2005 р.н.) та U16 (2002-2003 р.н.). Команди також розподілені на три територіальні групи - ПІВНІЧ, ЦЕНТР, ПІВДЕНЬ. Кращі команди з груп на другому етапі розіграють переможців у двох вікових категоріях. Змагання проходять за системою "осінь-весна". Восени заплановано зіграти перше коло групового етапу. Друге коло та фінальний етап відбудеться весною 2018 року.
В турнірі приймають дві команди ДЮСШ Волочиськ - U14 та U16, які беруть участь в групах ПІВДЕНЬ.
ПІВДЕНЬ U16
УЧАСНИКИ:
ДЮСШ Волочиськ
ДЮСШ Городок
ДЮСШ-1 (Хмельницький)
ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський
Новатор (Хмельницький)
Патріот (Кам’янець-Подільський)
СКЛАД КОМАНДИ ДЮСШ Волочиськ U16:
Воротарі | |
ВІННИЧУК Назар | 13.04.2003 |
РУДИЙ Валерій | 22.02.2003 |
СВИД Владислав | 22.04.2003 |
Захисники | |
ВЕРЕТЮК Володимир | 22.04.2003 |
ВОЛКОТРУБ Денис | 18.11.2002 |
ГРЕХ Роман | 09.12.2003 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Ярослав | 17.06.2003 |
КВІТЕНЬ Дмитро | 25.11.2002 |
МОСТИНЕЦЬ Олександр | 10.10.2003 |
ЯСІНСЬКИЙ Віталій | 04.07.2003 |
Півзахисники | |
БАЛАНДЮК Дмитро | 10.09.2002 |
БОХОНОК Дмитро | 03.11.2002 |
ВІТЮК Назар | 08.07.2002 |
ЛИПА Владислав | 05.03.2002 |
СИНЄГУБ Максим | 27.03.2003 |
СКОРОМНИЙ Антон | 25.01.2002 |
ТУЗ Вадим | 22.05.2003 |
ХИЖИНСЬКИЙ Олександр | 15.06.2003 |
Нападники | |
КОВАЛЬ Данило | 06.11.2003 |
ЛЕМЕШКО Єгор | 11.02.2003 |
ЛУБКОВИЧ Вадим | 15.07.2002 |
МАТЧІ з УЧАСТЮ ДЮСШ Волочиськ U16
Станом на 31 жовтня наші юнаки провели чотири поєдинки:
Патріот (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Волочиськ – 4:2
ДЮСШ Волочиськ – Новатор (Хмельницький) – 1:1
ДЮСШ-1 (Хмельницький) - ДЮСШ Волочиськ – 1:2
ДЮСШ Волочиськ – ДЮСШ Городок – 4:1
Голи у цих матчах за нашу команду забивали:
Липа - 4
Скоромний - 3
Лубкович - 2
КАЛЕНДАР ПЕРШОГО КОЛА - ТУТ>>>
ПІВДЕНЬ U14
УЧАСНИКИ:
ДЮСШ Волочиськ
ДЮСШ Городок
ДЮСШ ст. Дунаївці
ДЮСШ-1 (Хмельницький)
ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський
Новатор (Хмельницький)
СКЛАД КОМАНДИ ДЮСШ Волочиськ U14:
Воротар: |
|
БЄЛОВ Анатолій |
05.05.2004 |
Захисники: |
|
ХМУРА Денис |
16.02.2004 |
КІНЬ Олександр |
18.02.2005 |
ЛОЗОВЕЦЬКИЙ Антон |
05.06.2004 |
ПОЛІЩУК Сергій |
02.04.2004 |
ШЕЙКО Арсен |
20.08.2006 |
ШИМКОВ Микола |
02.01.2004 |
ЯРЕМЧУК Дмитро |
10.01.2004 |
Півзахисники: |
|
ВДОВИН Олексій |
22.03.2004 |
ДЖУРИЛО Антон |
20.12.2004 |
МАХНІЦЬКИЙ Петро |
07.05.2004 |
ФРАНКОВ Володимир |
07.06.2004 |
ЯРЕМІШИН Валентин |
14.02.2004 |
ЯЩИШИН Захар |
08.02.2004 |
Нападники: |
|
ЗАДНІШЕВСЬКИЙ Антон |
17.01.2004 |
ТРАЧУК Микола |
15.07.2005 |
На фото епізод матчу ДЮСШ ст. Дунаївці – ДЮСШ Волочиськ
КАЛЕНДАР ПЕРШОГО КОЛА - ТУТ>>>
Звертаємо Вашу увагу, що календар матчів та результати змагань на офіційному сайті ХОФФ опубліковані напередодні і в календарі матчів не відображено результати усіх матчів, що були зіграні в групах протягом вересня-жовтня... Тож по мірі надходження інформації будуть внесені зміни в турнірні таблиці.
Наступні матчі обидвох команд ДЮСШ Волочиськ призначені на п'ятницю 8 листопада. В 14.00 на резервному полі стадіону "Юність" зіграють ДЮСШ Волочиськ - ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський . Спершу гратимуть склади U14, потім - U16. Це будуть останні матчі волочиських юнацьких команд в 2017 році.
Використано фото з соцмереж
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |