Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
9 червня 2018, 20.00
Київ,
НСК Олімпійський
Чемпіонат України
Друга ліга

ЗОЛОТИЙ МАТЧ
СК ДНІПРО-1
(Дніпро)
0
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
1

Програмки

Вітаємо з Днем народження Андрія Донця!

Головний тренер ФК Агробізнес народився 3 січня.

Шановний Наставнику, Тренере, Партнере, Андрію Анатолійовичу!

Вітаємо з Днем народження!

 Вами та ФК Агробізнес за минулий рік було зроблено чимало, освоєні нові висоти, отримано нові перемоги, завойовано нові трофеї.

Та це лише початок довгого цікавого та тернистого тренерського шляху, який продовжує основну справу Вашого життя на ймення футбол.

Попереду нові виклики, нові завдання, нові ще не взяті вершини. 

Бажаємо розвитку та зростання Вас як фахівця і команди, яку очолюєте. Вдалих тактичних ходів, удачі та перемог у футбольних баталіях зичимо усьому тренерському штабу та всій нашій команді.  

Нехай хватить наснаги та хисту приводити ФК Агробізнес до успіху,
нехай тренерська робота приносить задоволення.

Щастя, здоров'я, благополуччя та добробуту Вашій сім'ї та родині!

Колектив ФК "Агробізнес"

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 27 23 1 3 70 - 19 70
2 Прикарпаття 27 20 2 5 58 - 28 62
3 Нива-В 27 13 6 8 34 - 21 45
4 Скала 27 12 4 11 29 - 29 40
5 ФК Львів 27 10 6 11 28 - 29 36
6 Буковина 27 9 7 11 32 - 40 34
7 Нива (Тернопіль) 27 9 6 12 25 - 29 33
8 Полісся 27 9 3 15 31 - 44 30
9 Поділля 27 6 4 17 20 - 44 22
10 Арсенал-Київщина 27 4 1 22 18 - 62 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 33 26 3 4 87 - 15 81
2 Металіст 1925 33 21 4 8 77 - 27 67
3 Енергія 33 19 4 10 67 - 31 61
4 Таврія 33 18 7 8 59 - 32 61
5 Мир 33 14 11 8 46 - 30 53
6 Реал Фарма 33 15 7 11 53 - 40 52
7 Нікополь 33 11 12 10 36 - 33 45
8 Дніпро 33 16 7 10 57 - 33 37
9 Миколаїв-2 33 10 7 16 41 - 58 37
10 Інгулець-2 33 4 7 22 28 - 70 19
11 Суднобудівник 33 5 4 24 33 - 95 19
12 Металург 33 2 1 30 13 - 133 7

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4