Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
9 червня 2018, 20.00
Київ,
НСК Олімпійський
Чемпіонат України
Друга ліга

ЗОЛОТИЙ МАТЧ
СК ДНІПРО-1
(Дніпро)
0
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
1

Програмки

Вітаємо з Днем народження Євгена Сінькова!

12 січня народився спортивний директор ФК "Агробізнес".

Вітаємо Вас, Євгене Васильовичу, зі святом!

Ваша праця на благо нашої команди сприяла її розвитку та піднесенню усього волочиського футболу.

Ваш досвід сповна втілюється у функціонуванні та успішному зростанні футбольного клубу.

Бажаємо Вам, Євгене Васильовичу, не зупинятись на досягнутому, бо ще чимало справ хороших та приємних чекають на Вас.

Нехай зроблене та досягнуте приносить Вам задоволення, а Ваша активність ще надовго залишатиме Вас молодим та життєрадісним.

Зичимо здоров'я, щастя та довгих років життя Вам, Вашій сім'ї та родині!

Колектив ФК "Агробізнес"

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 27 23 1 3 70 - 19 70
2 Прикарпаття 27 20 2 5 58 - 28 62
3 Нива-В 27 13 6 8 34 - 21 45
4 Скала 27 12 4 11 29 - 29 40
5 ФК Львів 27 10 6 11 28 - 29 36
6 Буковина 27 9 7 11 32 - 40 34
7 Нива (Тернопіль) 27 9 6 12 25 - 29 33
8 Полісся 27 9 3 15 31 - 44 30
9 Поділля 27 6 4 17 20 - 44 22
10 Арсенал-Київщина 27 4 1 22 18 - 62 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 33 26 3 4 87 - 15 81
2 Металіст 1925 33 21 4 8 77 - 27 67
3 Енергія 33 19 4 10 67 - 31 61
4 Таврія 33 18 7 8 59 - 32 61
5 Мир 33 14 11 8 46 - 30 53
6 Реал Фарма 33 15 7 11 53 - 40 52
7 Нікополь 33 11 12 10 36 - 33 45
8 Дніпро 33 16 7 10 57 - 33 37
9 Миколаїв-2 33 10 7 16 41 - 58 37
10 Інгулець-2 33 4 7 22 28 - 70 19
11 Суднобудівник 33 5 4 24 33 - 95 19
12 Металург 33 2 1 30 13 - 133 7

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4