Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Чемпіонат України
Перша ліга. 24 тур

15 липня, 18.00
Волочиськ,
стадіон
"Юність"

МАТЧ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ
  

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

 МИНАЙ
(Закарпаття)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
5 тур
16 липня 2020, 18.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ДРУЖБА
(Чемерівці)

 

Новини спорту України і світу

 

Агробізнес (Волочиськ) - Балкани (Зоря) - 3:0

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

10 серпня 2019. 18.00. Волочиськ, стадіон "Юність".

Арбітри: головний - Анастасія Романюк (Івано-Франківськ), асистенти - Микола Кузьменко (Київ), Михайло Юхименко (Луцьк), четвертий - Олег Когут (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Юрій Скорейко (Чернівці)

Агробізнес:  Воробей, Гарсія Кампілльо, Курило, Юхимович, Гагун, Кухарук, Зінкевич, Семенюк, Груша, Черненко, Сікорський. Запасні: Панченко, Чернобай, Бойчук, Слотюк, Палюх, Стасишин, Вергун, Дідик, Іванченко, Когут Іван, Когут Микола
Головний тренер - Остап Маркевич

Балкани: Паламарчук, Златов Микола, Гаврилюк, Саламаха, Опря, Чернишов, Юречко, Пархоменко Костянтин, Ільницький, Гранчар, Паламар. Запасні: Лободров, Георгієв, Болокан, Гузенко, Пєнов, Серденюк, Тропанець

Головний тренер - Андрій Пархоменко

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
24 тур

14 липня 
Металіст 1925 - Авангард - 0:1

15 липня
Балкани - Волинь
Агробізнес - Минай
Металург - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Чорноморець
Інгулець - Прикарпаття
Рух - Черкащина
Кремінь - Миколаїв

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Інгулець 23 14 5 4 38-18 47
2  Агробізнес 23 15 1 7 42-25 46
3  Минай 23 13 5 5 37-24 44
4  Металіст 1925  24 13 5 6 35-23 44
5  Волинь 23 12 6 5 41-31 42
6  Оболонь Бровар 23 12 6 5 34-26 42
7  Рух 22 12 5 5 35-19 41
8  Авангард 24 12 5 7 32-28 41
9  Гірник-Спорт 23 10 3 10 33-34 33
10  Чорноморець 23 8 6 9 29-32 30
11  Прикарпаття 23 7 3 13 34-40 24
12  Миколаїв 23 5 8 10 30-35 23
13  Кремінь 23 5 5 13 30-43 20
14  Балкани 23 4 6 13 19-39 18
15  Металург 21 3 2 16 17-39 11
16  Черкащина 22 1 3 18 17-49 6

Офіційна сторінка у Facebook

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 11 - 3 9
2 Папірник 4 2 1 1 7 - 5 7
3 Темп 3 1 2 0 3 - 1 5
4 Конфермат 3 1 1 1 14 - 5 4
5 Агробізнес (Н.У.) 3 1 1 1 3 - 3 4
6 Дружба 4 1 0 3 3 - 18 3
7 Іскра 4 0 1 3 2 - 8 1