Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ (2018)

Календар матчів.

Друге коло

8 тур

11.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Темп (Шепетівка) - 6:0

12.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Красилів) - 0:2

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

13.10.2018

Іскра (Теофіполь) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:0

9 тур

17.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:3

21.08.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Красилів) - 2:3

21.08.2018

Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) - 3:1

22.08.2018

Случ (Старокостянтинів) – Іскра (Теофіполь) - 1:2

10 тур

31.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Конфермат (Хмельницький) - 1:1

02.09.2018

Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Іскра (Теофіполь) - 3:1

13.10.2018

Темп (Шепетівка) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 1:0

11 тур

06.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:1

08.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 2:0

Іскра (Теофіполь) – Случ (Красилів) - 1:5

09.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Темп (Шепетівка) - 1:3

12 тур

21.09.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Красилів)  - 2:3

22.09.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:1

25.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 4:0

??.??.2018

Іскра (Теофіполь) – Конфермат (Хмельницький) 

13 тур

29.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:3

Темп (Шепетівка) – Іскра (Теофіполь) - 1:0

30.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

14.10.2018

Случ (Красилів) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:0

14 тур

05.10.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Іскра (Теофіполь) - 4:2

07.10.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:1

??.??.2018

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Красилів) - 2:0

Случ (Старокостянтинів) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) - 0:0

Перше коло

1 тур

5.05.2018

Случ (Красилів) – Конфермат (Хмельницький) – 4:1

6.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Старокостянтинів) – 2:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка) – 1:2

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:2

2 тур

12.05.2018

Темп (Шепетівка) – Конфермат (Хмельницький) - 0:0 0:3
(Темпу зарахована технічна поразка за участь в матчі незаявленого гравця)

Случ (Красилів) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:0

13.05.2018

Іскра (Теофіполь) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

16.05.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 6:0

3 тур

18.05.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:1

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:2

19.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Темп (Шепетівка) - 3:1

20.05.2018

Случ (Старокостянтинів) – Случ (Красилів) - 0:2

4 тур

25.05.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) - 1:3

26.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:4

27.05.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Старокостянтинів) - 2:2

Случ (Красилів) – Іскра (Теофіполь) - 5:0

5 тур

03.06.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

Конфермат (Хмельницький) – Іскра (Теофіполь) - 2:0

06.06.2018

Случ (Красилів) – Темп (Шепетівка) - 2:0

6 тур

10.06.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Конфермат (Хмельницький) - 0:2

13.06.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - 3:1

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Старокостянтинів)

Іскра (Теофіполь) – Темп (Шепетівка) - 2:1

7 тур

17.06.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Случ (Красилів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:0

Случ (Старокостянтинів) – Конфермат (Хмельницький) - 2:5

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Іскра (Теофіполь) - 1:1

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 13 10 1 2 32 - 10 31
2 Волинь 13 9 2 2 23 - 14 29
3 Колос 13 7 6 0 25 - 6 27
4 Металіст 1925 13 8 2 3 20 - 7 26
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 13 5 5 3 25 - 14 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 13 5 4 4 13 - 11 19
9 Балкани 13 4 4 5 13 - 17 16
10 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
11 Гірник-Спорт 13 3 4 6 14 - 25 13
12 Суми 13 3 4 6 12 - 30 13
13 Рух 13 1 5 7 11 - 21 8
14 Агробізнес 13 0 6 7 5 - 16 6
15 Зірка 13 1 0 12 6 - 34 3