Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ (2019)

УЧАСНИКИ: 

  1. Случ (Красилів)

  2. Случ (Старокостянинів)

  3. Конфермат (Хмельницький)

  4. Агробізнес (Нова Ушиця)

  5. Фортеця (Кам’янець-Подільський)

  6. Темп (Шепетівка)

  7. Іскра (Теофіполь)

  8. Папірник (Понінка)

  9. Агробізнес (Волочиськ)

Календар матчів

1 коло

1 тур

19.05.2019

Конфермат (Хмельницький) - Папірник (Понінка) - 1:2

Агробізнес (Нова Ушиця) - Іскра (Теофіполь) - 1:1

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Темп (Шепетівка) - 1:0

22.05.2019

Случ (Старокостянинів) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:7

2 тур

26.05.2019

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Іскра (Теофіполь) - 0:0

Папірник (Понінка) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:0

Агробізнес (Волочиськ) - Конфермат (Хмельницький) - 2:1

Случ (Красилів) - Случ (Старокостянинів) - 4:1

3 тур

02.06.2019

Конфермат (Хмельницький) - Случ (Красилів) - 5:1

Агробізнес (Нова Ушиця) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:5

Папірник (Понінка) - Фортеця (Кам'янець-Подільський) - 2:1

Іскра (Теофіполь) - Темп (Шепетівка) - 4:2

4 тур

09.06.2019

Темп (Шепетівка) - Папірник (Понінка) - 1:4

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:3

Случ (Старокостянинів) - Конфермат (Хмельницький) - 1:6

21.07.2019

Случ (Красилів) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 0:3

5 тур

13.06.2019

Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:5

16.06.2019

Агробізнес (Нова Ушиця) - Случ (Старокостянинів) - 9:0

Случ (Красилів) - Фортеця (Кам'янець-Подільський) - 0:1

Іскра (Теофіполь) - Папірник (Понінка) - 1:1

6 тур

20.06.2019

Іскра (Теофіполь) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:9

23.06.2019

Случ (Красилів) – Темп (Шепетівка) - 1:0

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Случ (Старокостянинів) - 3:0 техн.

Конфермат (Хмельницький) - Arpoбізнес (Нова Ушиця) - 3:1

7 тур

30.06.2019

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Конфермат (Хмельницький) - 0:1

Іскра (Теофіполь) - Случ (Красилів) - 0:1

21.07.2019

Папірник (Понінка) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:0

14.08.2019

Темп (Шепетівка) - Случ (Старокостянинів) - 2:2

8 тур

06.07.2019

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:5

07.07.2019

Случ (Красилів) - Папірник (Понінка) - 1:3

Случ (Старокостянинів) - Іскра (Теофіполь) - 2:2

Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) - 3:0

9 тур

13.07.2019

Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:4

14.07.2019

Іскра (Теофіполь) - Конфермат (Хмельницький) - 0:4

Папірник (Понінка) - Случ (Старокостянинів) - 3:0

Случ (Красилів) -Агробізнес (Волочиськ) - 0:3

 

2 коло

Тур 10                               

18-08-2019   

Агробізнес (Нова Ушиця) - Темп (Шепетівка) - 1:0

Конфермат (Хмельницький) - Іскра (Теофіполь) - 4:0

Случ (Старокостянинів) - Папірник (Понінка) - 1:4

Агробізнес (Волочиськ) - Случ (Красилів) +:-

Тур 11                               

23-08-2019   

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 2:1

25-08-2019

Папірник (Понінка) - Случ (Красилів) +:-

Іскра (Теофіполь) - Случ (Старокостянинів) - 2:1

Темп (Шепетівка) - Конфермат (Хмельницький) - 0:3

Тур 12                                                                                                                             

29-08-2019                                                                                                          

Конфермат (Хмельницький) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) - 5:0

01-09-2019   

Случ (Старокостянинів) - Темп (Шепетівка) - 0:5

Случ (Красилів) - Іскра (Теофіполь) +:-

19-09-2019

Агробізнес (Волочиськ) - Папірник (Понінка) - 0:0

Тур 13                                                                                                                             

04-09-2019                                                                                                

Агробізнес (Волочиськ) - Іскра (Теофіполь) - 2:0

08-09-2019  

Темп (Шепетівка) - Случ (Красилів) +:-

Случ (Старокостянинів) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) +:-

Агробізнес (Нова Ушиця) - Конфермат (Хмельницький) - 1:3

Тур 14                                                                                                                             

10-09-2019 

Агробізнес (Волочиськ) - Темп (Шепетівка) - 3:1 (Матч відбувся в Шепетівці)

15-09-2019                                                                                                

Случ (Старокостянинів) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 0:4

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Случ (Красилів) +:-

Папірник (Понінка) - Іскра (Теофіполь) - 1:0

Тур 15                                                                                                                             

22-09-2019                                                                                                

Темп (Шепетівка) - Папірник (Понінка) - 0:3

Агробізнес (Волочиськ) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) +:-

Агробізнес (Нова Ушиця) - Случ (Красилів) +:-

Конфермат (Хмельницький) - Случ (Старокостянинів) +:-

Тур 16                                                                                                                             

26-09-2019           

Агробізнес (Волочиськ) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 4:1

29-09-2019                                                                                                

Случ (Красилів) - Конфермат (Хмельницький) -:+

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Папірник (Понінка) - 3:5

Темп (Шепетівка) - Іскра (Теофіполь) - 0:1

Тур 17                                                                                                                             

04-10-2019     

Агробізнес (Нова Ушиця) - Папірник (Понінка) - 0:0

06-10-2019                                                                                             

Іскра (Теофіполь) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) +:-

Конфермат (Хмельницький) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:0

Случ (Старокостянинів) - Случ (Красилів) -:+

Тур 18                                                                                                                             

13-10-2019                                                                                                

Агробізнес (Волочиськ) - Случ (Старокостянинів) - 9:0

Папірник (Понінка) - Конфермат (Хмельницький) - 0:0

Іскра (Теофіполь) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 0:2

Темп (Шепетівка) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) +:-

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 19 12 3 4 30-13 39
2  Волинь 19 11 5 3 37-24 38
3  Інгулець 19 11 4 4 31-14 37
4  Минай 19 11 4 4 33-21 37
5  Оболонь Бровар 19 11 4 4 28-21 37
6  Агробізнес 19 12 1 6 33-19 37
7  Металіст 1925 19 10 5 4 27-19 35
8  Авангард 19 10 3 6 25-20 33
9  Гірник-Спорт 19 8 3 8 24-28 27
10  Чорноморець 19 6 4 9 21-28 22
11  Прикарпаття 19 6 2 11 28-30 20
12  Миколаїв 19 4 6 9 24-31 18
13  Кремінь 19 4 4 11 27-39 16
14  Балкани 19 3 5 11 14-30 14
15  Металург 19 3 2 14 16-34 11
16  Черкащина 19 1 3 15 16-43 6