Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж


Кубок України

1/8 фіналу

2 грудня, 14.00
Полтава,
стадіон ВОРСКЛА
ім. О. Бутовського
 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ
)

ВОРСКЛА
(Полтава)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+
(2020)

УЧАСНИКИ:

1. Папірник (Понінка)

2. Конфермат (Хмельницький)

3. Агробізнес (Волочиськ)

4. Агробізнес (Нова Ушиця)

5. Іскра (Теофіполь)

6. Темп (Шепетівка)

7. Случ (Старокостянинів) - знявся із змагань

8. Дружба (Чемерівці)

 

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

Перше коло

1 тур Рахунок
19.06.2020 1. Папірник (Понінка) – Дружба (Чемерівці) 4:0
21.06.2020 3. Іскра (Теофіполь) Агробізнес (Волочиськ) 0:4
21.06.2020 4. Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка) 0:0
2 тур
27.06.2020 5. Дружба (Чемерівці) – Темп (Шепетівка) 0:2
28.06.2020 6. Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Нова Ушиця) 1:2
28.06.2020 8. Папірник (Понінка) – Конфермат (Хмельницький) 0:0
3 тур
04.07.2020 9. Конфермат (Хмельницький) – Дружба (Чемерівці) 12:2 
05.07.2020 10. Агробізнес (Волочиськ) – Папірник (Понінка) 4:1 
05.07.2020 12. Темп (Шепетівка) – Іскра (Теофіполь) 1:1 
4 тур
12.07.2020 13. Дружба (Чемерівці) – Іскра (Теофіполь) 1:0 
12.07.2020 15. Папірник (Понінка) – Агробізнес (Нова Ушиця) 2:1 
12.07.2020 16. Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ) 2:3 
5 тур
16.07.2020 17. Агробізнес (Волочиськ) – Дружба (Чемерівці) 2:0
19.07.2020 18. Агробізнес (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) 0:3
09.08.2020 19. Темп (Шепетівка) – Папірник (Понінка)  2:3
6 тур
26.07.2020 22. Папірник (Понінка) – Іскра (Теофіполь) 5:1 
26.07.2020 23. Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) 6:0 
26.07.2020 24. Агробізнес (Волочиськ) – Агробізнес (Нова Ушиця) 5:1 
7 тур
02.08.2020 25. Агробізнес (Нова Ушиця) – Дружба (Чемерівці) 1:1 
01.08.2020 26. Агробізнес (Волочиськ)   – Темп (Шепетівка) 4:1 
01.08.2020 27. Іскра (Теофіполь) – Конфермат (Хмельницький) 0:4 

 Друге коло

8 тур Рахунок
15.08.2020 22. Дружба (Чемерівці) – Агробізнес (Нова Ушиця) 0:0
20.08.2020 23. Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ) 1:9 
16.08.2020 24. Конфермат (Хмельницький) – Іскра (Теофіполь) 7:0
9 тур
23.08.2020 25. Іскра (Теофіполь) – Папірник (Понінка) 0:3
23.08.2020 26. Темп (Шепетівка) – Конфермат (Хмельницький) 1:2
26.08.2020 27. Агробізнес (Нова Ушиця) – Агробізнес (Волочиськ) 1:5
10 тур
28.08.2020 28. Дружба (Чемерівці) – Агробізнес (Волочиськ) 0:9
30.08.2020 29. Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Нова Ушиця) 5:2
30.08.2020 30. Папірник (Понінка) – Темп (Шепетівка) 1:0
11 тур
05.09.2020 31. Іскра (Теофіполь) – Дружба (Чемерівці) 1:4
04.09.2020 32. Агробізнес (Нова Ушиця) – Папірник (Понінка) 0:0
перенесено 33. Агробізнес (Волочиськ) – Конфермат (Хмельницький)  3:0 (тех)
12 тур
12.09.2020 34. Дружба (Чемерівці) – Конфермат (Хмельницький)  0:1
13.09.2020 35. Папірник (Понінка) – Агробізнес (Волочиськ)  0:3
13.09.2020 36. Іскра (Теофіполь) – Темп (Шепетівка)  1:2
13 тур
18.09.2020 37. Темп (Шепетівка) – Дружба (Чемерівці)  0:1
20.09.2020 38. Агробізнес (Нова Ушиця) – Іскра (Теофіполь) 1:0
20.09.2020 39. Конфермат (Хмельницький) – Папірник (Понінка) 3:0 (тех)
14 тур
26.09.2020 40. Дружба (Чемерівці) - Папірник (Понінка) 1:1
27.09.2020 41. Агробізнес (Волочиськ) Іскра (Теофіполь) 9:3
27.09.2020 42. Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Нова Ушиця) 1:0

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

КУБОК УКРАЇНИ 2020/21
1/8 фіналу

 

2 грудня

 

Агробізнес – Ворскла

Олександрія – Минай

Верес – Маріуполь

Нива (Вінниця) – Колос 

ВПК-Агро –СК Дніпро-1

 

16 грудня

 

Десна – Зоря

 

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 12 12 0 0 60 - 10 36
2 Конфермат 12 9 1 2 45 - 11 28
3 Папірник 12 6 3 3 20 - 15 21
4 Дружба 12 3 3 6 10 - 33 12
5 Темп 12 3 2 7 11 - 28 11
6 Агробізнес (Н.У.) 12 2 4 6 9 - 23 10
7 Іскра 12 0 1 11 8 - 43 1