Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 29 травня 2019
Запоріжжя, стадіон "Славутич-Арена"

Чемпіонат України
Плей-офф
Перший матч

МЕТАЛУРГ
(Запоріжжя)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

26 Кубок міста 2019 в режимі LIVE!

 

 

ГРУПОВИЙ ТУРНІР

 

9 лютого 2019 (субота)

15:00 – А – Хмелиська – Поляни – 0:3

16:00 – А – Оболонь – НВК  – 8:0

17:20 – В – Староміщина – Богданівка   – 4:0

18:20 – В – Центр – Війтівці  – 7:1

19:20 – Б – Підприємці – Зміна – 7:2

 

10 лютого 2019 (неділя)

15:00 – Г – Користова – Дорофіївка8:3

16:00 – А – НВК – Поляни3:2

17:00 – А – Оболонь – Хмелиська11:2

18:00 – Б Тарноруда – Підприємці – 8:1

19:00 – ВВійтівці – Богданівка – 1:8

 

11 лютого 2019 (понеділок)

17:00 – А – Поляни – Оболонь - 1:7

18:00 – ВЦентр – Староміщина - 10:0

19:00 – Г П’ятачок – Користова - 8:2

20:00 – А – НВК – Хмелиська - 10:2

  

12 лютого 2019 (вівторок)

17:00 – БЗміна – Тарноруда - 3:11

18:00 – В Богданівка – Центр - 4:3

19:00 – ВСтароміщина – Війтівці - 6:1

20:00 – Г Дорофіївка – П’ятачок - 2:5

 

М ГРУПА А І В Н П М О
1 Оболонь 3 3 0 0 26-3 9
2 НВК 3 2 0 1 13-12 6
3 Поляни 3 1 0 2 7-6 3
4 Хмелиська 3 0 0 3 4-24 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1 Тарноруда 2 2 0 0 19-4 6
2 Підприємці 2 1 0 1 8-10 3
3 Зміна 2 0 0 2 5-18 0
М ГРУПА В І В Н П М О
1 Центр
3 2 0 1 20-5 6
2 Богданівка 3 2 0 1 16-11 6
3 Староміщина 3 2 0 1 10-11 6
4 Війтівці 3 0 0 3 3-21 0
М ГРУПА Г І В Н П М О
1 П’ятачок 2 2 0 0 13-4 6
2 Користова 2 1 0 1 10-11 3
3 Дорофіївка 2 0 0 2 5-13 0

 

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

 

 Група А

ОБОЛОНЬ

ПЯТАЧОК

БОГДАНІВКА

ПІДПРИЄМЦІ

 

Група Б

ЦЕНТР

ТАРНОРУДА

НВК

КОРИСТОВА

 

13 лютого 2019 (середа)

17:00 – Оболонь – Підприємці - 3:1

18:00 – Центр – Користова - 8:1

19:00 – Тарноруда – НВК - 4:1

20:00 – Пятачок – Богданівка - 3:0

 

14 лютого 2019 (четвер)

17:00 – ПідприємціБогданівка - 6:2

18:00Оболонь Пятачок - 1:2

19:00 КористоваНВК - 2:3

20:00Центр Тарноруда - 4:4

 

15 лютого 2019 (п'ятниця)

17:00 – Пятачок Підприємці - 6:0

18:00БогданівкаОболонь - 1:7

19:00 – Тарноруда Користова - 9:6

20:00НВКЦентр - 3:7

 

 

М ГРУПА А І В Н П М О
1 П’ятачок 3 3 0 0 11-1 9
2 Оболонь
3 2 0 1 11-4 6
3 Підприємці 3 1 0 2 7-11 3
4 Богданівка 3 0 0 3 3-16 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1 Центр 3 2 1 0 19-8 7
2 Тарноруда 3 2 1 0 17-11 7
3 НВК 3 1 0 2 7-13 3
4 Користова 3 0 0 3 9-20 0

 

ПІВФІНАЛИ

 

16 лютого 2019 (субота)

17:00 – П’ятачок – Тарноруда - 5:2

18:00 – Центр – Оболонь - 1:2

 

17 лютого 2019 (неділя)

15:00 – матч за 3 місце

Центр – Тарноруда - 4:2 (осн. час - 2:2)

16:00 – ФІНАЛ

П’ятачок – Оболонь - 1:2

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 27 20 4 3 70-21 64
2  Колос 27 14 9 4 42-16 51
3  Волинь 27 17 6 4 55-30 51
4  Металіст 1925 27 15 6 6 35-18 51
5  Оболонь Бровар 27 13 8 6 33-25 47
6  Авангард 27 13 6 8 43-26 45
7  Інгулець 27 11 8 8 35-32 41
8  Миколаїв 27 10 7 10 34-30 37
9  Балкани 27 10 7 10 28-31 37
10  Прикарпаття 28 10 4 14 41-39 34
11  Рух 27 7 10 10 25-34 31
12  Гірник-Спорт 27 5 11 11 24-43 26
13 Агробізнес 28 3 10 15 17-36 19
14  Суми 27 3 7 17 20-81 16
15  Зірка 28 1 1 26 10-49 4