Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Гравці ФК Агробізнес 2017-2018

Програмки

 

Чемпіонат України. 2017-2018. Друга ліга. Група А. Календар матчів

1 коло

1 тур
15 липня, субота
Нива-В – Поділля - 0:0
Прикарпаття – Агробізнес - 2:5
Львів – Буковина - 4:3
Скала – Тернопіль - 3:0
Арсенал-Київщина – Полісся - ПЕРЕНЕСЕНО

2 тур
22 липня, субота
Нива (Тернопіль) – Арсенал-Київщина - 2:0
Полісся - Нива-В - 0:4
Поділля - Прикарпаття - 1:3
Агробізнес – Львів - 1:0
23 липня, неділя
Буковина – Скала - 1:3

3 тур
30 липня, неділя
Львів - Поділля - 4:0
Скала - Агробізнес - 0:1
Тернопіль - Буковина - 1:2
31 липня, понеділок
Нива-В  - Нива (Тернопіль) - 1:1
Прикарпаття - Полісся - 2:0

4 тур
5 серпня, субота
Нива (Тернопіль) - Прикарпаття - 0:1
Арсенал-Київщина - Нива-В  - 0:1
Полісся – Львів - 0:3
Поділля – Скала - 0:2
Агробізнес – Тернопіль - 2:1

5 тур

9 серпня, середа
Львів - Нива (Тернопіль) - 0:0
Прикарпаття - Арсенал-Київщина - 4:0
Скала - Полісся - 2:0
Поділля - Тернопіль - 2:0
Агробізнес - Буковина - 3:1

6 тур
13 серпня, неділя
Нива (Тернопіль) - Скала - 2:0
Арсенал-Київщина - Львів  - ПЕРЕНЕСЕНО
Нива-В - Прикарпаття - 0:0
Полісся – Тернопіль
Поділля - Буковина - 0:0

7 тур
19 серпня, субота
Скала – Арсенал-Київщина
Львів – Нива-В – 1:1
Тернопіль –  Нива (Тернопіль)
Агробізнес –  Поділля – 2:1
20 серпня, субота
Буковина – Полісся 

8 тур
26 серпня, субота
Нива-В - Скала – 1:1
Арсенал-Київщина – Тернопіль
Прикарпаття  Львів - 1:0
Нива (Тернопіль) – Буковина - 0:0
Полісся – Агробізнес - 0:3

9 тур
30 серпня, середа
Скала  – Прикарпаття - 0:4
Тернопіль – Нива-В  
Буковина – Арсенал-Київщина - 4:0
Агробізнес - Нива (Тернопіль) - 0:1
Поділля – Полісся - 0:2

10 тур
3 вересня, неділя
Львів  - Скала - 1:0
Прикарпаття  – Тернопіль
Нива-В – Буковина - 1:1
Арсенал-Київщина – Агробізнес - 0:3
Нива (Тернопіль) – Поділля - 3:2

11 тур
9 вересня, субота
Тернопіль  –  Львів  
Агробізнес  – Нива-В - 1:0
Поділля  –  Арсенал-Київщина - 1:0
Полісся – Нива (Тернопіль) - 3:0
10 вересня, неділя
Буковина  –  Прикарпаття - 1:2

2 коло

12 тур

15.09.2017
Агробізнес – Поділля - 2:1
Прикарпаття – Скала - 2:0
16.09.2017
 

Нива (Тернопіль) – Нива-В (Вінниця) - 1:0
Буковина – ФК Львів - 0:0
Полісся – Арсенал-Київщина - 1:0

13 тур
24.09.2017
Нива (Тернопіль) – Буковина - 0:0
ФК Львів – Полісся - 3:3
Арсенал-Київщина – Прикарпаття - 1:4
Нива-В (Вінниця) – Поділля - 1:0
25.09.2017
Скала – Агробізнес - 1:3

14 тур
30.09.2017
Полісся – Нива (Тернопіль) - 0:2
Прикарпаття – ФК Львів - 1:0
Поділля – Скала - 1:0
01.10.2017

Агробізнес – Арсенал-Київщина - 4:0
Буковина – Нива-В (Вінниця) - 3:0

15 тур
07.10.2017
Нива (Тернопіль) – Прикарпаття - 3:3
Буковина – Полісся - 2:0
ФК Львів – Агробізнес - 0:2
08.10.2017
Арсенал-Київщина – Поділля - 2:1
Нива-В (Вінниця) – Скала - 3:1

16 тур
14.10.2017
Прикарпаття - Буковина - 5:2
Поділля - Львів - 2:0
Скала - Арсенал-Київщина - 0:3
15.10.2017
Агробізнес – Нива (Тернопіль) - 5:1
Полісся – Нива-В (Вінниця) - 0:2

 

17 тур
20.10.2017
ФК Львів – Скала - 1:1
21.10.2017

Нива (Тернопіль) – Поділля - 2:0
Полісся – Прикарпаття - 2:0
Нива-В (Вінниця) – Арсенал-Київщина - 1:0
22.10.2017
Буковина – Агробізнес - 1:2

18 тур
28.10.2017

29.10.2017

Скала – Нива (Тернопіль) - 0:0
Агробізнес – Полісся - 3:2
Прикарпаття – Нива-В (Вінниця) - 1:0
30.10.2017

Арсенал-Київщина – ФК Львів - 3:0

19 тур
04.11.2017
Нива (Тернопіль) – Арсенал-Київщина
Полісся – Поділля
Прикарпаття – Агробізнес

20 тур
31.03.2018
ФК Львів – Нива (Тернопіль)
Арсенал-Київщина – Буковина
Скала – Полісся
Поділля – Прикарпаття
Агробізнес – Нива-В (Вінниця)

3 коло

21 тур
06.04.2018
Нива-В (Вінниця) – Нива (Тернопіль)
ФК Львів – Буковина
Арсенал-Київщина – Полісся
Скала – Прикарпаття
Поділля – Агробізнес

22 тур
14.04.2018
Буковина – Нива (Тернопіль)
Полісся – ФК Львів
Прикарпаття – Арсенал-Київщина
Агробізнес – Скала
Поділля – Нива-В (Вінниця)

23 тур
21.04.2018
Нива (Тернопіль) – Полісся
Нива-В (Вінниця) – Буковина
ФК Львів – Прикарпаття
Арсенал-Київщина – Агробізнес
Скала – Поділля

24 тур
28.04.2018
Прикарпаття – Нива (Тернопіль)
Полісся – Буковина
Агробізнес – ФК Львів
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала – Нива-В (Вінниця)

25 тур
06.05.2018
Нива (Тернопіль) – Агробізнес
Буковина – Прикарпаття
Нива-В (Вінниця) – Полісся
ФК Львів – Поділля
Арсенал-Київщина – Скала

26 тур
12.05.2018
Поділля – Нива (Тернопіль)
Агробізнес – Буковина
Прикарпаття – Полісся
Скала – ФК Львів
Арсенал-Київщина – Нива-В (Вінниця)

27 тур
19.05.2018
Нива (Тернопіль) – Скала
Буковина – Поділля
Полісся – Агробізнес
Нива-В (Вінниця) – Прикарпаття
ФК Львів – Арсенал-Київщина

28 тур
27.05.2018
Арсенал-Київщина – Нива (Тернопіль)
Скала – Буковина
Поділля – Полісся
Агробізнес – Прикарпаття
ФК Львів – Нива-В (Вінниця)

29 тур
02.06.2018
Нива (Тернопіль) – ФК Львів
Буковина – Арсенал-Київщина
Полісся – Скала
Прикарпаття – Поділля
Нива-В (Вінниця) – Агробізнес

Joomla Plugins

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 17 16 0 1 46 - 13 48
2 Прикарпаття 17 12 2 3 37 - 19 38
3 Нива (Тернопіль) 17 7 6 4 19 - 17 27
4 ФК Львів 17 7 4 6 20 - 16 25
5 Нива-В 17 6 6 5 17 - 13 24
6 Скала 17 5 3 9 17 - 23 18
7 Буковина 17 4 5 8 21 - 27 17
8 Полісся 17 5 1 11 15 - 32 16
9 Поділля 17 4 3 10 13 - 23 15
10 Арсенал-Київщина 17 4 0 13 13 - 35 12

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 22 17 2 3 55 - 10 53
2 Металіст 1925 22 16 3 3 56 - 16 51
3 Дніпро 22 12 6 4 44 - 18 39
4 Енергія 22 12 3 7 48 - 25 39
5 Мир 22 9 7 6 25 - 19 34
6 Таврія 22 9 6 7 34 - 27 33
7 Реал Фарма 22 9 4 9 34 - 31 31
8 Нікополь 22 7 8 7 21 - 22 29
9 Миколаїв-2 22 6 4 12 24 - 41 22
10 Суднобудівник 22 4 4 14 24 - 54 16
11 Інгулець-2 22 2 6 14 19 - 46 12
12 Металург 22 2 1 19 9 - 84 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 5 4 1 0 10 - 3 13
2 ДЮСШ Волочиськ U16 5 2 2 1 9 - 7 8
3 Новатор U16 5 2 1 2 8 - 8 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 5 4 0 1 20 - 4 12
2 Новатор U14 5 3 1 1 12 - 9 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0