Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Кубок України. 2017–2018

Перший попередній етап

9.07.2017

Чайка (Петропавлівська Борщагівка)Рух (Винники) – 0:2                                                                       

Поділля (Хмельницький)Нива-В (Вінниця) – 1:3         

Нікополь (Нікополь)Мир (Горностаївка) – 1:0 (дч)

СКК ДемняФК Дніпро – 2:1 (дч)

Металіст 1925 (Харків)Нива (Тернопіль) – 2:2 (п.3:4)

Реал Фарма (Одеса)Енергія (Нова Каховка) – 1:3

ФК Львів – Кремінь (Кременчук) – 2:0

ФК Тернопіль – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1 (п. 3:5)     

Арсенал-Київщина (Біла Церква) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:3

Металург (Запоріжжя) – Полісся (Житомир) – 0:2

СК Дніпро-1 – Буковина (Чернівці) – 5:0

10.07.2017

Суднобудівник (Миколаїв)Балкани (Зоря) – 0:2

Другий попередній етап

26.07.2017

Авангард (Краматорськ)МФК Миколаїв – 1:0               

Геліос (Харків)Оболонь Бровар (Київ) – 0:0 (п. 3:1)   

Інгулець (Петрове)ФК Полтава – 3:1

Нива (Тернопіль)Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:2

Енергія (Нова Каховка)Жемчужина (Одеса) – 1:4

Рух (Винники)Гірник-спорт (Горішні Плавні) – 1:3

Десна (Чернігів)Балкани (Зоря) – 4:0

Агробізнес (Волочиськ)Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) – 2:2 (п. 5:4)

Колос (Ковалівка)Черкаський Дніпро – 3:2

СКК ДемняПолісся (Житомир) – 1:0

Нікополь (Нікополь)Арсенал-Київ – 0:1                         

ФК ЛьвівВолинь (Луцьк) – 3:0

СК Дніпро-1ФК Суми – 2:0

27.07.2017

Таврія (Сімферополь)Нива-В (Вінниця) – 2:1 (д.ч.)        

Третій попередній етап

20.09.2017

СКК Демня – ФК Львів - 1:2

СК Дніпро-1 – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 1:0

Жемчужина (Одеса) – Сталь (Кам'янське) - 1:1 (п. 1:4)

Авангард (Краматорськ) – Ворскла (Полтава) - 0:2

Таврія (Сімферополь) – Зірка (Кропивницький) - 3:2

Колос (Ковалівка) – ФК Маріуполь - 1:2

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Карпати (Львів) - 2:1

Геліос (Харків) – Десна (Чернігів) - 1:2

Агробізнес (Волочиськ) – Верес (Рівне) - 1:2 (0:0)

Інгулець (Петрове) – Арсенал-Київ - 0:0 (п. 5:6)

1/8 фіналу

25.10.2017

Арсенал-Київ - Верес (Рівне) - 0:1

Таврія (Сімферополь) - ФК Маріуполь - 0:5

Ворскла (полтава) - Олімпік (Донецьк) - 2:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ ) - Десна (Чернігів) - 0:2

Дніпро-1 (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса) - 0:0 (пен. 8:7)

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 3:4 (осн. час - 2:2)

ФК Львів - Сталь (Кам'янське) - 1:1 (пен. 5:3)

Олександрія - Динамо (Київ) - 2:3 (осн. час - 1:1)  

1/4 фіналу

29.11.2017

Ворскла (Полтава) - ФК Маріуполь - 1:2

ФК Львів - СК Дніпро-1 - 1:2 (осн. час - 1:1)

Десна (Чернігів) - Динамо (Київ) - 0:2

Шахтар (Донецьк) - Верес (Рівне) - 4:0

1/2 фіналу

18.04.2018

СК Дніпро-1 - Динамо (Київ) - 1:4

Шахтар (Донецьк) - ФК Маріуполь - 5:1

Фінал

09.05.2017

Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
2 ДЮСШ Волочиськ U16 7 3 3 1 15 - 10 12
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 6 5 0 1 22 - 4 15
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0