Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Гравці ФК Агробізнес 2017-2018

Програмки

Кубок України. 2017–2018

Перший попередній етап

9.07.2017

Чайка (Петропавлівська Борщагівка)Рух (Винники) – 0:2                                                                       

Поділля (Хмельницький)Нива-В (Вінниця) – 1:3         

Нікополь (Нікополь)Мир (Горностаївка) – 1:0 (дч)

СКК ДемняФК Дніпро – 2:1 (дч)

Металіст 1925 (Харків)Нива (Тернопіль) – 2:2 (п.3:4)

Реал Фарма (Одеса)Енергія (Нова Каховка) – 1:3

ФК Львів – Кремінь (Кременчук) – 2:0

ФК Тернопіль – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1 (п. 3:5)     

Арсенал-Київщина (Біла Церква) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:3

Металург (Запоріжжя) – Полісся (Житомир) – 0:2

СК Дніпро-1 – Буковина (Чернівці) – 5:0

10.07.2017

Суднобудівник (Миколаїв)Балкани (Зоря) – 0:2

Другий попередній етап

26.07.2017

Авангард (Краматорськ)МФК Миколаїв – 1:0               

Геліос (Харків)Оболонь Бровар (Київ) – 0:0 (п. 3:1)   

Інгулець (Петрове)ФК Полтава – 3:1

Нива (Тернопіль)Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:2

Енергія (Нова Каховка)Жемчужина (Одеса) – 1:4

Рух (Винники)Гірник-спорт (Горішні Плавні) – 1:3

Десна (Чернігів)Балкани (Зоря) – 4:0

Агробізнес (Волочиськ)Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) – 2:2 (п. 5:4)

Колос (Ковалівка)Черкаський Дніпро – 3:2

СКК ДемняПолісся (Житомир) – 1:0

Нікополь (Нікополь)Арсенал-Київ – 0:1                         

ФК ЛьвівВолинь (Луцьк) – 3:0

СК Дніпро-1ФК Суми – 2:0

27.07.2017

Таврія (Сімферополь)Нива-В (Вінниця) – 2:1 (д.ч.)        

Третій попередній етап

20.09.2017

СКК Демня – ФК Львів - 1:2

СК Дніпро-1 – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 1:0

Жемчужина (Одеса) – Сталь (Кам'янське) - 1:1 (п. 1:4)

Авангард (Краматорськ) – Ворскла (Полтава) - 0:2

Таврія (Сімферополь) – Зірка (Кропивницький) - 3:2

Колос (Ковалівка) – ФК Маріуполь - 1:2

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Карпати (Львів) - 2:1

Геліос (Харків) – Десна (Чернігів) - 1:2

Агробізнес (Волочиськ) – Верес (Рівне) - 1:2 (0:0)

Інгулець (Петрове) – Арсенал-Київ - 0:0 (п. 5:6)

1/8 фіналу

25.10.2017

Арсенал-Київ - Верес (Рівне) - 0:1

Таврія (Сімферополь) - ФК Маріуполь - 0:5

Ворскла (полтава) - Олімпік (Донецьк) - 2:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ ) - Десна (Чернігів) - 0:2

Дніпро-1 (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса) - 0:0 (пен. 8:7)

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 3:4 (осн. час - 2:2)

ФК Львів - Сталь (Кам'янське) - 1:1 (пен. 5:3)

Олександрія - Динамо (Київ) - 2:3 (осн. час - 1:1)  

1/4 фіналу

29.11.2017

Ворскла (Полтава) - ФК Маріуполь - 1:2

ФК Львів - СК Дніпро-1 - 1:2 (осн. час - 1:1)

Десна (Чернігів) - Динамо (Київ) - 0:2

Шахтар (Донецьк) - Верес (Рівне) - 4:0

1/2 фіналу

18.04.2018

 

Фінал

09.05.2017



2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 17 16 0 1 46 - 13 48
2 Прикарпаття 17 12 2 3 37 - 19 38
3 Нива (Тернопіль) 17 7 6 4 19 - 17 27
4 ФК Львів 17 7 4 6 20 - 16 25
5 Нива-В 17 6 6 5 17 - 13 24
6 Скала 17 5 3 9 17 - 23 18
7 Буковина 17 4 5 8 21 - 27 17
8 Полісся 17 5 1 11 15 - 32 16
9 Поділля 17 4 3 10 13 - 23 15
10 Арсенал-Київщина 17 4 0 13 13 - 35 12

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 22 17 2 3 55 - 10 53
2 Металіст 1925 22 16 3 3 56 - 16 51
3 Дніпро 22 12 6 4 44 - 18 39
4 Енергія 22 12 3 7 48 - 25 39
5 Мир 22 9 7 6 25 - 19 34
6 Таврія 22 9 6 7 34 - 27 33
7 Реал Фарма 22 9 4 9 34 - 31 31
8 Нікополь 22 7 8 7 21 - 22 29
9 Миколаїв-2 22 6 4 12 24 - 41 22
10 Суднобудівник 22 4 4 14 24 - 54 16
11 Інгулець-2 22 2 6 14 19 - 46 12
12 Металург 22 2 1 19 9 - 84 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 5 4 1 0 10 - 3 13
2 ДЮСШ Волочиськ U16 5 2 2 1 9 - 7 8
3 Новатор U16 5 2 1 2 8 - 8 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 5 4 0 1 20 - 4 12
2 Новатор U14 5 3 1 1 12 - 9 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0