Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 

Чемпіонат України
Перша ліга.
4 тур

26 вересня, 16.00
Волочиськ
стадіон "ЮНІСТЬ"
матч з обмеженою кількістю глядачів 
   

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

АЛЬЯНС
(Липова
Долина)


Кубок України
1/16 фіналу

30 вересня, 16.00
Дунаївці
стадіон КОЛОС
 

ЕПІЦЕНТР
(Дунаївці)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
14  тур
27.09 2020, 16.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ІСКРА
(Теофіполь)

Кубок України. 2020/21

Кубок України 2020/21

Перший попередній етап

26 серпня
Кривбас (Кривий Ріг)  4:2  Черкащина (Черкаси)
28 серпня
Чайка (Петропавлівська Борщагівка) 0:1 Полісся (Житомир)
Карпати (Галич) 1:2 Нива (Тернопіль)
29 серпня
Перемога (Дніпро) 0:2 Кремінь (Кременчук)
Метал (Харків) 1:3 ВПК-Агро (Магдалинівка)
Вікторія (Миколаївка) 4:0 Яруд (Маріуполь)
Альянс (Липова Долина) 2:0 Металіст 1925 (Харків)
ФК Нікополь 1:3 Кристал (Херсон)
Енергія (Нова Каховка) 2:3 Чорноморець (Одеса)
Балкани (Зоря) 0:1 МФК Миколаїв
Рубікон (Київ) 0:2 Діназ (Вишгород)
Нива (Вінниця) : ФК Чернігів
Поділля (Хмельницький) 1:1
п.8:7
Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ФК Ужгород 2:0 Буковина (Чернівці)
30 серпня
Таврія-Сімферополь (Херсон) 2:1 Реал Фарма (Одеса)
Епіцентр (Дунаївці) 4:0 Карпати (Львів)
Олімпія (Савинці) 1:2
(1:1)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
                                                         8 вересня
Дніпро (Черкаси) 0:5 Верес (Рівне)
                                                        9 вересня
Металург (Запоріжжя) 0:0
п.4:3
Авангард (Краматорськ)

Другий попередній етап

16 вересня
ВПК-Агро (Магдалинівка)  2:2
п. 4:2
Кремінь (Кременчук)
МФК Миколаїв  1:0 Чорноморець (Одеса)
Нива (Вінниця)  2:2
п. 4:3
Кристал (Херсон)
Кривбас (Кривий Ріг)  4:1 Таврія-Сімферополь (Херсон)
Альянс (Липова Долина)  0:3 Верес (Рівне)
Вікторія (Миколаївка)  0:0
п. 8:7
Діназ (Вишгород)
Оболонь (Київ)  0:1 Полісся (Житомир)
Волинь (Луцьк)  0:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ФК Ужгород  0:1 Агробізнес (Волочиськ)
17 вересня
Металург (Запоріжжя)  1:4 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Епіцентр (Дунаївці) 3:0 Нива (Тернопіль)

1/16 фіналу

30 вересня 2020

 Полісся (Житомир) — Минай (Минай)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Колос (Ковалівка)
Ворскла (Полтава) — Львів (Львів)
Олександрія (Олександрія) — Інгулець (Петрове)
Кривбас (Кривий Ріг) — Нива (Вінниця)
Епіцентр (Дунаївці) — Агробізнес (Волочиськ)
Верес (Рівне) — Миколаїв (Миколаїв)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — Дніпро-1 (Дніпро)
Десна (Чернігів) — Рух (Львів)
Вікторія (Миколаївка) — Маріуполь (Маріуполь)
ВПК-Агро (Шевченківка) — Олімпік (Донецьк)

1/8 фіналу

2 грудня 2020

 

1/4 фіналу

3 березня 2021

 

1/2 фіналу

21 квітня

 

Фінал

12 травня

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla