Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кубок України. 2019/20

Кубок України. 2019/20

Перший попередній етап

20.08.2019

Таврія (Сімферополь) – Реал Фарма (Одеса) - 5:0

Енергія (Нова Каховка) – Буковина (Чернівці) - 1:4

Гірник (Кривий Ріг) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) - 0:1

Кристал (Херсон) – Діназ (Вишгород) - 1:1 пен. 2:4

Верес (Рівне) – Нива (Тернопіль) - 2:1

Авангард (Бзів) – ФК Вовчанськ - 0:2 д.ч.

Альянс (Липова Долина)  - ФК Ужгород - 2:0

Поділля (Хмельницький) – Полісся (Житомир) - 1:0

Нива (Вінниця) – ФК Нікополь - 5:1

ФК Калуш – ВПК-Агро (Шевченківка) - 1:0

Другий попередній етап

27.08.2019

Інгулець (Петрове) - Металіст-1925 (Харків) - 2:0

Калуш (Калуш) - Минай (Ужгород) - 1:2

МФК Миколаїв  - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 5:1

Діназ (Вишгород) - Нива (Вінниця) - 1:0

Черкащина (Черкаси) - Кремінь (Кременчук) - 1:2

Поділля (Хмельницький) - Волинь (Луцьк) - 1:1 пен. 4:5

ФК Вовчанськ (Харківська обл). - Оболонь-Бровар (Київ) - 0:1 д.ч.

Верес (Рівне) - Рух (Львів) - 1:2

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - Металург (Запоріжжя) - 1:1 пен. 6:5

Авангард (Краматорськ) - Балкани (Зоря) - 0:1 пен 3:4

Альянс (Липова Долина, Сумська обл.) - Чайка (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) - 4:1

Таврія Сімферополь - Буковина (Чернівці) - 2:3

Третій попередній етап (1/16 фіналу)

25.09.2019

Кремінь (Кременчук) - Олімпік (Донецьк) - 2:3

Миколаїв - Чорноморець (Одеса) - 1:0

Оболонь-Бровар (Київ) - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 0:2 дч

Минай (Ужгород) - Волинь (Луцьк) - 1:0

Альянс (Липова Долина) - Балкани (Зоря) - 1:0

Буковина (Чернівці) - ПФК Львів  - 0:2

Інгулець (Петрове) - Карпати (Львів) - 0;0 п. 7:6

Діназ (Вишгород) - Олександрія - 0:1 дч

Агробізнес (Волочиськ) - СК Дніпро-1 (Дніпро) - 1:3

2.10.2019

Рух (Львів) - ФК Маріуполь - 0:1

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 19 12 3 4 30-13 39
2  Волинь 19 11 5 3 37-24 38
3  Інгулець 19 11 4 4 31-14 37
4  Минай 19 11 4 4 33-21 37
5  Оболонь Бровар 19 11 4 4 28-21 37
6  Агробізнес 19 12 1 6 33-19 37
7  Металіст 1925 19 10 5 4 27-19 35
8  Авангард 19 10 3 6 25-20 33
9  Гірник-Спорт 19 8 3 8 24-28 27
10  Чорноморець 19 6 4 9 21-28 22
11  Прикарпаття 19 6 2 11 28-30 20
12  Миколаїв 19 4 6 9 24-31 18
13  Кремінь 19 4 4 11 27-39 16
14  Балкани 19 3 5 11 14-30 14
15  Металург 19 3 2 14 16-34 11
16  Черкащина 19 1 3 15 16-43 6