Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Чемпіонат України
Перша ліга.
11 тур

3 жовтня, 13.15
Суми
 стадіон "Ювілейний"
 

АЛЬЯНС
(Липова Долина)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Кубок України. 2021/22

2020/21

Перший попередній етап

4 серпня 2021

Карпати (Львів) – АФСК Київ – 3:0

Фенікс (Підмонастир, Львівська область) – МФА (Мукачево) – 2:0

Лівий Берег (Київ) – СК Полтава – 1:0 (у дод. час)

Скорук (Томаківка) – ФК Тростянець (Сумська обл.) –  1:0

Олімпія (Савинці, Полтавська обл.) – Любомир (Ставище) – 6:0

Другий попередній етап

17 серпня

Група С

Скорук (Нікопольський р-н) — Вікторія (Миколаївка) — 4:2 (2:2)

18 серпня

Група А

Епіцентр (Дунаївці) — Поділля (Хмельницький) — 3:0 (1:0)

Буковина (Чернівці) — Агробізнес (Волочиськ) — 2:0 (0:0, 0:0), Д.Ч.

Фенікс (Підмонастир) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:6 (1:3)

Ужгород (Ужгород) — Нива (Тернопіль) — 0:1 (0:0)

Карпати (Львів) — Карпати (Галич) — 1:0 (0:0)

Група В

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) — Чернігів (Чернігів) — 1:1 (0:0, 0:0), П. 3:5

Рубікон (Київ) — Полісся (Житомир) — 0:5 (0:4)

Діназ (Вишгород) — Оболонь (Київ) — 1:3 (1:2)

Нива (Вінниця) — Волинь (Луцьк) — 1:1 (0:1, 1:1), П. 3:5

Лівий берег (Київ) — Олімпік (Донецьк) — 2:3 (1:2)

Група С

Суми (Суми) — Металург (Запоріжжя) — 0:1 (0:1)

Альянс (Липова Долина) — Краматорськ (Краматорськ) — 2:1 (2:1)

Яруд (Маріуполь) — Металіст (Харків) — 1:3 (0:2)

Олімпія (Савинці) — Вовчанськ (Покотилівка) — 0:1 (0:0)

Перемога (Дніпро) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — 1:2 (0:2)

Група D

Реал Фарма (Одеса) — ВПК-Агро (Вишневе) — 0:2 (0:1)

Балкани (Зоря) — Енергія (Нова Каховка) — 4:2 (0:2)

Миколаїв (Миколаїв) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:1 (0:0, 1:1), П. 3:1

ЛНЗ (Черкаси) — Кремінь (Кременчук) — 1:0 (0:0)

Таврія (Сімферополь) — Дніпро (Черкаси) — 3:2 (3:2)

Нікополь (Нікополь) — Кристал (Херсон) — 2:0 (0:0)

 

 

Третій попередній етап

31 серпня

Епіцентр (Дунаївці) — Нива (Тернопіль) - 1:0

Буковина (Чернівці) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 1:1 (пен. 2:4)

Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) - 2:3 дч

ЛНЗ (Черкаси) — Олімпік (Донецьк) - 2:1

Оболонь (Київ) — Полісся (Житомир) - 1:0

Чернігів (Чернігів) — Альянс (Липова Долина) - 1:5

Нікополь (Нікополь) — Таврія (Сімферополь) - 0:3

Балкани (Зоря) — ВПК-Агро (Вишневе) - 1:3 дч

Металург (Запоріжжя) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 2:3

1 вересня

Скорук (Томаківка) — Металіст (Харків) - 0:3

Миколаїв (Миколаїв) — Вовчанськ (Покотилівка) - 4:1

 

1/16 фіналу

 21 вересня

Миколаїв - Рух (Львів) - 0:3

Металіст - Десна - 2:1

22 вересня

ЛНЗ - Інгулець - 2:1

Таврія - Олександрія - 1:3

ВПК-Агро - Дніпро-1 - 1:2

Волинь - Маріуполь - 0:0 (п. 5:6)

Оболонь - Верес - 0:1

23 вересня

Епіцентр - Металіст 1925 - 0:1

Гірник-Спорт - ФК Львів - 0:2

Прикарпаття - Чорноморець - 1:4

Альянс - Минай - 3:2


1/8 фіналу

27 жовтня 

 Металіст 1925 - Олександрія

Металіст - Колос

Верес - Ворскла

Чорноморець - Шахтар

Альянс - ФК Львів

Рух - Зоря

ЛНЗ - Дніпро-1

Маріуполь - Динамо

 

1/4 фіналу

2 березня 2022

 

1/2 фіналу

20 квітня

 

Фінал

11 травня

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla