Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
22 липня 2018, 19.25
Харків
стадіон Металіст
Чемпіонат України
Перша ліга
1 тур

МЕТАЛІСТ 1925
(Харків)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Чемпіонат України. 2018-2019. Перша ліга. Календар матчів

1 ТУР

20.07.2018

Прикарпаття 

-:-

  Балкани

21.07.2018

Інгулець 

-:-

  Авангард

21.07.2018

Колос 

-:-

  Кобра

21.07.2018

Миколаїв 

-:-

  Оболонь-Бровар

21.07.2018

Рух 

-:-

  Дніпро-1

21.07.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Суми

22.07.2018

Зірка 

-:-

  Волинь

22.07.2018

Металіст 1925 

-:-

  Агробізнес

2 ТУР

28.07.2018

Інгулець 

-:-

  Прикарпаття

28.07.2018

Волинь 

-:-

  Металіст 1925

28.07.2018

Суми 

-:-

  Зірка

28.07.2018

Дніпро-1 

-:-

  Гірник-Спорт

28.07.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Рух

28.07.2018

Кобра 

-:-

  Миколаїв

28.07.2018

Балкани 

-:-

  Колос

29.07.2018

Авангард 

-:-

  Агробізнес

3 ТУР

04.08.2018

Прикарпаття 

-:-

  Авангард

04.08.2018

Колос 

-:-

  Інгулець

04.08.2018

Миколаїв 

-:-

  Балкани

04.08.2018

Рух 

-:-

  Кобра

04.08.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Оболонь-Бровар

04.08.2018

Зірка 

-:-

  Дніпро-1

04.08.2018

Металіст 1925 

-:-

  Суми

04.08.2018

Агробізнес 

-:-

  Волинь

4 ТУР

11.08.2018

Інгулець 

-:-

  Миколаїв

11.08.2018

Прикарпаття 

-:-

  Колос

11.08.2018

Суми 

-:-

  Агробізнес

11.08.2018

Дніпро-1 

-:-

  Металіст 1925

11.08.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Зірка

11.08.2018

Кобра 

-:-

  Гірник-Спорт

11.08.2018

Балкани 

-:-

  Рух

11.08.2018

Авангард 

-:-

  Волинь

5 ТУР

18.08.2018

Колос 

-:-

  Авангард

18.08.2018

Миколаїв 

-:-

  Прикарпаття

18.08.2018

Рух 

-:-

  Інгулець

18.08.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Балкани

18.08.2018

Зірка 

-:-

  Кобра

18.08.2018

Металіст 1925 

-:-

  Оболонь-Бровар

18.08.2018

Агробізнес 

-:-

  Дніпро-1

18.08.2018

Волинь  

-:-

  Суми

6 ТУР

26.08.2018

Інгулець 

-:-

  Гірник-Спорт

26.08.2018

Прикарпаття 

-:-

  Рух

26.08.2018

Колос 

-:-

  Миколаїв

26.08.2018

Дніпро-1 

-:-

  Волинь

26.08.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Агробізнес

26.08.2018

Кобра 

-:-

  Металіст 1925

26.08.2018

Балкани 

-:-

  Зірка

26.08.2018

Авангард 

-:-

  Суми

7 ТУР

01.09.2018

Миколаїв 

-:-

  Авангард

01.09.2018

Рух 

-:-

  Колос

01.09.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Прикарпаття

01.09.2018

Зірка 

-:-

  Інгулець

01.09.2018

Металіст 1925 

-:-

  Балкани

01.09.2018

Агробізнес 

-:-

  Кобра

01.09.2018

Волинь 

-:-

  Оболонь-Бровар

01.09.2018

Суми 

-:-

  Дніпро-1

8 ТУР

08.09.2018

Інгулець 

-:-

  Металіст 1925

08.09.2018

Прикарпаття 

-:-

  Зірка

08.09.2018

Колос 

-:-

  Гірник-Спорт

08.09.2018

Миколаїв 

-:-

  Рух

08.09.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Суми

08.09.2018

Кобра 

-:-

  Волинь

08.09.2018

Балкани 

-:-

  Агробізнес

08.09.2018

Авангард 

-:-

  Дніпро-1

9 ТУР

15.09.2018

Рух 

-:-

  Авангард

15.09.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Миколаїв

15.09.2018

Зірка 

-:-

  Колос

15.09.2018

Металіст 1925 

-:-

  Прикарпаття

15.09.2018

Агробізнес 

-:-

  Інгулець

15.09.2018

Волинь 

-:-

  Балкани

15.09.2018

Суми 

-:-

  Кобра

15.09.2018

Дніпро-1 

-:-

  Оболонь-Бровар

10 ТУР

22.09.2018

Інгулець 

-:-

  Волинь

22.09.2018

Прикарпаття 

-:-

  Агробізнес

22.09.2018

Колос 

-:-

  Металіст 1925

22.09.2018

Миколаїв 

-:-

  Зірка

22.09.2018

Рух 

-:-

  Гірник-Спорт

22.09.2018

Кобра 

-:-

  Дніпро-1

22.09.2018

Балкани 

-:-

  Суми

22.09.2018

Авангард 

-:-

  Оболонь-Бровар

11 ТУР

30.09.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Авангард

30.09.2018

Зірка 

-:-

  Рух

30.09.2018

Металіст 1925 

-:-

  Миколаїв

30.09.2018

Агробізнес 

-:-

  Колос

30.09.2018

Волинь 

-:-

  Прикарпаття

30.09.2018

Суми 

-:-

  Інгулець

30.09.2018

Дніпро-1 

-:-

  Балкани

30.09.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Кобра

12 ТУР

06.10.2018

Інгулець 

-:-

  Дніпро-1

06.10.2018

Прикарпаття 

-:-

  Суми

06.10.2018

Колос 

-:-

  Волинь

06.10.2018

Миколаїв 

-:-

  Агробізнес

06.10.2018

Рух 

-:-

  Металіст 1925

06.10.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Зірка

06.10.2018

Балкани 

-:-

  Оболонь-Бровар

06.10.2018

Авангард 

-:-

  Кобра

13 ТУР

13.10.2018

Зірка 

-:-

  Авангард

13.10.2018

Металіст 1925 

-:-

  Гірник-Спорт

13.10.2018

Агробізнес 

-:-

  Рух

13.10.2018

Волинь 

-:-

  Миколаїв

13.10.2018

Суми 

-:-

  Колос

13.10.2018

Дніпро-1 

-:-

  Прикарпаття

13.10.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Інгулець

13.10.2018

Кобра 

-:-

  Балкани

14 ТУР

20.10.2018

Інгулець 

-:-

  Кобра

20.10.2018

Прикарпаття 

-:-

  Оболонь-Бровар

20.10.2018

Колос 

-:-

  Дніпро-1

20.10.2018

Миколаїв 

-:-

  Суми

20.10.2018

Рух 

-:-

  Волинь

20.10.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Агробізнес

20.10.2018

Зірка 

-:-

  Металіст 1925

20.10.2018

Авангард 

-:-

  Балкани

15 ТУР

27.10.2018

Металіст 1925 

-:-

  Авангард

27.10.2018

Агробізнес 

-:-

  Зірка

27.10.2018

Волинь 

-:-

  Гірник-Спорт

27.10.2018

Суми 

-:-

  Рух

27.10.2018

Дніпро-1 

-:-

  Миколаїв

27.10.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Колос

27.10.2018

Кобра 

-:-

  Прикарпаття

27.10.2018

Балкани 

-:-

  Інгулець

16 ТУР

03.11.2018

Агробізнес 

-:-

  Металіст 1925

03.11.2018

Волинь 

-:-

  Зірка

03.11.2018

Суми 

-:-

  Гірник-Спорт

03.11.2018

Дніпро-1 

-:-

  Рух

03.11.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Миколаїв

03.11.2018

Кобра 

-:-

  Колос

03.11.2018

Балкани 

-:-

  Прикарпаття

03.11.2018

Авангард 

-:-

  Інгулець

17 ТУР

10.11.2018

Прикарпаття 

-:-

  Інгулець

10.11.2018

Колос 

-:-

  Балкани

10.11.2018

Миколаїв 

-:-

  Кобра

10.11.2018

Рух 

-:-

  Оболонь-Бровар

10.11.2018

Гірник-Спорт 

-:-

  Дніпро-1

10.11.2018

Зірка 

-:-

  Суми

10.11.2018

Металіст 1925 

-:-

  Волинь

10.11.2018

Агробізнес 

-:-

  Авангард

18 ТУР

17.11.2018

Інгулець 

-:-

  Колос

17.11.2018

Волинь 

-:-

  Агробізнес

17.11.2018

Суми 

-:-

  Металіст 1925

17.11.2018

Дніпро-1 

-:-

  Зірка

17.11.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Гірник-Спорт

17.11.2018

Кобра 

-:-

  Рух

17.11.2018

Балкани 

-:-

  Миколаїв

17.11.2018

Авангард 

-:-

  Прикарпаття

19 ТУР

24.03.2019

Колос 

-:-

  Прикарпаття

24.03.2019

Миколаїв 

-:-

  Інгулець

24.03.2019

Рух 

-:-

  Балкани

24.03.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Кобра

24.03.2019

Зірка 

-:-

  Оболонь-Бровар

24.03.2019

Металіст 1925 

-:-

  Дніпро-1

24.03.2019

Агробізнес 

-:-

  Суми

24.03.2019

Волинь 

-:-

  Авангард

20 ТУР

31.03.2019

Інгулець 

-:-

  Рух

31.03.2019

Прикарпаття 

-:-

  Миколаїв

31.03.2019

Суми 

-:-

  Волинь

31.03.2019

Дніпро-1 

-:-

  Агробізнес

31.03.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Металіст 1925

31.03.2019

Кобра 

-:-

  Зірка

31.03.2019

Балкани 

-:-

  Гірник-Спорт

31.03.2019

Авангард 

-:-

  Колос

21 ТУР

06.04.2019

Миколаїв 

-:-

  Колос

06.04.2019

Рух 

-:-

  Прикарпаття

06.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Інгулець

06.04.2019

Зірка 

-:-

  Балкани

06.04.2019

Металіст 1925 

-:-

  Кобра

06.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Оболонь-Бровар

06.04.2019

Волинь 

-:-

  Дніпро-1

06.04.2019

Суми 

-:-

  Авангард

22 ТУР

13.04.2019

Інгулець 

-:-

  Зірка

13.04.2019

Прикарпаття 

-:-

  Гірник-Спорт

13.04.2019

Колос 

-:-

  Рух

13.04.2019

Дніпро-1 

-:-

  Суми

13.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Волинь

13.04.2019

Кобра 

-:-

  Агробізнес

13.04.2019

Балкани 

-:-

  Металіст 1925

13.04.2019

Авангард 

-:-

  Миколаїв

23 ТУР

17.04.2019

Рух 

-:-

  Миколаїв

17.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Колос

17.04.2019

Зірка 

-:-

  Прикарпаття

17.04.2019

Металіст 1925 

-:-

  Інгулець

17.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Балкани

17.04.2019

Волинь 

-:-

  Кобра

17.04.2019

Суми 

-:-

  Оболонь-Бровар

17.04.2019

Дніпро-1 

-:-

  Авангард

24 ТУР

21.04.2019

Інгулець 

-:-

  Агробізнес

21.04.2019

Прикарпаття 

-:-

  Металіст 1925

21.04.2019

Колос 

-:-

  Зірка

21.04.2019

Миколаїв 

-:-

  Гірник-Спорт

21.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Дніпро-1

21.04.2019

Кобра 

-:-

  Суми

21.04.2019

Балкани 

-:-

  Волинь

21.04.2019

Авангард 

-:-

  Рух

25 ТУР

26.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Рух

26.04.2019

Зірка 

-:-

  Миколаїв

26.04.2019

Металіст 1925 

-:-

  Колос

26.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Прикарпаття

26.04.2019

Волинь 

-:-

  Інгулець

26.04.2019

Суми 

-:-

  Балкани

26.04.2019

Дніпро-1 

-:-

  Кобра

26.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Авангард

26 ТУР

01.05.2019

Інгулець 

-:-

  Суми

01.05.2019

Прикарпаття 

-:-

  Волинь

01.05.2019

Колос 

-:-

  Агробізнес

01.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Металіст 1925

01.05.2019

Рух 

-:-

  Зірка

01.05.2019

Кобра 

-:-

  Оболонь-Бровар

01.05.2019

Балкани 

-:-

  Дніпро-1

01.05.2019

Авангард 

-:-

  Гірник-Спорт

27 ТУР

05.05.2019

Зірка 

-:-

  Гірник-Спорт

05.05.2019

Металіст 1925 

-:-

  Рух

05.05.2019

Агробізнес 

-:-

  Миколаїв

05.05.2019

Волинь 

-:-

  Колос

05.05.2019

Суми 

-:-

  Прикарпаття

05.05.2019

Дніпро-1 

-:-

  Інгулець

05.05.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Балкани

05.05.2019

Кобра 

-:-

  Авангард

28 ТУР

11.05.2019

Інгулець 

-:-

  Оболонь-Бровар

11.05.2019

Прикарпаття 

-:-

  Дніпро-1

11.05.2019

Колос 

-:-

  Суми

11.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Волинь

11.05.2019

Рух 

-:-

  Агробізнес

11.05.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Металіст 1925

11.05.2019

Балкани 

-:-

  Кобра

11.05.2019

Авангард 

-:-

  Зірка

29 ТУР

18.05.2019

Металіст 1925 

-:-

  Зірка

18.05.2019

Агробізнес 

-:-

  Гірник-Спорт

18.05.2019

Волинь 

-:-

  Рух

18.05.2019

Суми 

-:-

  Миколаїв

18.05.2019

Дніпро-1 

-:-

  Колос

18.05.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Прикарпаття

18.05.2019

Кобра 

-:-

  Інгулець

18.05.2019

Балкани 

-:-

  Авангард

30 ТУР

25.05.2019

Інгулець 

-:-

  Балкани

25.05.2019

Прикарпаття 

-:-

  Кобра

25.05.2019

Колос 

-:-

  Оболонь-Бровар

25.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Дніпро-1

25.05.2019

Рух 

-:-

  Суми

25.05.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Волинь

25.05.2019

Зірка 

-:-

  Агробізнес

25.05.2019

Авангард 

-:-

  Металіст 1925

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 Колос 1 1 0 0 4 - 0 3
2 Авангард 1 1 0 0 4 - 2 3
3 СК Дніпро-1 1 1 0 0 3 - 1 3
4 Волинь 1 1 0 0 2 - 0 3
5 Металіст 1925 1 1 0 0 2 - 0 3
6 Суми 1 1 0 0 2 - 1 3
7 Балкани 1 1 0 0 1 - 0 3
8 Оболонь-Бровар 1 0 1 0 0 - 0 1
9 Миколаїв 1 0 1 0 0 - 0 1
10 Гірник-Спорт 1 0 0 1 1 - 2 0
11 Прикарпаття 1 0 0 1 0 - 1 0
12 Інгулець 1 0 0 1 2 - 4 0
13 Рух 1 0 0 1 1 - 3 0
14 Зірка 1 0 0 1 0 - 2 0
15 Агробізнес 1 0 0 1 0 - 2 0
16 Кобра 1 0 0 1 0 - 4 0