Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Чемпіонат Хмельницької області. Прем'єр-ліга. 2017 Календар

Тур: 1

   

29.04.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ФК Дунаївці 

0:3

МФК Славута

Случ (Красилів)

2:2

Случ (Старокостянтинів)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

3:0

03.05.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

3:1

     

Тур: 2

   

06.05.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Случ (Старокостянтинів)

2:0

Случ (Красилів)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

2:0

ФК Дунаївці

МФК Славута

2:1

     

Тур: 3

   

13.05.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

1:4

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

ФК Дунаївці

1:3

Случ (Старокостянтинів)

Случ (Красилів)

1:2

17.05.2017

   

МФК Славута

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:8

     

Тур: 4

   

20.05.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Случ (Красилів)

0:1

ФК Дунаївці

Случ (Старокостянинів)

0:1

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

МФК Славута

1:1

     

Тур: 5

   

27.05.2017

   

МФК Славута

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

 0:1

Случ (Красилів)

ФК Дунаївці

 2:2

31.05.2017

   

Случ (Старокостянтинів)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

 1:3

17.06.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 0:0

     

Тур: 6

   

03.06.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

ФК Дунаївці

 1:0

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Случ (Старокостянтинів)

 1:4

МФК Славута

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 1:4

07.06.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Случ (Красилів)

 4:0

     

Тур: 7

   

10.06.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

 0:2

Случ (Старокостянтинів)

МФК Славута

 5:1

Случ (Красилів)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 0:1

14.06.2017

   

ФК Дунаївці

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:4

     

Тур: 8

   

27.08.2017

   

Случ (Красилів)

МФК Славута

1:2

02.09.2017

   

ФК Дунаївці

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

3:1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Случ (Старокостянтинів)

2:2

06.09.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Агробізнес-2 (Волочиськ)

3:1

     

Тур: 9

   

09.09.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Случ (Красилів)

1:3

ПЕРЕНЕСЕНО

   

МФК Славута

ФК Дунаївці

 

10.09.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:3

     

Матч 2 туру

   

13.09.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

2:1

     

Тур: 10

   

16.09.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 3:0

ФК Дунаївці

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 2:0

Случ (Красилів)

Случ (Старокостянтинів)

 0:2

21.09.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

МФК Славута

 2:0

     

Тур: 11

   

23.09.2017

   

Случ (Старокостянтинів)

ФК Дунаївці

5:1

МФК Славута

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

1:0

27.09.2017

   

Случ (Красилів)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

0:2

     

Матч 4 туру

   

27.09.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

1:4

     

Тур: 12

   

30.09.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

4:0 

ФК Дунаївці

Случ (Красилів)

0:3

     

Тур: 13

   

04.10.2017

   

Случ (Красилів)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

1:4

     

Матч 9 туру

   

04.10.2017

   

Случ (Старокостянинів)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

3:3 

     

07.10.2017

   

ФК Дунаївці

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

1:0

Случ (Старокостянтинів)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

5:1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

МФК Славута

1:0

     

Матч 12 туру

   

11.10.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

МФК Славута

4:0 

     

Тур: 14

   

11.10.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

ФК Дунаївці

5:0

14.10.2017

 

 

МФК Славута

Случ (Старокостянтинів)

0:5

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Случ (Красилів)

0:2

18.10.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

1:0

     

Матч 9 туру

   

21.10.2017

   

МФК Славута

ФК Дунаївці

 

Матч 11 туру

   

21.10.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 3:0 тех.
     

05.11.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Случ (Старокостянтинів)

 1:1

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
2 ДЮСШ Волочиськ U16 7 3 3 1 15 - 10 12
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 6 5 0 1 22 - 4 15
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0