Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Друга ліга
Група А.

18 тур
29 жовтня 
Волочиськ, ст. "Юність"
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ПОЛІССЯ
(Житомир)

Програмки

Чемпіонат Хмельницької області. Прем'єр-ліга. 2017 Календар

Тур: 1

   

29.04.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ФК Дунаївці 

0:3

МФК Славута

Случ (Красилів)

2:2

Случ (Старокостянтинів)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

3:0

03.05.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

3:1

     

Тур: 2

   

06.05.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Случ (Старокостянтинів)

2:0

Случ (Красилів)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

2:0

ФК Дунаївці

МФК Славута

2:1

     

Тур: 3

   

13.05.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

1:4

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

ФК Дунаївці

1:3

Случ (Старокостянтинів)

Случ (Красилів)

1:2

17.05.2017

   

МФК Славута

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:8

     

Тур: 4

   

20.05.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Случ (Красилів)

0:1

ФК Дунаївці

Случ (Старокостянинів)

0:1

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

МФК Славута

1:1

     

Тур: 5

   

27.05.2017

   

МФК Славута

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

 0:1

Случ (Красилів)

ФК Дунаївці

 2:2

31.05.2017

   

Случ (Старокостянтинів)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

 1:3

17.06.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 0:0

     

Тур: 6

   

03.06.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

ФК Дунаївці

 1:0

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Случ (Старокостянтинів)

 1:4

МФК Славута

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 1:4

07.06.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Случ (Красилів)

 4:0

     

Тур: 7

   

10.06.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

 0:2

Случ (Старокостянтинів)

МФК Славута

 5:1

Случ (Красилів)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 0:1

14.06.2017

   

ФК Дунаївці

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:4

     

Тур: 8

   

27.08.2017

   

Случ (Красилів)

МФК Славута

1:2

02.09.2017

   

ФК Дунаївці

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

3:1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Случ (Старокостянтинів)

2:2

06.09.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Агробізнес-2 (Волочиськ)

3:1

     

Тур: 9

   

09.09.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Случ (Красилів)

1:3

ПЕРЕНЕСЕНО

   

МФК Славута

ФК Дунаївці

 

10.09.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

0:3

     

Матч 2 туру

   

13.09.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

2:1

     

Тур: 10

   

16.09.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

 3:0

ФК Дунаївці

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 2:0

Случ (Красилів)

Случ (Старокостянтинів)

 0:2

21.09.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

МФК Славута

 2:0

     

Тур: 11

   

23.09.2017

   

Случ (Старокостянтинів)

ФК Дунаївці

5:1

МФК Славута

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

1:0

27.09.2017

   

Случ (Красилів)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

0:2

     

Матч 4 туру

   

27.09.2017

   

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

1:4

     

Тур: 12

   

30.09.2017

   

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

4:0 

ФК Дунаївці

Случ (Красилів)

0:3

     

Тур: 13

   

04.10.2017

   

Случ (Красилів)

Агробізнес-2 (Волочиськ)

1:4

     

Матч 9 туру

   

04.10.2017

   

Случ (Старокостянинів)

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

3:3 

     

07.10.2017

   

ФК Дунаївці

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

1:0

Случ (Старокостянтинів)

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

5:1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

МФК Славута

1:0

     

Матч 12 туру

   

11.10.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

МФК Славута

4:0 

     

Тур: 14

   

11.10.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

ФК Дунаївці

5:0

14.10.2017

 

 

МФК Славута

Случ (Старокостянтинів)

0:5

Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Случ (Красилів)

0:2

18.10.2017

   

ФК Хмельницький-ДЮСШ №1

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

1:0

     

Матч 9 туру

   

21.10.2017

   

МФК Славута

ФК Дунаївці

 

Матч 11 туру

   

21.10.2017

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Енергетик-Миклуш (Нетішин)

 
     

Дата не визначена

   

Агробізнес-2 (Волочиськ)

Случ (Старокостянтинів)

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Матч 1-го туру
25.10.2017
Арсенал-Київщина - Полісся

18 тур
28.10.2017
Поділля - Буковина
29.10.2017
Скала - Нива (Тернопіль)
Агробізнес - Полісся
Прикарпаття - Нива-В (Вінниця)
30.10.2017
Арсенал-Київщина - ФК Львів

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 15 14 0 1 39 - 9 42
2 Прикарпаття 15 11 2 2 34 - 15 35
3 Нива (Тернопіль) 15 7 5 3 18 - 15 26
4 Нива-В 15 6 6 3 16 - 10 24
5 ФК Львів 14 4 5 5 17 - 15 17
6 Буковина 14 3 5 6 19 - 20 14
7 Скала 15 4 2 9 14 - 23 14
8 Полісся 13 4 1 8 12 - 25 13
9 Поділля 15 3 2 10 10 - 23 11
10 Арсенал-Київщина 13 2 0 11 6 - 30 6

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 Металіст 1925 18 14 2 2 49 - 14 44
2 СК Дніпро-1 18 13 2 3 43 - 9 41
3 Дніпро 18 11 4 3 37 - 15 37
4 Енергія 18 11 2 5 34 - 19 35
5 Реал Фарма 18 8 3 7 29 - 22 27
6 Мир 18 7 6 5 18 - 14 27
7 Таврія 18 7 4 7 26 - 23 25
8 Нікополь 18 5 6 7 14 - 21 21
9 Суднобудівник 18 4 4 10 24 - 42 16
10 Миколаїв-2 18 4 3 11 20 - 38 15
11 Інгулець-2 18 2 4 12 19 - 39 10
12 Металург 18 2 0 16 8 - 65 6

Прем'єр-ліга ХО 2017

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес-2 12 11 0 1 43 - 8 33
2 ФК Хмельницький 14 10 1 3 27 - 10 31
3 Случ С 13 8 2 3 37 - 16 26
4 Случ К 14 6 2 6 19 - 21 20
5 ФК Дунаївці 13 6 1 6 17 - 24 19
6 Енергетик-Миклуш 13 2 2 9 10 - 27 8
7 Фортеця 14 2 2 10 11 - 31 8
8 МФК Славута 13 2 2 9 9 - 36 8