Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 10 тур

20 вересня 2019, 16.00
Волочиськ
стадіон "Юність" 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

АВАРГАРД
(Краматорськ)

ДЮСШ Волочиськ U16 (2003-2004). Склад команди. Сезон 2018/19


п/п

Гравець

Дата народження

Місце народження 

1

  БЄЛОВ Анатолій

05.05.2004

м.Волочиськ

2

  ВІННІЧУК Назар

13.04.2003

м.Волочиськ

3

  МОСТИНЕЦЬ Олександр

10.10.2003

м.Волочиськ

4

  ГРЕХ Роман

09.12.2003

м.Волочиськ

5

  ЯСІНСЬКИЙ Віталій

04.07.2003

м.Волочиськ

6

  СИНЄГУБ Максим

27.03.2003

м.Теофіполь

7

  ТУЗ Вадим

22.05.2003

с.Віньківці

8

  ДОПТА Олександр

24.08.2003

м.Волочиськ

9

  ХИЖИНСЬКИЙ Олександр

15.06.2003

м.Волочиськ

10

  ДОМБРОВСЬКИЙ Ярослав

17.06.2003

м.Волочиськ

11

  БОХОНОК Дмитро

03.11.2002

м.Волочиськ

12

  ІВАСЕЧКО Богдан

14.05.2003

м.Волочиськ

13

  ВДОВИН Олексій

22.03.2004

м.Волочиськ

14

  ДЖУРИЛО Антон

20.12.2004

м.Волочиськ

15

  ЗАДНІШЕВСЬКИЙ Антон

17.01.2004

м.Волочиськ

16

  ЛОЗОВЕЦЬКИЙ Антон

05.06.2004

м.Волочиськ

17

  МАХНІЦЬКИЙ Петро

07.05.2004

м.Волочиськ

18

  ПОЛІЩУК Сергій 

02.04.2004

м. Волочиськ

19

  ФРАНКОВ Володимир 

07.06.2004

м. Волочиськ

20

  ХМУРА Денис

16.02.2004

м. Волочиськ

21

  ЯЩИШИН Захар

08.02.2004

м. Волочиськ

22

  МЕЛЬНИК Любомир

09.07.2004

м. Волочиськ

23

  ГАРБИЧ Анатолій

06.01.2003

м. Волочиськ

24

  КОЗУБ Максим

23.04.2003

м. Волочиськ

25

  ПЛИСЮК Тарас

09.03.2003

м. Волочиськ

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 9 6 2 1 18-6 20
2  Агробізнес 9 6 1 2 16-7 19
3  Оболонь Бровар 9 5 4 0 16-9 19
4  Металіст 1925 9 5 2 2 14-7 17
5  Авангард 9 5 2 2 13-10 17
6  Минай 9 5 2 2 16-14 17
7  Інгулець 9 4 3 2 9-5 15
8  Волинь 8 3 3 2 14-11 12
9  Миколаїв 9 3 3 3 16-16 12
10  Прикарпаття 9 3 1 5 16-15 10
11  Чорноморець 9 3 1 5 11-12 10
12  Гірник-Спорт 9 2 2 5 7-15 8
12  Кремінь 9 1 3 5 13-23 6
13  Черкащинa  9 1 2 6 10-22 5
14   Балкани 8 1 2 5 5-11 5
15  Черкащина 9 1 2 6 10-22 5
16  Металург 9 1 1 7 7-18 4

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Агробізнес В  11   10  0   1   41-9 30
2  Конфермат 12 10 0 2 39-8 30
3  Папірник 10 9 1 0 21-6 28
4  Агробізнес НУ 11 5 1 5 25-19 16
5  Фортеця 10 4 1 5 10-16 13
6
 Іскра 12 3 4 5 12-27 13
7  Случ Кр 12 3 0 9 8-15 9
8   Темп 13 2 1 10 16-33 7
9  Случ Ст 11 0 2 9 8-47 2