Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Чемпіонат України
Перша ліга.
16 тур

29 жовтня, 17.30
Луцьк, стадіон "Авангард"
 

ВОЛИНЬ
(Луцьк)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Чемпіонат України
Перша ліга
17 тур

5 листопада, 14.15
Волочиськ, ст. "Юність"
 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ВПК-АГРО
(Вишневе)

Кубок України. 2021/22

2020/21

Перший попередній етап

4 серпня 2021

Карпати (Львів) – АФСК Київ – 3:0

Фенікс (Підмонастир, Львівська область) – МФА (Мукачево) – 2:0

Лівий Берег (Київ) – СК Полтава – 1:0 (у дод. час)

Скорук (Томаківка) – ФК Тростянець (Сумська обл.) –  1:0

Олімпія (Савинці, Полтавська обл.) – Любомир (Ставище) – 6:0

Другий попередній етап

17 серпня

Група С

Скорук (Нікопольський р-н) — Вікторія (Миколаївка) — 4:2 (2:2)

18 серпня

Група А

Епіцентр (Дунаївці) — Поділля (Хмельницький) — 3:0 (1:0)

Буковина (Чернівці) — Агробізнес (Волочиськ) — 2:0 (0:0, 0:0), Д.Ч.

Фенікс (Підмонастир) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:6 (1:3)

Ужгород (Ужгород) — Нива (Тернопіль) — 0:1 (0:0)

Карпати (Львів) — Карпати (Галич) — 1:0 (0:0)

Група В

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) — Чернігів (Чернігів) — 1:1 (0:0, 0:0), П. 3:5

Рубікон (Київ) — Полісся (Житомир) — 0:5 (0:4)

Діназ (Вишгород) — Оболонь (Київ) — 1:3 (1:2)

Нива (Вінниця) — Волинь (Луцьк) — 1:1 (0:1, 1:1), П. 3:5

Лівий берег (Київ) — Олімпік (Донецьк) — 2:3 (1:2)

Група С

Суми (Суми) — Металург (Запоріжжя) — 0:1 (0:1)

Альянс (Липова Долина) — Краматорськ (Краматорськ) — 2:1 (2:1)

Яруд (Маріуполь) — Металіст (Харків) — 1:3 (0:2)

Олімпія (Савинці) — Вовчанськ (Покотилівка) — 0:1 (0:0)

Перемога (Дніпро) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — 1:2 (0:2)

Група D

Реал Фарма (Одеса) — ВПК-Агро (Вишневе) — 0:2 (0:1)

Балкани (Зоря) — Енергія (Нова Каховка) — 4:2 (0:2)

Миколаїв (Миколаїв) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:1 (0:0, 1:1), П. 3:1

ЛНЗ (Черкаси) — Кремінь (Кременчук) — 1:0 (0:0)

Таврія (Сімферополь) — Дніпро (Черкаси) — 3:2 (3:2)

Нікополь (Нікополь) — Кристал (Херсон) — 2:0 (0:0)

 

 

Третій попередній етап

31 серпня

Епіцентр (Дунаївці) — Нива (Тернопіль) - 1:0

Буковина (Чернівці) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 1:1 (пен. 2:4)

Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) - 2:3 дч

ЛНЗ (Черкаси) — Олімпік (Донецьк) - 2:1

Оболонь (Київ) — Полісся (Житомир) - 1:0

Чернігів (Чернігів) — Альянс (Липова Долина) - 1:5

Нікополь (Нікополь) — Таврія (Сімферополь) - 0:3

Балкани (Зоря) — ВПК-Агро (Вишневе) - 1:3 дч

Металург (Запоріжжя) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 2:3

1 вересня

Скорук (Томаківка) — Металіст (Харків) - 0:3

Миколаїв (Миколаїв) — Вовчанськ (Покотилівка) - 4:1

 

1/16 фіналу

 21 вересня

Миколаїв - Рух (Львів) - 0:3

Металіст - Десна - 2:1

22 вересня

ЛНЗ - Інгулець - 2:1

Таврія - Олександрія - 1:3

ВПК-Агро - Дніпро-1 - 1:2

Волинь - Маріуполь - 0:0 (п. 5:6)

Оболонь - Верес - 0:1

23 вересня

Епіцентр - Металіст 1925 - 0:1

Гірник-Спорт - ФК Львів - 0:2

Прикарпаття - Чорноморець - 1:4

Альянс - Минай - 3:2


1/8 фіналу

27 жовтня 

 Металіст 1925 - Олександрія

Металіст - Колос

Верес - Ворскла

Чорноморець - Шахтар

Альянс - ФК Львів

Рух - Зоря

ЛНЗ - Дніпро-1

Маріуполь - Динамо

 

1/4 фіналу

2 березня 2022

 

1/2 фіналу

20 квітня

 

Фінал

11 травня

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla