Агробізнес зіграв унічию з командою УПЛ

Матч відбувся 10 липня на тренувальній базі львівських Карпат, що неподалік Львова.

Карпати – Агробізнес – 1:1

10.07.2024. Контрольний матч, с. Бартатів, Львівський р-н, Тренувальна база ФК Карпати.

Голи: Шах 24 - Волков 30

Агробізнес: Підківка, Білий (Бариляк 72), Сидоренко, Гаврушко (Заєць 72), Слива (Лень 72), Теплий (Павлюк 72), Станкович (Касімов 72), Толочко, Фомін (Глоба 72), Волков (Кузьмин 72), Войтіховський

Агробізнес непогано виглядав на фоні Карпат, команди елітного дивізіону, тепер уже представника Прем'єр-ліги.

У першому таймі з певною перевагою Карпат, все ж, гра йшла на зустрічних курсах й в Агробізнеса були свої шанси в атаці. Один з них реалізував Даниїл Волков після чудової передачі з правого краю від Івана Гаврушка.

Іван на своєму краї організував ще кілька атак, але вони не мали результативного завершення.

А відкрив рахунок трохи раніше Артур Шах хорошим дальнім ударом.

Команди пішли на перерву за рахунку 1:1. Треба сказати, що перша половина пройшла досить жваво, враховуючи спеку 30+.

У другій частині матчу господарі домінували на футбольному полі. Агробізнесу доводилося більше захищатися, і треба сказати, що наші футболісти впоралися з цим, не допускаючи фатальних помилок в лінії захисту.

Кілька разів виручив воротар Агробізнеса Роман Підківка.

Попри захисний варіант гри у другому таймі, в гостей все ж були нагоди біля чужих воріт, зокрема зі стандартів, але вони залишились нереалізованими.

З хорошим настроєм від позитивного результату гри з сильним суперником Агробізнес повернувся додому, а вже через два дні, у суботу, знову вирушить на Львівщину, цього разу у Винники, на черговий контрольний матч, цього разу проти Металіста 1925.