Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 15 тур

27 жовтня 2019
Київ, "Оболонь Арена"
 

ОБОЛОНЬ-
БРОВАР
(Київ)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Всі матчі "Агробізнеса" (офіційні)

Умовні позначення: ЧУА - Чемпіонат України (аматори), ЧХО - Чемпіонат Хмельницької області, КУ - Кубок України, ЧУ2 - Друга ліга, ЧУ1 - Перша ліга

Турнір Дата  

 

  Примітки
129 ЧУ1   Агробізнес (Волочиськ)   Металіст 1925 (Харків)  
128 ЧУ1   Балкани (Зоря)   Агробізнес (Волочиськ)  
127 ЧУ1   Агробізнес (Волочиськ)   Інгулець (Петрове)  
126 ЧУ1   Кремінь (Кременчук)   Агробізнес (Волочиськ)  
125 ЧУ1 27.10.2019 Оболонь-Бровар (Київ)   Агробізнес (Волочиськ)  
124 ЧУ1 19.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чорноморець (Одеса)  
123 ЧУ1 12.10.2019 МФК Миколаїв 0:2  Агробізнес (Волочиськ)  
122 ЧУ1 05.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2  Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
121 ЧУ1 29.09.2019 Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
120 КУ1/16 25.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:3 СК Дніпро-1 (Дніпро)  
119 ЧУ1 20.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Авангард (Краматорськ)  
118 ЧУ1 14.09.2019 Минай (Ужгород) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
117 ЧУ1 08.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
116 ЧУ1 04.09.2019 Черкащина (Черкаси) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
115 ЧУ1 31.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Металург (Запоріжжя)  
114 ЧУ1 23.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Рух (Львів)  
113 ЧУ1 16.08.2019 Металіст 1925 (Харків) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
112 ЧУ1 10.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Балкани (Зоря)  
111 ЧУ1 03.08.2019 Інгулець (Петрове) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
110 ЧУ1 27.07.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Кремінь (Кременчук)  
109 ЧУ1|2 02.06.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Металург (Запоріжжя)  
108 ЧУ1|2 29.05.2019 Металург (Запоріжжя) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
107 ЧУ1 23.05.2019 Інгулець (Петрове) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
106 ЧУ1 19.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Гірник-Спорт (Горішні плавні)  
105 ЧУ1 11.05.2019 Рух (Винники) 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
104 ЧУ1 05.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 МФК Миколаїв  
103 ЧУ1  01.05.2019 Колос (Ковалівка) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
102 ЧУ1 25.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:3 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
101  ЧУ1 18.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Балкани (Зоря)  
100 ЧУ1 06.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Оболонь Бровар (Київ)  
99 ЧУ1 28.03.2019 СК Дніпро-1 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧУ1 23.03.2019 Агробізнес (Волочиськ)  3:0 ПФК Суми Не відб.
98 ЧУ1 17.11.2018 Волинь (Луцьк) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
97 ЧУ1 10.11.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Авангард (Краматорськ)  
96 ЧУ1 03.11.2018  Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Металіст 1925 (Харків)  
95 ЧУ1 27.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Зірка (Кропивницький)  
94 ЧУ1 20.10.2018 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
93 ЧУ1 13.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Рух (Винники)  
92 ЧУ1 06.10.2018 МФК Миколаїв 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
91 ЧУ1 30.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:3  Колос (Ковалівка)  
90 ЧУ1 23.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
89 ЧУ1 16.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Інгулець (Петрове)  
88 ЧУ1 08.09.2018 Балкани (Зоря) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
87 ЧУ1 27.08.2018 Оболонь-Бровар (Київ)  1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
86 КУ 2ет. 22.08.2018 Кристал (Херсон) 1:1  
п.4:2
Агробізнес (Волочиськ)  
85 ЧУ1 18.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 СК Дніпро-1  
84 ЧУ1 10.08.2018 ПФК Суми 1:1  Агробізнес (Волочиськ)  
83 ЧУ1 04.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Волинь (Луцьк)  
82 ЧУ1 29.07.2018 Авангард (Краматорськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
81 ЧУ1 22.07.2018 Металіст 1925 (Харків) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
80 ЧУ2
фінал
09.06.2018 СК Дніпро-1 (Дніпро)  0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
79 ЧУ2 02.06.2018 Нива-В (Вінниця)  2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
78 ЧУ2 26.05.2018 Агробізнес (Волочиськ)  3:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
77 ЧУ2 19.05.2018 Полісся (Житомир)  0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
76 ЧУ2 12.05.2018 Агробізнес (Волочиськ)  5:0

Буковина (Чернівці)

 
75 ЧУ2 06.05.2018 Нива (Тернопіль)  1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
74 ЧУ2 29.04.2018 Агробізнес (Волочиськ)  2:0 ФК Львів  
73 ЧУ2 21.04.2018 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
72 ЧУ2 16.04.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Скала (Стрий)  
71 ЧУ2 06.04.2018 Поділля (Хмельницький) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
70 ЧУ2 31.03.2018 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Нива-В (Вінниця)  
69 ЧУ2 04.11.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:4 Агробізнес (Волочиськ)  
68 ЧУ2 29.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:2

Полісся (Житомир)

 
67 ЧУ2 22.10.2017 Буковина (Чернівці) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
66 ЧУ2 15.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 5:1 Нива (Тернопіль)  
65 ЧУ2 07.10.2017 ФК Львів 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
64 ЧУ2 01.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Арсенал-Київщина (Біла Церква)  
63 ЧУ2 25.09.2017 Скала (Стрий) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
62 КУ 3ет. 20.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:2
(0:0)
Верес (Рівне)  
61 ЧУ2 15.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  
60 ЧУ2 09.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Нива-В (Вінниця)  
59 ЧУ2 03.09.2017 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  
58 ЧУ2 30.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Нива (Тернопіль)  
57 ЧУ2
26.08.2017 Полісся (Житомир) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
56 ЧУ2 19.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  

55

ЧУ2

09.08.2017

Агробізнес (Волочиськ)

3:1

Буковина (Чернівці)

 

54

ЧУ2

05.08.2017

Агробізнес (Волочиськ)

2:1

ФК Тернопіль

 

53

ЧУ2

30.07.2017

Скала (Стрий)

0:1

Агробізнес (Волочиськ)

 

52

КУ 2ет.

26.07.2017

Агробізнес (Волочиськ)

2:2
п. 5:4

Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)

 
51 ЧУ2 22.07.2017 Агробізнес (Волочиськ)

1:0

ФК Львів  
50 ЧУ2 14.07.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ

2:5

Агробізнес (Волочиськ)  
49 КУ 1ет. 09.07.2017 ФК Тернопіль

1:1

п. 3:5

Агробізнес (Волочиськ)  
48 ЧУА Ф 19.06.2017  Металіст 1925 (Харків)

0:4

Агробізнес (Волочиськ)  
47 ЧУА 09.06.2017 Ковель-Волинь

1:3

Агробізнес (Волочиськ)  
46 ЧУА 04.06.2017 Агробізнес (Волочиськ)

1:0

ФК Львів  
45 ЧУА 27.05.2017 Чайка (Петр-ка Борщагівка)

1:1

Агробізнес (Волочиськ)  
44 ЧУА 21.05.2017 ОДЕК (Оржів)

0:1

Агробізнес (Волочиськ)  
43 ЧУА 13.05.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Малинськ  
42 ЧУА 06.05.2017 Нива (Тернопіль)

0:2

Агробізнес (Волочиськ)  
41 ЧУА 29.04.2017 Агробізнес (Волочиськ)

2:0

Оскар (Підгір'я)
 
40 ЧУА 23.04.2017 Чортків-Педуніверситет

1:4

Агробізнес (Волочиськ)  
39 ЧУА 15.04.2017 Агробізнес (Волочиськ)

2:0

Нива (Теребовля)  
38 ЧУА 09.04.2017 Рочин (Соснівка)

0:0

Агробізнес (Волочиськ)  
37 ЧУА 12.11.2016 Агробізнес (Волочиськ)

0:0

Гірник (Соснівка)  
36 ЧХО 05.11.2016 Агробізнес (Волочиськ)

16:0

Громада (ст. Дунаївці)  
  ЧХО 02.11.2016 Случ (Старокостянтинів)

0:3

Агробізнес (Волочиськ) Не відб.
35 ЧУА 29.10.2016 Агробізнес (Волочиськ)

2:0

Ковель-Волинь  
  ЧХО 26.10.2016 Агробізнес (Волочиськ)

3:0

ФК Дунаївці Не відб.
34 ЧУА 23.10.2016 ФК Львів

0:3

Агробізнес (Волочиськ)  
33 ЧХО 19.10.2016 Случ (Красилів)

0:2

Агробізнес (Волочиськ)  
32 ЧУА 15.10.2016 Агробізнес (Волочиськ)

0:0

Чайка (Петр-ка Борщагівка)  
  ЧХО 12.10.2016 Агробізнес (Волочиськ)

3:0

Енергетик-Миклуш (Нетішин) Не відб.
31 ЧХО 08.10.2016 Енергетик-Миклуш (Нетішин)

0:5

Агробізнес (Волочиськ)  
30 ЧХО 05.10.2016 ОТГ (Стара Синява)

1:10

Агробізнес (Волочиськ)  
29 ЧУА 02.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ОДЕК (Оржів)  
28 ЧХО 24.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:1 Епіцентр-Вікторія (Городок)  
27 ЧУА 18.09.2016 ФК Малинськ 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧХО 17.09.2016 Поділля (Хмельницький) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Суперник
знявся
26 ЧХО 14.09.2016 Фортеця (Камянець-Под.) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
25 ЧУА 10.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Нива (Тернопіль)  
24 ЧХО 07.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:0 ДЮСШ-1  (Хмельницький)  
23 ЧУА 03.09.2016 Оскар (Підгір'я) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
22 ЧУА 27.08.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чортків-Педуніверситет  
21 ЧУА 21.08.2016 Нива (Теребовля) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
20 ЧХО 30.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Случ (Старокостянтинів)  
19 ЧХО 23.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Случ (Красилів)  
18 ЧХО 20.07.2016 ФК Дунаївці 1:7 Агробізнес (Волочиськ)  
17 ЧХО 14.07.2016 Громада (ст. Дунаївці) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  
16 ЧУА Ф 08.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Балкани (Зоря)  
15 ЧУА 1/2 02.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 ОДЕК (Оржів)  
14 ЧУА 1/2 26.06.2016 ОДЕК (Оржів) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
13 ЧУА 1/4 18.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 ФК Малинськ  
12 ЧУА 1/4 12.06.2016 ФК Малинськ 1:4 Агробізнес (Волочиськ)  
11 ЧХО 04.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 13:0 ОТГ (Стара Синява)  
10 ЧУА 29.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Вінниця  
9 ЧХО 25.05.2016 Епіцентр-Вікторія (Городок) 1:5 Агробізнес (Волочиськ)  
8 ЧУА 21.05.2016 Нива (Тернопіль) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
7 ЧХО 18.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
6 ЧХО 14.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Фортеця (Камянець-Под.)  
5 ЧХО 11.05.2016 ДЮСШ-1 (Хмельницький) 0:9 Агробізнес (Волочиськ)  
4 ЧУА 07.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Тепловик Прикарпаття  (Ів.Фр.)  
3 ЧУА 30.04.2016 ФК Вінниця 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
2 ЧУА 23.04.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Нива (Тернопіль)  
1 ЧУА 17.04.2016 Тепловик Прикарпаття (Ів.Фр.) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес 14 9 1 4 24-12 28
2  Металіст 1925 14 8 4 2 21-10 28
3  Оболонь Бровар 14 8 4 2 22-13 28
4  Рух 13 8 3 2 21-8 27
5  Інгулець 14 8 3 3 20-8 27
6  Минай 14 8 3 3 24-'7 27
7  Волинь 14 7 4 3 28-19 25
8  Авангард 14 7 3 4 18-16 24
9  Прикарпаття 14 5 2 7 22-22 17
10  Гірник-Спорт 13 4 3 6 13-21 15
11  Чорноморець 13 4 2 7 15-19 14
12   Миколаїв 14 3 5 6 20-24 14
13   Балкани 13 3 4 6 12-18 13
14  Кремінь 14 1 4 9 16-33 7
15  Черкащина 14 1 3 10 13-32 6
16  Металург 14 1 2 11 10-27 5

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник 16 12 4 0 30-9 40
2  Конфермат 16 13 1 2 40-8 40
3  Агробізнес В 16 13 1 2 53-11 40
4  Агробізнес НУ 16 8 2 6 32-23 26
5  Іскра 16 5 4 7 13-30 19
6  Фортеця 16 5 1 10 13-21 16
7  Темп 16 3 1 12 16-37 10
8  Случ Кр 16 3 0 13 8-15 9
9   Случ Ст 16 2 2 12 8-59 8