Всі офіційні матчі "Агробізнеса"

Умовні позначення: ЧУА - Чемпіонат України (аматори), ЧХО - Чемпіонат Хмельницької області, КУ - Кубок України, ЧУ2 - Друга ліга, ЧУ1 - Перша ліга

Турнір Дата Примітки
227 ЧУ1 25.05.2024 ФСК Маріуполь   Агробізнес (Волочиськ)  
226 ЧУ1 18.05.2024 Агробізнес (Волочиськ)   СК Полтава  
225 ЧУ1 11.05.2024 Інгулець (Петрове)   Агробізнес (Волочиськ)  
224 ЧУ1 04.05.2024 Агробізнес (Волочиськ)   Лівий берег (Київ)  
223 ЧУ1 27.04.2024 Вікторія (Суми)   Агробізнес (Волочиськ)  
222 ЧУ1 20.04.2024 Агробізнес (Волочиськ)   ФСК Маріуполь  
221 ЧУ1 12.04.2024 СК Полтава 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
220 ЧУ1 06.04.2024 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Інгулець (Петрове)  
219 ЧУ1 29.03.2024 Лівий берег (Київ) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
218 ЧУ1 24.03.2024 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Вікторія (Суми)  
217 ЧУ1 24.11.2023 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
216 ЧУ1 18.11.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Буковина (Чернівці)  
215 ЧУ1 12.11.2023 Карпати (Львів) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
214 ЧУ1 03.11.2023 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Нива (Тернопіль)  
213 ЧУ1 27.10.2023 Поділля (Хмельницький) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
212 ЧУ1 21.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Хуст (Хуст)  
211 ЧУ1 13.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Епіцентр (Кам'янець-Подільський)  
210 ЧУ1 06.10.2023 Металіст (Харків) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
209 ЧУ1 01.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Нива (Бузова)  
208 ЧУ1 23.09.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
207 ЧУ1 15.09.2023 Буковина (Чернівці) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
206 ЧУ1 09.09.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Карпати (Львів)  
205 ЧУ1 03.09.2023 Нива (Тернопіль) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
204 ЧУ1 28.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
203 КУ1\16 23.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Полісся (Житомир)  
202 ЧУ1 19.08.2023 ФК Хуст 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
201 КУ3е 15.08.2023 ФК Миколаїв (Львівщина) 1:3 дч Агробізнес (Волочиськ)  
200 ЧУ1 11.08.2023 Епіцентр (Кам’янець-Подільський) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
199 ЧУ1 06.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:1 Металіст Харків  
198 КУ2е 02.08.2023 Нива (Вінниця) 0:1 дч Агробізнес (Волочиськ)  
197 ЧУ1 28.07.2023 Нива (Бузова) 2:1 Агробізнес (Волочиськ) Буча
196 ЧУ1 28.11.2021 Кривбас (Кривий Ріг) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
195 ЧУ1 22.11.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Полісся (Житомир)  
194 ЧУ1 12.11.2021 СК Краматорськ 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
193 ЧУ1 05.11.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ВПК-Агро (Вишневе)  
192 ЧУ1 29.10.2021 Волинь (Луцьк) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
191 ЧУ1 25.10.2021 Оболонь (Київ) 3:1 Агробізнес (Волочиськ)  
190 ЧУ1 18.10.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Металіст (Харків)  
189 ЧУ1 12.10.2021 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
188 ЧУ1 07.10.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 ФК Ужгород  
187 ЧУ1 03.10.2021 Альянс (Липова Долина) 3:2  Агробізнес (Волочиськ)  
186 ЧУ1 25.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
185 ЧУ1 19.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Олімпік (Донецьк)  
184 ЧУ1 10.09.2021 Кремінь (Кременчук) 3:1  Агробізнес (Волочиськ)  
183 ЧУ1 04.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
182 ЧУ1 28.08.2021 Нива (Тернопіль) 1:1   Агробізнес (Волочиськ)  
181 ЧУ1 22.08.2021  Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Кривбас (Кривий Ріг)  
180 КУ 18.08.2021 Буковина (Чернівці) 2:0 дч  Агробізнес (Волочиськ)  
179 ЧУ1 13.08.2021 Полісся (Житомир) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
178 ЧУ1 07.08.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 СК Краматорськ  
177 ЧУ1 31.07.2021 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпроп.обл.) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
176 ЧУ1 24.07.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Волинь (Луцьк)  
175 ЧУ1 12.06.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1  МФК Миколаїв  
174 ЧУ1 05.06.2021 Нива (Тернопіль) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
173 ЧУ1 26.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпр. обл.)  
172 ЧУ1 21.05.2021 Кремінь (Кременчук) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
171 ЧУ1 15.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Чорноморець (Одеса)  
170 ЧУ1 07.05.2021 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
169 ЧУ1 03.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 3:2 Полісся (Житомир)  
168 ЧУ1 29.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Верес (Рівне)  
167 ЧУ1 25.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Оболонь (Київ)  
166 КУ 1/2 21.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:3 Динамо (Київ)  
165 ЧУ1 16.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
164 ЧУ1 10.04.2021 Авангард (Краматорськ) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
163 ЧУ1 05.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Волинь (Луцьк)  
162 ЧУ1 31.03.2021 Альянс (Липова Долина) 1:1 Агробізнес (Волочиськ) с. Байрак
161 ЧУ1 25.03.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:2  Металіст 1925 (Харків) Львів
160 ЧУ1 19.03.2021 Кристал (Херсон) 1:4  Агробізнес (Волочиськ)  
159 КУ 1/4 03.03.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Шахтар (Донецьк) Київ
158 КУ 1/8 02.12.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Ворскла (Полтава) Полтава
157 ЧУ1 29.11.2020 Полісся (Житомир) 1:3 Агробізнес (Волочиськ) Київ
156 ЧУ1 25.11.2020 МФК Миколаїв 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
155 ЧУ1 20.11.2020 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Нива (Тернопіль)  
154 ЧУ1 16.11.2020 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпр. обл.) 2:3 Агробізнес (Волочиськ)  Дніпро
153 ЧУ1 10.11.2020 Агробізнес (Волочиськ) 5:1 Кремінь (Кременчук) Винники
152 ЧУ1 05.11.2020 Чорноморець (Одеса) 0:1  Агробізнес (Волочиськ)  
151 ЧУ1 31.10.2020 Агробізнес (Волочиськ) 3:0  Прикарпаття (Івано-Франківськ) Винники
150 ЧУ1 26.10.2020 Верес (Рівне) 2:0 Агробізнес (Волочиськ) Млинів 
149 ЧУ1 21.10.2020 Оболонь (Київ) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
148 ЧУ1 16.10.2020 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
147 ЧУ1 11.10.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Авангард (Краматорськ)  
146 ЧУ1 06.10.2020 Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
145 КУ
1/16
30.09.2020 Епіцентр (Дунаївці) 1:2  Агробізнес (Волочиськ)  
144 ЧУ1 26.09.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Альянс (Липова Долина)  
143 ЧУ1 20.09.2020 Металіст 1925 (Харків) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
142 КУ
1/32
16.09.2020 ФК Ужгород 0:1  Агробізнес (Волочиськ)  
141 ЧУ1 11.09.2020 Агробізнес (Волочиськ) 4:2  Кристал (Херсон)  
140 ЧУ1 13.08.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Оболонь Бровар (Київ)  Хмельн.
139 ЧУ1 07.08.2020 Чорноморець (Одеса) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
138 ЧУ1 03.08.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:2  МФК Миколаїв  Хмельн.
137 ЧУ1 29.07.2020 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
136 ЧУ1 24.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Волинь (Луцьк)  Винники
135 ЧУ1 19.07.2020 Авангард (Краматорськ) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
134 ЧУ1 15.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Минай (Закарпаття)  
133 ЧУ1 11.07.2020 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 3:2  Агробізнес (Волочиськ)  
132 ЧУ1 07.07.2020 Рух (Львів) 2:3 Агробізнес (Волочиськ)  
131 ЧУ1 04.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Черкащина (Черкаси)  
130 ЧУ1 29.06.2020 Металург (Запоріжжя) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
129 ЧУ1 23.11.2019 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Металіст 1925 (Харків)  
128 ЧУ1 16.11.2019 Балкани (Зоря) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
127 ЧУ1 09.11.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Інгулець (Петрове)  
126 ЧУ1 02.11.2019 Кремінь (Кременчук) 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
125 ЧУ1 27.10.2019 Оболонь-Бровар (Київ) 2:1  Агробізнес (Волочиськ)  
124 ЧУ1 19.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чорноморець (Одеса)  
123 ЧУ1 12.10.2019 МФК Миколаїв 0:2  Агробізнес (Волочиськ)  
122 ЧУ1 05.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2  Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
121 ЧУ1 29.09.2019 Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
120 КУ
1/16
25.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:3 СК Дніпро-1 (Дніпро)  
119 ЧУ1 20.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Авангард (Краматорськ)  
118 ЧУ1 14.09.2019 Минай (Ужгород) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
117 ЧУ1 08.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
116 ЧУ1 04.09.2019 Черкащина (Черкаси) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
115 ЧУ1 31.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Металург (Запоріжжя)  
114 ЧУ1 23.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Рух (Львів)  
113 ЧУ1 16.08.2019 Металіст 1925 (Харків) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
112 ЧУ1 10.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Балкани (Зоря)  
111 ЧУ1 03.08.2019 Інгулець (Петрове) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
110 ЧУ1 27.07.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Кремінь (Кременчук)  
109 ЧУ1|2 02.06.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Металург (Запоріжжя)  
108 ЧУ1|2 29.05.2019 Металург (Запоріжжя) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
107 ЧУ1 23.05.2019 Інгулець (Петрове) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
106 ЧУ1 19.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Гірник-Спорт (Горішні плавні)  
105 ЧУ1 11.05.2019 Рух (Винники) 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
104 ЧУ1 05.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 МФК Миколаїв  
103 ЧУ1  01.05.2019 Колос (Ковалівка) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
102 ЧУ1 25.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:3 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
101  ЧУ1 18.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Балкани (Зоря)  
100 ЧУ1 06.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Оболонь Бровар (Київ)  
99 ЧУ1 28.03.2019 СК Дніпро-1 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧУ1 23.03.2019 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ПФК Суми Не відб.
98 ЧУ1 17.11.2018 Волинь (Луцьк) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
97 ЧУ1 10.11.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Авангард (Краматорськ)  
96 ЧУ1 03.11.2018  Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Металіст 1925 (Харків)  
95 ЧУ1 27.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Зірка (Кропивницький)  
94 ЧУ1 20.10.2018 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
93 ЧУ1 13.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Рух (Винники)  
92 ЧУ1 06.10.2018 МФК Миколаїв 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
91 ЧУ1 30.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:3 Колос (Ковалівка)  
90 ЧУ1 23.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
89 ЧУ1 16.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Інгулець (Петрове)  
88 ЧУ1 08.09.2018 Балкани (Зоря) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
87 ЧУ1 27.08.2018 Оболонь-Бровар (Київ)  1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
86 КУ
2ет.
22.08.2018 Кристал (Херсон) 1:1  
п.4:2
Агробізнес (Волочиськ)  
85 ЧУ1 18.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 СК Дніпро-1  
84 ЧУ1 10.08.2018 ПФК Суми 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
83 ЧУ1 04.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Волинь (Луцьк)  
82 ЧУ1 29.07.2018 Авангард (Краматорськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
81 ЧУ1 22.07.2018 Металіст 1925 (Харків) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
80 ЧУ2
фінал
09.06.2018 СК Дніпро-1 (Дніпро)  0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
79 ЧУ2 02.06.2018 Нива-В (Вінниця) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
78 ЧУ2 26.05.2018 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
77 ЧУ2 19.05.2018 Полісся (Житомир) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  Новоград-Волинський
76 ЧУ2 12.05.2018 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Буковина (Чернівці)  
75 ЧУ2 06.05.2018 Нива (Тернопіль) 1:2 Агробізнес (Волочиськ) Вишнівець
74 ЧУ2 29.04.2018 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 ФК Львів  Хмельн.
73 ЧУ2 21.04.2018 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
72 ЧУ2 16.04.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Скала (Стрий)  Хмельн.
71 ЧУ2 06.04.2018 Поділля (Хмельницький) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
70 ЧУ2 31.03.2018 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Нива-В (Вінниця)  
69 ЧУ2 04.11.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:4 Агробізнес (Волочиськ)  
68 ЧУ2 29.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:2 Полісся (Житомир)  
67 ЧУ2 22.10.2017 Буковина (Чернівці) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
66 ЧУ2 15.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 5:1 Нива (Тернопіль)  
65 ЧУ2 07.10.2017 ФК Львів 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
64 ЧУ2 01.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Арсенал-Київщина (Біла Церква)  
63 ЧУ2 25.09.2017 Скала (Стрий) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
62 КУ 3ет. 20.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 дч
(0:0)
Верес (Рівне)  
61 ЧУ2 15.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  
60 ЧУ2 09.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Нива-В (Вінниця)  
59 ЧУ2 03.09.2017 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Обухів
58 ЧУ2 30.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Нива (Тернопіль)  
57 ЧУ2 26.08.2017 Полісся (Житомир) 0:5 Агробізнес (Волочиськ) Коростень
56 ЧУ2 19.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  
55 ЧУ2 09.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:1 Буковина (Чернівці)  
54 ЧУ2 05.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 ФК Тернопіль Результат матчу анульовано
53 ЧУ2 30.07.2017 Скала (Стрий) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
52 КУ 2ет. 26.07.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:2
п. 5:4
Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)  
51 ЧУ2 22.07.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ФК Львів  
50 ЧУ2 14.07.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:5 Агробізнес (Волочиськ)  
49 КУ 1ет. 09.07.2017 ФК Тернопіль 1:1
п. 3:5
Агробізнес (Волочиськ)  
48 ЧУА Ф 19.06.2017  Металіст 1925 (Харків) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
47 ЧУА 09.06.2017 Ковель-Волинь 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
46 ЧУА 04.06.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ФК Львів  
45 ЧУА 27.05.2017 Чайка (Петр-ка Борщагівка) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
44 ЧУА 21.05.2017 ОДЕК (Оржів) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
43 ЧУА 13.05.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Малинськ  
42 ЧУА 06.05.2017 Нива (Тернопіль) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
41 ЧУА 29.04.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Оскар (Підгір'я)  
40 ЧУА 23.04.2017 Чортків-Педуніверситет 1:4 Агробізнес (Волочиськ)  
39 ЧУА 15.04.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Нива (Теребовля)  
38 ЧУА 09.04.2017 Рочин (Соснівка) 0:0 Агробізнес (Волочиськ) Червоноград
37 ЧУА 12.11.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Гірник (Соснівка)  
36 ЧХО 05.11.2016 Агробізнес (Волочиськ) 16:0 Громада (ст. Дунаївці)  
  ЧХО 02.11.2016 Случ (Старокостянтинів) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Не відб.
35 ЧУА 29.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Ковель-Волинь  
  ЧХО 26.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Дунаївці Не відб.
34 ЧУА 23.10.2016 ФК Львів 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Рава Руська
33 ЧХО 19.10.2016 Случ (Красилів) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
32 ЧУА 15.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Чайка (Петр-ка Борщагівка)  
ЧХО 12.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Енергетик-Миклуш (Нетішин) Не відб.
31 ЧХО 08.10.2016 Енергетик-Миклуш (Нетішин) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
30 ЧХО 05.10.2016 ОТГ (Стара Синява) 1:10 Агробізнес (Волочиськ)  
29 ЧУА 02.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ОДЕК (Оржів)  
28 ЧХО 24.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:1 Епіцентр-Вікторія (Городок)  
27 ЧУА 18.09.2016 ФК Малинськ 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧХО 17.09.2016 Поділля (Хмельницький) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Суперник
знявся
26 ЧХО 14.09.2016 Фортеця (Камянець-Под.) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
25 ЧУА 10.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Нива (Тернопіль)  
24 ЧХО 07.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:0 ДЮСШ-1  (Хмельницький)  
23 ЧУА 03.09.2016 Оскар (Підгір'я) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
22 ЧУА 27.08.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чортків-Педуніверситет  
21 ЧУА 21.08.2016 Нива (Теребовля) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
20 ЧХО 30.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Случ (Старокостянтинів)  
19 ЧХО 23.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Случ (Красилів)  
18 ЧХО 20.07.2016 ФК Дунаївці 1:7 Агробізнес (Волочиськ)  
17 ЧХО 14.07.2016 Громада (ст. Дунаївці) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  
16 ЧУА Ф 08.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Балкани (Зоря) Умань
15 ЧУА 1/2 02.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 ОДЕК (Оржів)  
14 ЧУА 1/2 26.06.2016 ОДЕК (Оржів) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
13 ЧУА 1/4 18.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 ФК Малинськ  
12 ЧУА 1/4 12.06.2016 ФК Малинськ 1:4 Агробізнес (Волочиськ)  
11 ЧХО 04.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 13:0 ОТГ (Стара Синява)  
10 ЧУА 29.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Вінниця  
9 ЧХО 25.05.2016 Епіцентр-Вікторія (Городок) 1:5 Агробізнес (Волочиськ)  
8 ЧУА 21.05.2016 Нива (Тернопіль) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
7 ЧХО 18.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
6 ЧХО 14.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Фортеця (Камянець-Под.)  
5 ЧХО 11.05.2016 ДЮСШ-1 (Хмельницький) 0:9 Агробізнес (Волочиськ)  
4 ЧУА 07.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Тепловик Прикарпаття  (Ів.Фр.)  
3 ЧУА 30.04.2016 ФК Вінниця 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
2 ЧУА 23.04.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Нива (Тернопіль)  
1 ЧУА 17.04.2016 Тепловик Прикарпаття (Ів.Фр.) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА
ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА
20.04.2024 5 тур  
  14.30  
АГРОБІЗНЕС
Волочиськ
  МАРІУПОЛЬ
Маріуполь
 
Волочиськ, стадіон "Юність"