БФ РОДИНИ СОБУЦЬКИХ

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

 

Благодійний фонд «Родини Собуцьких» існує з 2022 року. Діяльність фонду направлена на допомогу військовослужбовцям, соціально незахищеним верствам населення, внутрішньо-переміщеним особам та охоплює багато інших напрямків. Зараз суттєва допомога спрямована для  військових та потреб Збройних сил України. Для нас важливо, щоб захисники та захисниці відчували нашу підтримку. Фондом за період своєї роботи було надано для потреб військових автомобілі, потрібне обладнання,  засоби телекомунікаційного зв’язку, квадрокоптери, одяг, продукти харчування, речі першої необхідності та військову амуніцію.

Хоча Благодійний фонд - доволі молода організація, проте приємно відзначити, що родинний бізнес Собуцьких вже 23 роки впевнено розвивається, займаючи лідируючі позиції з виробництва хліба та хлібобулочних виробів в Україні, а також всебічно допомагає українським захисникам ще з 2014 року. Товариство «Агробізнес» засноване у 2000 році. Наша компанія по праву пишається не тільки своєю продукцією, найсучаснішим обладнанням, особливими технологіями випікання, соціальними проектами та благодійністю, а й згуртованим колективом професіоналів та однодумців.

Одним із основних напрямів діяльності товариства є спонсорські та соціально орієнтовані проекти. Найпотужнішими з них є:

  • • Всебічна підтримка Української армії та Воїнів АТО;
  • • ТОВ «Агробізнес» є засновником проекту «Підтримка української армії в зоні АТО»;
  • • Спонсорська підтримка національної збірної України з футболу серед ветеранів та Асоціації ветеранів футболу України;
  • • Реконструкція футбольного стадіону м. Волочиськ;

Всіх сьогодні об’єднує одна мета – перемога нашої країни у жорстокій і несправедливій війні. Компанія завжди підтримує ЗСУ та щиро вірить у краще майбутнє України!

Цілями благодійної діяльності Фонду також є надання допомоги у різних сферах: захист суверенітету і територіальної цілісності України; спорт та фізична культура; освіта; охорона здоров’я; культура та мистецтво; екологія, охорона довкілля, права людини і громадянина; соціальний захист, соціальне забезпечення, соціальні послуги; розвиток територіальних громад.

Презентуємо Вам докладнішу інформацію про роботу фонду та впровадження мети його діяльності.

1. Надання матеріальної допомоги військовослужбовцям Збройних сил України,
військовозобов’язаним, працівникам правоохоронних органів,
учасникам добровольчих законних військових формувань та членам їх сімей.

*У листопаді 2022 року Благодійним фондом закуплено та доправлено військовослужбовцям предмети побуту та кухонне обладнання на суму 65 577 грн.

*У листопаді та грудні 2022 року закуплено та передано 960 комплектів зимового одягу та курток для ЗСУ.

* Також Фондом було придбано та передано для  військових 815 пар зимового та літнього взуття.

* На Бахмутський напрямок 3 грудня доставлено: обігрівачі, теплий одяг та зимові куртки, предмети побуту, обладнання для санітарно-гігієнічних умов першої необхідності, підручні засоби для облаштування позицій.

* У січні нашим військовим на передову були доставлені різноманітні продукти харчування та м’ясні вироби до Різдвяних свят. Зокрема компанія ТОВ «Агробізнес» передала смаколики військовим.

*2 лютого придбано та відправлено на передову вантажівку ЗІЛ 131 підвищеної прохідності з нульовим пробігом.

*13 квітня для потреб військових передано польову піч Американського виробництва для приготування одночасно до 50 порцій перших та других страв. А у травні плюс ще дві таких польових печі.

*Черговий вантаж продуктів харчування був доправлений військовим до Великодніх свят. Понад 2000 пасок компанії ТОВ «Агробізнес» отримали наші захисники на передових позиціях, а також багато іншого.

2. Надання матеріальної допомоги громадянам, які внаслідок воєнних дій зазнали шкоди здоров’ю,
пошкодження або знищення власного майна, втратили рідних чи близьких.
Надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

* Благодійний фонд разом із ТОВ «Агробізнес» будує приватне житло для військовослужбовців у м. Хмельницькому.

* У листопаді 2022 року Благодійний фонд передав допомогу для жителів деокупованих територій, зокрема Чернігівської області.

* Проводиться постійна та систематична допомога і надаються продуктові набори внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з Луганщини та східних областей України, які тимчасово проживають у Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську та Львові.

3. Сприяння в наданні медичної допомоги військовослужбовцям.

* Благодійний фонд відвідує військових, які знаходяться на лікуванні у воєнних шпиталях, та надає необхідну допомогу та морально підтримує захисників України.

4. Надання допомоги дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених та неблагополучних сімей, дітям-інвалідам.

* Благодійний фонд надає підтримку будинкам – інтернатам, зокрема Новосільському будинку- інтернату для дітей Тернопільської області. Тут проводяться поточні ремонтні роботи за рахунок фонду, закуповуються меблі, обладнання для кухні. Постійно дітям привозять свіжу випічку та солодощі.

* До Дня святого Миколая було передано людям з інвалідністю, що отримують допомогу у Центрі реабілітації та дозвілля  при БСМ «Карітас» у м. Чортків набори солодощів. Також такі святкові подаруночки від фонду отримали діти із с. Нове село, що на Тернопільщині, та Центру реабілітації «Білочка» м. Волочиськ, що на Хмельниччині.

5. Підтримка здорового способу життя та розвитку спорту.

* За рахунок фонду, для дітей військовослужбовців був організований оздоровчий літній відпочинок за кордоном.

* З 27 по 30 квітня команда ДЮСШ Волочиськ - Агробізнес 2011-12  брала участь у футбольному турнірі   Leo Cup.  Благодійний фонд повністю взяв на себе зобов’язання щодо оплати вступних внесків, транспортного забезпечення, проживання і харчування наших юних спортсменів.

* З грудня по квітень у Хмельницькому проходила дитяча Преміум – ліга з футзалу, у якій взяли участь три волочиські команди Агробізнес – ДЮСШ. ТОВ “Агробізнес“  та БФ Родини Собуцьких  повністю взяли на себе організаційну частину та фінансові витрати футзалу. Діти були забезпечені усім необхідним та подорожували комфортабельним автобусом ФК Агробізнес Волочиськ. Ця велика підтримка надихає футболістів на звершення та перемоги!

* Постійна підтримка та розвиток футболу у Волочиській громаді. Надання системної фінансової, матеріальної, організаційної та іншої допомоги ДЮСШ. Фонд бере на себе витрати по повному або частковому утриманню об’єктів спорту.

 Сьогодні наші діти – це майбутнє українського спорту, тому ми завжди їх підтримуємо!

6. Проведення благодійних ярмарків, аукціонів, лотерей.

*Фондом було ініційовано проведення благодійного матчу між Національною збірною України серед ветеранів та ФК «Агробізнес» Волочиськ, де відбувся благодійний аукціон футбольних лотів. Серед них – лоти відомих футболістів. Загалом було зібрано 282 991 гривню, які використали для потреб ЗСУ.

7. Міжнародна діяльність фонду

*На початку цього року Національна збірна України серед ветеранів брала участь та здобула дві чудові перемоги у Кубку ветеранів 2023, що проводився у Норвегії. Турнір мав статус благодійного – всі виручені кошти були спрямовані на допомогу Україні! Найголовніше у візиті Національної збірної ветеранів до Норвегії, який відбувся завдяки сприянню Благодійного фонду Родини Собуцьких, було наголосити на необхідній підтримці нашої Батьківщини у цей складний час війни.

   Відтоді Благодійний фонд тісно співпрацює із норвезькими партнерами. У квітні від них отримали 5 польових пічок для військових, а у травні - карету швидкої допомоги від партнерів, яку Благодійний фонд доправить нашим захисникам на передову. Для нас важливо допомагати таким чином, щоб зберегти дорогоцінні життя воїнів, і це є одним із призначень карети швидкої допомоги.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА
ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА
24.05.2024 10 тур  
  1:1 
ФСК МАРІУПОЛЬ
Маріуполь
АГРОБІЗНЕС
Волочиськ
 
Бориспіль, Колос