Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 

Чемпіонат України
Перша ліга.
4 тур

26 вересня, 16.00
Волочиськ
стадіон "ЮНІСТЬ"
матч з обмеженою кількістю глядачів 
   

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

АЛЬЯНС
(Липова
Долина)


Кубок України
1/16 фіналу

30 вересня, 16.00
Дунаївці
стадіон КОЛОС
 

ЕПІЦЕНТР
(Дунаївці)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
 
14  тур
27.09 2020, 16.00
Волочиськ
стадіон "Юність"
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ІСКРА
(Теофіполь)

Суперники ФК Агробізнес в офіційних матчах

Сезони 2016, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20

Турніри: 
Х - чемпіонат Хмельницької області, А - чемпіонат України серед аматорів, 2 - Друга ліга, 1 - Перша ліга, КУ - Кубок України

Станом на 1 вересня 2020 року

Суперник Турнір І В Н П М О
Авангард (Краматорськ)  1 4 1 2 1 3-3 5
Арсенал-Київщина (Біла Церква) 2 3 3 0 0 12-0 9
Балкани (Зоря) А, 1 5 2 1 2 4-3 7
Буковина (Чернівці) 2 3 3 0 0 10-2 9
Верес (Рівне) КУ 1 0 0 1 1-2 0
Волинь (Луцьк) 1 4 1 1 2 4-4 4
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1 4 1 2 1 7-4 5
Громада (ст. Дунаївці) Х 2 2 0 0 19-0 6
Дунаївці Х 1 1 0 0 7-1 3
ДЮСШ-1  (Хмельницький) Х 2 2 0 0 16-0 6
Енергетик-Миклуш (Нетішин) Х 1 1 0 0 5-0 3
Епіцентр-Вікторія (Городок) Х 2 2 0 0 12-2 6
Інгулець (Петрове) 2, 1 4 1 1 2 3-5 4
Зірка (Кропивницький) 1 1 1 0 0 5-0 3
Ковель-Волинь А 2 2 0 0 5-1 6
Колос (Ковалівка) 2 2 0 0 2 0-4 0
Кремінь (Кременчук) 1 2 0 1 1 2-6 1
Кристал (Херсон) КУ 1 0 1 0 1-1 1
Малинськ А 4 2 1 1 8-3 7
Металіст 1925 (Харків) А, 1 5 3 0 2 10-4 9
Металург (Запоріжжя) 1/2, 1 4 3 0 1 9-2 9
МФК Миколаїв 2, 1 4 1 3 0 6-4 6
Минай (Закарпаття)  1 2 0 0 2 1-4 0
Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) КУ 1 0 1 0 2-2 1
Нива (Теребовля) А 2 2 0 0 7-0 6
Нива (Тернопіль) А, 2 7 4 2 1 12-4 14
Нива-В (Вінниця) 2 3 2 0 1 3-3 6
Оболонь (Київ)  1 4 1 0 3 4-5 3
ОДЕК (Оржів) А 4 4 0 0 5-0 12
Оскар (Підгір'я) А 2 2 0 0 4-0 6
ОТГ (Стара Синява) Х 2 2 0 0 23-1 6
Поділля (Хмельницький) Х 4 3 1 0 8-2 7
Полісся (Житомир) 2 3 2 1 0 8-2 7
Прикарпаття (Івано-Франківськ) А, 2, 1 9 5 1 3 21-12 16
ПФК Суми 1 1 0 1 0 1-1 1
Рочин (Соснівка) А 2 0 2 0 0-0 2
Рух (Винники) 1 4 2 1 1 5-7 7
Cкала (Стрий)  2 3 2 0 1 4-3 6
СК Дніпро-1 2, 1, КУ 4 1 0 3 2-7 3
Случ (Красилів) Х 2 2 0 0 4-0 6
Случ (Старокостянтинів) Х 1 1 0 0 1-0 3
ФК Вінниця А 2 1 0 1 3-1 3
ФК Львів А, 2 5 5 0 0 9-0 12
ФК Тернопіль КУ, 2 2 1 1 0 3-2 1
Фортеця (Камянець-Подільський) Х 2 2 0 0 5-1 6
Чайка (Петропавлівська Борщагівка) А 2 0 2 0 1-1 2
Черкащина (Черкаси) 1 2 2 0 0 3-1 6
Чорноморець (Одеса) 1 2 2 0 0 3-0 6
Чортків-Педуніверситет А 2 2 0 0 6-1 3

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla