Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
20 червня 2018, 19.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат
Хмельницької області
серед ветеранів 40+

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ДНІСТЕР
(Нова Ушиця)

Програмки

КОНТАКТИ

Шановні відвідувачі!

 

Ваші побажання, пропозиції та зауваження

можете надсилати на електронну скриньку

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 27 23 1 3 70 - 19 70
2 Прикарпаття 27 20 2 5 58 - 28 62
3 Нива-В 27 13 6 8 34 - 21 45
4 Скала 27 12 4 11 29 - 29 40
5 ФК Львів 27 10 6 11 28 - 29 36
6 Буковина 27 9 7 11 32 - 40 34
7 Нива (Тернопіль) 27 9 6 12 25 - 29 33
8 Полісся 27 9 3 15 31 - 44 30
9 Поділля 27 6 4 17 20 - 44 22
10 Арсенал-Київщина 27 4 1 22 18 - 62 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 33 26 3 4 87 - 15 81
2 Металіст 1925 33 21 4 8 77 - 27 67
3 Енергія 33 19 4 10 67 - 31 61
4 Таврія 33 18 7 8 59 - 32 61
5 Мир 33 14 11 8 46 - 30 53
6 Реал Фарма 33 15 7 11 53 - 40 52
7 Нікополь 33 11 12 10 36 - 33 45
8 Дніпро 33 16 7 10 57 - 33 37
9 Миколаїв-2 33 10 7 16 41 - 58 37
10 Інгулець-2 33 4 7 22 28 - 70 19
11 Суднобудівник 33 5 4 24 33 - 95 19
12 Металург 33 2 1 30 13 - 133 7

Чемпіонат України (аматори) 2016-2017

Група 1

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 20 14 6 0 36 - 5 48
2 Чайка 20 12 3 5 28 - 16 39
3 Оскар 20 11 5 4 32 - 18 38
4 ОДЕК 20 12 1 7 34 - 18 37
5 Рочин 20 10 7 3 24 - 10 37
6 Нива (Теребовля) 20 8 2 10 20 - 26 26
7 Нива (Тернопіль) 20 5 6 9 15 - 24 21
8 Ковель-Волинь 20 5 4 11 25 - 35 19
9 ФК Малинськ 20 5 3 12 23 - 36 18
10 ФК Львів 20 3 4 13 19 - 31 13
11 Чортків-Педунівер. 20 3 3 14 17 - 54 12