Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Контрольний матч
2 липня 2019
Добротвір
(Львівська обл.)
 

ПФК
ЛЬВІВ

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ (2018)

Календар матчів.

Перше коло

1 тур

5.05.2018

Случ (Красилів) – Конфермат (Хмельницький) – 4:1

6.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Старокостянтинів) – 2:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка) – 1:2

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:2

2 тур

12.05.2018

Темп (Шепетівка) – Конфермат (Хмельницький) - 0:0 0:3
(Темпу зарахована технічна поразка за участь в матчі незаявленого гравця)

Случ (Красилів) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:0

13.05.2018

Іскра (Теофіполь) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

16.05.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 6:0

3 тур

18.05.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:1

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:2

19.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Темп (Шепетівка) - 3:1

20.05.2018

Случ (Старокостянтинів) – Случ (Красилів) - 0:2

4 тур

25.05.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) - 1:3

26.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:4

27.05.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Старокостянтинів) - 2:2

Случ (Красилів) – Іскра (Теофіполь) - 5:0

5 тур

03.06.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

Конфермат (Хмельницький) – Іскра (Теофіполь) - 2:0

06.06.2018

Случ (Красилів) – Темп (Шепетівка) - 2:0

6 тур

10.06.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Конфермат (Хмельницький) - 0:2

13.06.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - 3:1

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Старокостянтинів)

Іскра (Теофіполь) – Темп (Шепетівка) - 2:1

7 тур

17.06.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Случ (Красилів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:0

Случ (Старокостянтинів) – Конфермат (Хмельницький) - 2:5

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Іскра (Теофіполь) - 1:1

Друге коло

8 тур

11.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Темп (Шепетівка) - 6:0

12.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Красилів) - 0:2

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

13.10.2018

Іскра (Теофіполь) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:0

9 тур

17.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:3

21.08.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Красилів) - 2:3

21.08.2018

Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) - 3:1

22.08.2018

Случ (Старокостянтинів) – Іскра (Теофіполь) - 1:2

10 тур

31.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Конфермат (Хмельницький) - 1:1

02.09.2018

Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Іскра (Теофіполь) - 3:1

13.10.2018

Темп (Шепетівка) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 1:0

11 тур

06.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:1

08.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 2:0

Іскра (Теофіполь) – Случ (Красилів) - 1:5

09.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Темп (Шепетівка) - 1:3

12 тур

21.09.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Красилів)  - 2:3

22.09.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:1

25.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 4:0

??.??.2018

Іскра (Теофіполь) – Конфермат (Хмельницький) - 3:0

13 тур

29.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:3

Темп (Шепетівка) – Іскра (Теофіполь) - 1:0

30.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

14.10.2018

Случ (Красилів) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:0

14 тур

05.10.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Іскра (Теофіполь) - 4:2

07.10.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:0

??.??.2018

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Красилів) - 2:0

Случ (Старокостянтинів) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) - 0:0

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
попередній склад учасників
(згідно результатів змагань сезону 2018/19)

Чорноморець (Одеса)
Арcенал-Київ (Київ)
Волинь (Луцьк)
Металіст 1925 (Харків)
Авангард (Краматорськ)
Оболонь Бровар (Київ)
Інгулець (Петрове)
Балкани (Зоря)
МФК Миколаїв
Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Рух (Винники)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Агробізнес (Волочиськ)
Кремінь (Кременчук)
Минай (Ужгород)
Черкащина-Академія (Білогір'я)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 28 21 4 3 72-21 67
2  Колос 28 15 9 4 45-18 54
3  Волинь 28 17 7 4 55-30 52
4  Металіст 1925 28 15 6 7 35-19 51
5  Авангард 28 14 6 8 44-26 48
6  Оболонь Бровар 28 13 8 7 35-28 47
7  Інгулець 28 11 9 8 35-32 42
8  Балкани 28 10 8 10 28-31 38
9  Миколаїв 28 10 7 11 34-32 37
10  Прикарпаття 28 10 4 14 41-39 34
11  Рух 28 8 10 10 35-35 34
12  Гірник-Спорт 28 5 12 11 24-43 27
13 Агробізнес 28 3 10 15 17-36 19
14  Суми 28 3 7 18 21-91 16
15  Зірка 28 1 1 26 10-49 4

Офіційна сторінка у Facebook