Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 10 тур

20 вересня 2019, 16.00
Волочиськ
стадіон "Юність" 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

АВАНГАРД
(Краматорськ)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ (2018)

Календар матчів.

Перше коло

1 тур

5.05.2018

Случ (Красилів) – Конфермат (Хмельницький) – 4:1

6.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Старокостянтинів) – 2:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка) – 1:2

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:2

2 тур

12.05.2018

Темп (Шепетівка) – Конфермат (Хмельницький) - 0:0 0:3
(Темпу зарахована технічна поразка за участь в матчі незаявленого гравця)

Случ (Красилів) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:0

13.05.2018

Іскра (Теофіполь) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

16.05.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 6:0

3 тур

18.05.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:1

Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:2

19.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Темп (Шепетівка) - 3:1

20.05.2018

Случ (Старокостянтинів) – Случ (Красилів) - 0:2

4 тур

25.05.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький) - 1:3

26.05.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:4

27.05.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Старокостянтинів) - 2:2

Случ (Красилів) – Іскра (Теофіполь) - 5:0

5 тур

03.06.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

Конфермат (Хмельницький) – Іскра (Теофіполь) - 2:0

06.06.2018

Случ (Красилів) – Темп (Шепетівка) - 2:0

6 тур

10.06.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Конфермат (Хмельницький) - 0:2

13.06.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - 3:1

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Старокостянтинів)

Іскра (Теофіполь) – Темп (Шепетівка) - 2:1

7 тур

17.06.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ) - 1:2

Случ (Красилів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:0

Случ (Старокостянтинів) – Конфермат (Хмельницький) - 2:5

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Іскра (Теофіполь) - 1:1

Друге коло

8 тур

11.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Темп (Шепетівка) - 6:0

12.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Красилів) - 0:2

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

13.10.2018

Іскра (Теофіполь) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:0

9 тур

17.08.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:3

21.08.2018

Фортеця (Кам’янець–Подільський) – Случ (Красилів) - 2:3

21.08.2018

Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) - 3:1

22.08.2018

Случ (Старокостянтинів) – Іскра (Теофіполь) - 1:2

10 тур

31.08.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Конфермат (Хмельницький) - 1:1

02.09.2018

Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 5:0

Агробізнес (Нова Ушиця) – Іскра (Теофіполь) - 3:1

13.10.2018

Темп (Шепетівка) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 1:0

11 тур

06.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:1

08.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 2:0

Іскра (Теофіполь) – Случ (Красилів) - 1:5

09.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Темп (Шепетівка) - 1:3

12 тур

21.09.2018

Темп (Шепетівка) – Случ (Красилів)  - 2:3

22.09.2018

Агробізнес (Нова Ушиця) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 3:1

25.09.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 4:0

??.??.2018

Іскра (Теофіполь) – Конфермат (Хмельницький) - 3:0

13 тур

29.09.2018

Конфермат (Хмельницький) – Фортеця (Кам’янець–Подільський) - 0:3

Темп (Шепетівка) – Іскра (Теофіполь) - 1:0

30.09.2018

Случ (Старокостянтинів) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:1

14.10.2018

Случ (Красилів) – Агробізнес (Волочиськ) - 0:0

14 тур

05.10.2018

Агробізнес (Волочиськ) – Іскра (Теофіполь) - 4:2

07.10.2018

Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:0

??.??.2018

Конфермат (Хмельницький) – Случ (Красилів) - 2:0

Случ (Старокостянтинів) – Фортеця (Кам’янець-Подільський) - 0:0

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
10 тур

20 вересня
Агробізнес - Авангард
Металург - Минай
21 вересня
Балкани - Прикарпаття
Металіст 1925 - Волинь
Черкащина - Гірник-Спорт
Кремінь - Чорноморець
Рух - Оболонь Бровар
22 вересня
Інгулець - Миколаїв

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Рух 9 6 2 1 18-6 20
2  Агробізнес 9 6 1 2 16-7 19
3  Оболонь Бровар 9 5 4 0 16-9 19
4  Минай 9 5 2 2 16-14 17
5  Металіст 1925 9 5 2 2 14-7 17
6  Авангард 9 5 2 2 13-10 17
7  Інгулець 9 4 3 2 9-5 15
8  Волинь 9 3 4 2 16-13 13
9  Миколаїв 9 3 3 3 16-16 12
10  Прикарпаття 9 3 1 5 16-15 10
11  Чорноморець 9 3 1 5 11-12 10
12  Гірник-Спорт 9 2 2 5 7-15 8
13  Балкани 9 1 3 5 7-13 6
14  Кремінь 9 1 3 5 13-23 6
15  Черкащина 9 1 2 6 10-22 5
16  Металург 9 1 1 7 7-18 4

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник 11 10 1 0 22-6 31
2  Агробізнес В  11   10  0   1   41-9 30
3  Конфермат 12 10 0 2 39-8 30
4  Агробізнес НУ 12 6 1 5 29-19 19
5  Фортеця 11 5 1 5 10-16 16
6
 Іскра 13 3 4 6 12-28 13
7  Случ Кр 13 3 0 10 8-15 9
8   Темп 13 2 1 10 16-33 7
9  Случ Ст 12 0 2 10 8-51 2