9 лютого, субота
13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2
16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3
10 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Поділля (Хмельницький) – 1:4
16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0
13 лютого, середа
12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0
14 лютого, четвер
11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0
14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1
16 лютого, субота
13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0
17 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0
16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4
20 лютого, середа
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:-
14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1
21 лютого, четвер
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0
14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0
23 лютого, субота
16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1
24 лютого, неділя
13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1
16.00. Поділля (Хмельницький) – Поділля U17 (Хмельницький)* - 5:0
27 лютого, середа
12.30. Нива (Вінниця) – Поділля (Хмельницький) - 0:0
15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-
28 лютого, четвер
11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Поділля (Хмельницький) - 0:8
14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2
1 березня, п'ятниця
Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0
2 березня, субота
13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2
3 березня, неділя
12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0
15.00. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля (Хмельницький) - 1:0
????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +
* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17, кілька гравців команди Поділля U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |