Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • afisha-23-03-2019.jpg

23 березня 2019
15.00

Волочиськ
стадіон "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

22 березня
Миколаїв - Інгулець
23 березня

Колос - Прикарпаття
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0