Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Контрольний матч
2 липня 2019
Добротвір
(Львівська обл.)
 

ПФК
ЛЬВІВ

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

КУБОК ЗБРУЧА 2019

Використано заявки команд, протоколи матчів та інформацію ХОФФ

ІНФОРМАЦІЯ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ОНОВЛЮЄТЬСЯ ПО МІРІ НАДХОДЖЕННЯ ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ ЗМАГАНЬ


Швидкий перехід

КАЛЕНДАР     ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ     ТЕХНІЧНІ ДАНІ     БОМБАРДИРИ

ОРГАНІЗАТОРИ    РЕГЛАМЕНТ     ПРИЗИ    ПРОГРАМКА

СКЛАДИ КОМАНД:

АГРОБІЗНЕС В.    АГРОБІЗНЕС Н.У.    ВЕТЕРАН    ГАЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ    КОНФЕРМАТ    МЕДОБОРИ


СКЛАД УЧАСНИКІВ

АГРОБІЗНЕС (Волочиськ, Хмельниччина)

АГРОБІЗНЕС (Нова Ушиця, Хмельничичина)

ВЕТЕРАН (Тернопільський р-н, Тернопільщина)

ГАЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ (Байковецька ОТГ,  Тернопільщина)

КОНФЕРМАТ (Хмельницький, Хмельничичина)

МЕДОБОРИ (Гусятин, Тернопільщина);

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

1 тур
13 квітня 18:00 Хмельницький
Стад. ДЮСШ-1
Конфермат – Ветеран – 13:1
20 квітня 17:00 Нова Ушиця Агробізнес Н. У.Медобори – 1:0
20 квітня 16:00 Байківці Гаї ШевченківськіАгробізнес В. – 0:5
2 тур
4-5 травня   Гусятин Медобори – Конфермат - 0:0 (техн.)
(Матч не відбувся. Суперники не змогли визначитися з датою.
Відтак за згодою сторін обом командам зарахована технічна нічия)
4 травня 16.00   Байківці Гаї Шевченківські – Агробізнес Н. У. – 1:2
4 травня 15.20   Товстолуг Ветеран – Агробізнес В.  – 0:12
3 тур
12 травня 15.00  Волочиськ Агробізнес В. – Медобори – 4:0
11
травня
 Нова Ушиця Агробізнес Н. У. – Ветеран - 3:0 (техн.)
(Ветеран не приїхав на матч)
11 травня  18.00  Хмельницький
Стад. ДЮСШ-1
КонферматГаї Шевченківські - 5:1

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес В. 3 3 0 0 21-0 9
2  Агробізнес Н.У. 3 3 0 0 6-1 9
3  Конфермат 3 2 1 0 18-2 7
4  Медобори 3 0 1 2 0-5 1
5  Гаї Шевченківські 3 0 0 3 2-12 0
6  Ветеран 3 0 0 3 1-28 0

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ

1. Конфермат (Хмельницький) – Ветеран (Тернопільський р-н) – 13:1 (7:1)

13.04.2019. Хмельницький, стадіон ДЮСШ№1. Глядачів – 100, температура +12.

Арбітр - Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти арбітра – Анатолій Петлюк (Красилів), Олександр Безкоровайний (Хмельницький)

Конфермат: Лановий, Деусов, Ращик, Миронюк, Власов Ю., Сендель, Сохорук, Разгон, Сергєєв, Кострецький. Запасні – Савчук, Борисюк, Власов В., Умаров, Крохан

Ветеран: Думанський, Лісовий, Кубішин, Снітинський, Пододворний, Олійник, Сисак, Капуста, Тимець, Рожук, Беззубко. Запасні – Бендасюк О., Бендасюк І., Стець, Радь, Ющенко, Кашицький

Голи: Сендель (8, 10, 27, 35, 35, 61), Сохорук (17), Ращик (23, 56, 57, 65), Умаров (51), Власов Ю. (53) – Олійник (25)


2. Агробізнес (Нова Ушиця) – Медобори (Гусятинський р-н) – 1:0 (1:0)

20.04.2019. Нова Ушиця.

Арбітр - Роман Булигін (Кам'янець-Подільський), асистенти арбітра - Олександр Яцків (Нова Ушиця), Юрій Боднар (Нова Ушиця)

Агробізнес Н.У.: Ковальчук В., Багрійчук, Біляк, Вагалюк, Войтко, Волков, Воробей, Гайдамашко, Гринчук, Жук, Іваніцький, Каландей, Ковальчук, Кошовський, Крижановський, Марчак.

Медобори: Ковальчук Ю., Балук, Бігун, Барчук, Марков, Ваверчак, Хабінець, Окрушко, Зубик, Твардовський, Вербицький, Остафійчук, Заліський.

Гол: Іваніцький 23


3. Гаї Шевченківські (Байківецька ОТГ)  Агробізнес (Волочиськ) – 0:5 (0:1)

20.04.2019. Байківці.

Арбітр - Микола Шершун (Хмельницький), асистенти арбітра - Тадеуш Криштофор (Хмельницький), Іван Заставецький (Славута)

Гаї Шевченківські:  Бучинський, Ліщинський, Заплітний, Уніят, Якимович, Кушнерчук, Чайковський, Іноземцев, Козак, Левкович, Яворський, Сембелерус, Касарда, Іноземцев, Торган, Волошин, Телеп

Агробізнес В.: Дрожжа, Кучерас, Муляр, Іванців, Богородіченко, Николайчук, Гвіанідзе, Мігалатюк, Мандрійчук, Голуб, Собуцький, Мельник А.С., Мельник А.В., Глушок, Дузь, Смачило, Гоцалюк.

Голи: Богородіченко 10, Мігалатюк 43, 51, Гоцалюк 59, Глушок 78


4. Ветеран (Тернопільський р-н)  Агробізнес (Волочиськ) – 0:12 (0:4)

04.05.2019. Товстолуг. 15.20

Арбітр - Микола Шершун (Хмельницький)

Ветеран: Рожук, Тимець, Олійник, Беззубко, Кубішин, Стець, ?, Кашицький, Радь, Барановський, Сисак, Лісовий, Яцина, Думанський, Боднар, Сенетела

Агробізнес: Петричук, Кучерас, Глушок, Забтівський, Гоцалюк, Іванців, Голуб, Ніколайчук, Гвіанідзе, Богородіченко, Мігалатюк, дрожжа, Мандрійчук, Муляр, Мельник А. С.
Мельник, А. О., Дузь

Голи: Гоцалюк, Богородіченко (3), Мігалатюк (4), Гвіанізде (2), Ніколайчук, Мельник А.О.


5. Гаї Шевченківські (Байківецька ОТГ)  Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:2

04.05.2019. 16.00. Байківці

Арбітри: головний - Анатолій Петлюк (Красилів), асистенти - Михайло Башняк (Гаї Шевченківські), Михайло Гринда (Гаї Шевченківські)

Гаї Шевченківські: Бучинський, Дума, Ліщинський, Уніят, Козак, Заплітний, Якимович, Чайковський, Кушнерчук, Касарда, Яворський, Левкович, Телеп, Іноземцев, Торган, Ільків, Василишин, Барановський, Сембелерус

Агробізнес Н.У.: Ковальчук, Жук, Багрійчук, Іваніцький, Кошовський, Воробей, Біляк, Каландей, Вагалюк, Марик, Гайдамашко, Крижановський

Голи: Кушнерчук (35) – Багрійчук (32), Жук (51)


6. Медобори (Гусятинський р-н) – Конфермат (Хмельницький) – 0:0

Матч не відбувся. Обом командам за їх обопільною згодою зараховано технічну нічию


7. Конфермат (Хмельницький) - Гаї Шевченківські (Байківецька ОТГ) - 5:1 (3:0)

11.05.2019. 18.00. Хмельницький, стадіон ДЮСШ№1. Глядачів - 45. Температура +16.

Арбітри: головний - Василь Чубарик (Тернопіль), асистенти - Михайло Шершун (Хмельницький, Олександр Безкоровайний

Конфермат: Панасенко, Власов Віктор, Деусов, Борисюк, Миронюк, Крохан, Власов Юрій, Бельський, Іскандеров, Лазарчук, Сендель, Разгон

Гаї Шевченківські: Бучинський, Козак, Уніят, Кушнерчук, Ковальчук, Заплітний, Якимович, Левкович, Іноземцев, Ліщинський, Касарда, Барановський. Борщук, Василишин, Чайковський, Дума, Телеп

Голи: Деусов 3, Миронюк 7, Лазарчук 9, Сендель 66, Бельський 73 - Якимович 53п


8. Агробізнес (Нова Ушиця) – Ветеран (Тернопільський р-н) - 3:0 (техн.)

Ветеран не прибув на гру.


9. Агробізнес (Волочиськ) - Медобори (Гусятинський р-н) - 4:0

12 травня 2019. 15.00 Волочиськ, стадіон Юність. Глядачів – 220.

Арбітр: Микола Шершун (Хмельницький)

Агробізнес: Петричук, Дрожжа, Кучерас, Глушок, Голуб, Стасюк, Гоцалюк, Панасюк, Ніколайчук, Мігалатюк, Собуцький, Мандрійчук, Ящук, Мельник А.О., Мельник А.С.

Медобори: Ковальчук, Комасюк, Білінський, Ваверчак, Гуменюк, Делетканич, Костишин, Кріль, Кузишин, Твардовський, Хабінець, Остафійчук, Булигін, Карпов, Зюбик

Голи: Ніколайчук 16, Мігалатюк 42, Собуцький 54 пен., Карпов 62 аг


БОМБАРДИРИ

Сендель (Конфермат) - 7 голів (у 2-х матчах)

Мігалатюк (Агробізнес В.) - 7 (3)

Ращик (Конфермат) - 4 (1)

Богородиченко (Агробізнес В.) - 4 (2)

Гвіанідзе (Агробізнес В.) - 2 (2)

Гоцалюк (Агробізнес В.) - 2 (3)

Ніколайчук (Агробізнес В.) - 2 (3)

 

ОРГАНІЗАТОРИ

Асоціація ветеранів футболу України. Президент - Олег СОБУЦЬКИЙ

Асоціація ветеранів футболу Тернопільської області. Голова - Матвій НИКОЛАЙЧУК

Асоціація ветеранів футболу Хмельницької області. Голова - Тадеуш КРИШТОФОР

РЕГЛАМЕНТ

ПРИЗИ

ПРОГРАМКА

СКЛАДИ  КОМАНД

  АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)

Альохін
Ігор
22.02.1975

Бадло
Ігор
25.12.1977

Богородіченко
Сергій
05.10.1978

Гвіанідзе
Автанділ
23.08.1974

Глушок
Ігор
25.12.1977

Голуб
Микола
06.02.1971

Гоцалюк
Віталій
04.08.1979

Дрожжа
Микола
09.04.1972

Дузь
Володимир
14.02.1960

Забитівський
Михайло
19.11.1972

Іванців
Богдан
05.09.1979

Кучерас
Віктор
02.11.1978

Мандрійчук
Леонід
02.08.1973

Марченко
Сергій
28.04.1978

Мельник
Анатолій Олекс.
04.09.1976

Мельник
Анатолій Серг.
12.01.1967

Мігалатюк
Ігор
27.06.1976

Муляр
Борис
04.05.1976

Николайчук
Матвій
13.04.1977

Петричук
Андрій
13.04.1977

   

Рефель
Вадим
19.05.1979

Смачило
Михайло
15.10.1975

Собуцький
Олег
24.01.1972

Сяньков
Сергій
27.08.1978

 
         
ПРЕЗИДЕНТ НАЧАЛЬНИК
КОМАНДИ
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ЛІКАР  
   
Олег
СОБУЦЬКИЙ
Євген
СІНЬКОВ

Анатолій
ЧУБАТЮК

Ярослав
ЯРЕМІШИН
 

  АГРОБІЗНЕС (Нова Ушиця)
Бабій
Яків
1971
Багрійчук
Віктор
1978
Біляк
Олег
1975
Вагалюк
Андрій
1979
Войтко
Юрій
1973

Волков
Олександр
1972

Воробей
Віталій
1976
Гайдамашко
Олександр
1966
Гринчук
Олександр
1971
Жук
Володимир
1975

Іваніцкий
Ігор
1979

Каландей
Радислав
1978

Ковальчук
В’ячеслав
1979

Кошовський
Володимир
1977

Крижановський
Сергій
1977

       

Марчак
Олександр
1977

       

  ВЕТЕРАН (Тернопільський р-н)

Беззубко
Євген
25.12.1971

Бендасюк
Олег
30.03.1966

Бендасюк
Ігор
30.03.1966

Думанський
Ігор
11.04.1964

Капуста
Андрій
01.03.1958

Кашицький
Володимир
11.03.1970

Кубішин
Петро
10.07.1976

Лісовий
Сергій
28.05.1969

Олійник
Володимир
21.07.1977

Пододворний
Олег
18.02.1969

Рикун
Ярослав
03.04.1962

Рожук
Руслан
15.04.1976

Сампара
Руслан
22.12.1977

Сенетела
Юліан
26.03.1971

Снітинський
Василь
07.04.1969

Сисак
Олег
22.08.1979

Стець
Віктор
27.08.1971

Сушко
Ігор
04.09.1969

Тимець
Олег
26.09.1971

Ткаченко
Андрій
09.12.1971

 

Радь
Віктор
14.02.1978

Шум
Сергій
29.07.1972

Ющенко
Олег
16.09.1966

Яцина
Анатолій
23.11.1963

 

  ГАЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ (Байковецька ОТГ)
Барановський
Сергій
1963
Бирик
Іван
1964

Борщук 
Костянтин 
1966

Бучинський
Ярослав
1975
Василишин
Віталій
1965
Волошин
Ігор
1968
Головатий
Юрій
1975
Дума
Микола
1975
Єрмоленко
Влад
1976
Ільків
Володимир
1968
Іноземцев
Ілля
1978
Заплітний
Ігор
1975
Касарда
Руслан
1974
Ковальчук
Олег
1975
Крищук
Сергій
1975
Кушнерчук
Вадим
1977
Ліщинський
Андрій
1977
Левкович
Микола
1968
Романів
Анатолій
1978
Сембелерус Володимир
1979
Телеп
Роман
1970
Торган
Ігор
1970
Уніят
Святослав
1978

Чайківський
Павло
1967

Яворський
Ігор
1959
     
Якимович
Сергій
1972
Яковишин
Руслан
1974
     
ГОЛОВНИЙ 
ТРЕНЕР
       
       
Сергій
ЯКИМОВИЧ
       

 

  КОНФЕРМАТ (Хмельницький)

Бельський
Анатолій
1975

Березковський
1973

Борисюк
Олександр
1968

Будник
Андрій
1975?

Веселовський
Вадим
1977

Власов
Віктор
1970

Власов
Юрій
1976

Горенко
Олексій
1968

Деусов
Олександр
1970

Зарванський
Віктор
1977

Кострецький
Руслан
1980

Крохан
Вадим
1971

Лановий
Анатолій
1968

Матанчук
Дмитро
1973

Миронюк
Олександр
1973

Подлюк
Андрій
1977

Разгон
Сергій
1978
Савчук
Віктор
1978
Сандулов
Дмитро
1974

Сендель
Олексій
1977

   

Сохорук
Микола
1974?

Умаров
Ісмаїл
1970

Щепанський
Едуард
1978
   

  МЕДОБОРИ (Гусятинський р-н)
 

Андрух
Михайло
19.11.1975

Балук
Ігор
29.05.1974

Бігун
Іван
06.02.1968

Білінський
Петро
05.05.1974

Ваверчак
Володимир
04.08.1972

Вибираний
Іван
01.11.1978

Гуменюк
Василь
24.03.1974

Делетканич
Петро
08.02.1966

Ковальчук
Юрій
25.06.1965

Комасюк
Олег
02.06.1973

Костишин
Михайло
15.08.1968

Кріль
Ігор
10.04.1978

Кузишин
Ярослав
12.10.1975

Окрушко
Олександр
17.12.1978

Процків
Михайло
25.07.1969

Сагайдак
Євгеній
24.09.1965

Твардовський
Юрій
01.02.1971

Трач
Володимир
10.07.1966

Трішкін
Микола
13.12.1960

Хабінець
Іван
28.11.1979

       
Шпак
Андрій
25.10.1978
Вербицький
Володимир
18.04.1979
     
ПРЕЗИДЕНТ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ НАЧАЛЬНИК
КОМАНДИ
ГОЛОВНИЙ
ТРЕНЕР
 
 
Євген
ДАНИЛКІВ
Валерій
СОСНОВСЬКИЙ
Ігор
ТРОЯН
Віталій
ОСТАФІЙЧУК
 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
попередній склад учасників
(згідно результатів змагань сезону 2018/19)

Чорноморець (Одеса)
Арcенал-Київ (Київ)
Волинь (Луцьк)
Металіст 1925 (Харків)
Авангард (Краматорськ)
Оболонь Бровар (Київ)
Інгулець (Петрове)
Балкани (Зоря)
МФК Миколаїв
Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Рух (Винники)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні)
Агробізнес (Волочиськ)
Кремінь (Кременчук)
Минай (Ужгород)
Черкащина-Академія (Білогір'я)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 28 21 4 3 72-21 67
2  Колос 28 15 9 4 45-18 54
3  Волинь 28 17 7 4 55-30 52
4  Металіст 1925 28 15 6 7 35-19 51
5  Авангард 28 14 6 8 44-26 48
6  Оболонь Бровар 28 13 8 7 35-28 47
7  Інгулець 28 11 9 8 35-32 42
8  Балкани 28 10 8 10 28-31 38
9  Миколаїв 28 10 7 11 34-32 37
10  Прикарпаття 28 10 4 14 41-39 34
11  Рух 28 8 10 10 35-35 34
12  Гірник-Спорт 28 5 12 11 24-43 27
13 Агробізнес 28 3 10 15 17-36 19
14  Суми 28 3 7 18 21-91 16
15  Зірка 28 1 1 26 10-49 4

Офіційна сторінка у Facebook