Впевнений старт на Тернопільщині.
"Нива" (Теребовля) - "Агробізнес" (Волочиськ) - 0:5

ФК "Агробізнес" успішно дебютував у чемпіонаті України серед аматорів сезону 2016/2017.

20160821_057.JPG

21.08.2016
Нива (Теребовля) – Агробізнес (Волочиськ) -  0:5
Чемпіонат України серед аматорів. Тур 2
17:00 Теребовля, стадіон «Колос». Глядачі: 500 .Температура:
Арбітр: Лапко Степан (Львів)
Асистенти:  Новосад Павло (Рівне), Супрунюк Павло (Волинська обл.)
Четвертий: Володимир Пундиківський (Бучач)
Нива: Андрієшин, Ковалик, Сороцький Владислав, Кормило, Сороцьки Ігор, Куріцький, Луцик, Мороз, Беркита, Гарібян, Когут Микола. Запасні - Слободянюк, Штанкевич, Никеру, Бодак, Стриєшин, Кармаліта
Агробізнес: Чиж (Коцій), Скакун (Романюк), Шум, Атласюк, Юхимович (Когут Андрій), Пліс, Думанюк, Слотюк, Дубчак (Грицик), Темнюк (Кубик), Даньків (Ціх). Запасні: Донець.
Голи: Скакун (16), Темнюк (52), Даньків (73), Юхимович, (76), Кубик (90)
Попередження: Думанюк (26)

Волею календаря "Агробізнес" мав розпочинати чемпіонат вдома з "Гірником" з Соснівки, але матч було перенесено на резервний день, тож команда стартувала у другому турі проти дебютанта з Теребовлі на полі суперника. "Нива" відкрила свій домашній сезон.

20160821_002.JPG

У «Агробізнесі» дебютував досвідчений екс-гравець ФК «Тернопіль» Андрій Дубчак, який вийшов у стартовому складі.

20160821_032.JPG

«Нива» на правах господарів першою пішла вперед, однак гості одразу збили спробу теребовлян нав’язати ініціативу. Перша гостра атака сталася у гостей. Юхимович довгою передачею вивів на хорошу позицію одразу двох партнерів Даньківа та Пліса, однак останнього блокували захисники господарів.

20160821_007.JPG

20160821_010.JPG

Незабаром ініціатива перейшла до гостей і вони за рахунок пресингу на половині суперника заволоділи перевагою в центрі поля… Перший небезпечний момент стався на 10-й хвилині після чергової довгої передачі Юхимовича. Захисник "Ниви" невдало приняв м’яч і Пліс, скориставшись цим, заволодів ним, несильно пробивши поруч зі стійкою.

20160821_014.JPG

У "Ниви" було кілька атак, здебільшого лівим краєм, які закінчувались безпечно для Сергія Чижа, який кілька разів вступав у гру переважно після навісів.

Рахунок було відкрито на 16-й хвилині. Юхимович пробив здалеку по воротах Андрієшина, м’яч потрапив у центрального оборонця та відскочив на Андрія Скакуна, якому не склало труднощів поцілити точно в кут воріт суперника – 1:0.

20160821_022.JPG

20160821_023.JPG

Після пропущеного гола гра трохи перемістилася на половину гостей. На 23 хв. Мороз зіграв «у стінку» з Гарібяном і вийшов сам-на-сам з Чижем, але Сергій випередив гравця "Ниви".

Ще через кілька хвилин Гарібян вивів на ударну позицію Миколу Когута, але в того не вийшов удар з району 11-метрової відмітки.

У компенсований час Ігор Сороцький завдав несильного удару по воротах Чижа.

На початку другого тайму малюнок гри не змінився. "Нива" не форсувала подій, а "Агробізнес" грав у свою гру, націлену на атакувальні дії. На 51 хв. Слотюк здійснив навіс у карний майданчик і Темнюк головою направив м’яча у самісінький нижній кут воріт Андрієшина.

20160821_061.JPG

20160821_062.JPG

20160821_063.JPG

За хвилину "Нива" відповіла. Після дальньої передачі Сороцький бив головою з воротарської лінії та Чиж зафіксував м’яча.  "Нива" ще зробила кілька ударів по воротах "Агробізнеса". Найнебезпечніший після розиграшу Юрієм Беркитою штрафного пройшов поруч зі стійкою.

20160821_070.JPG

В діях господарів не відчувалося «вогнику» і не було видно за рахунок чого вони зможуть змінити хід гри. Натомість АБ діяв у контратаках мобільніше і гостріше. У одній з них після прострілу Скакуна мав забивати Пліс, але завадив Андрієшин.

20160821_073.JPG

20160821_074.JPG

Після цього "Нива" взагалі "опустила руки", а "Агробізнес" заволодів ще більшою перевагою. Після одного з кутових біля воріт "Ниви" м’яч дивом втретє не потрапив у ворота. Після прострілу Темнюк підправив м’яча повз стійку.

20160821_084.JPG

"Агробізнес" зробив у ці хвилини ще кілька ударів по воротах "Ниви" – неточних, або в руки Андрієшину. Територіальна перевага гостей у ці хвилини була просто «непристойною».

На 73-й хвилині чергову атаку АБ зупинили теребовляни, але Пліс "відвоював" м’яча у Сороцького і Даньків наніс влучний удар.

20160821_17.JPG

Як не дивно, після третього гола м’яч продовжував у більшій мірі знаходитися біля воріт господарів. "Агробізнес" грав собі «у кайф», Теребовля догравала матч.

На 76-й хв. Скакун зробив верхову передачу і Юхимович, вигравши «другий поверх» у захисника, поклав м’яча під перекладину – 0:4!

20160821_098.JPG

20160821_099.JPG

20160821_100.JPG

20160821_103.JPG

Агробізнес продовжував створювати моменти. Після чергової передачі Скакуна Куріцький зняв м’яча з ноги Когута.

20160821_105.JPG

Далі темп гри дещо сповільнився, було проведено кілька замін, команди просто догравали матч.

Однак навіть при таких розкладах у АБ продовжували виникати моменти. П'ятий гол зробили гравці, що вийшли на заміну. Когут вивів Кубика сам на сам з Андрієшиним. У гравця АБ було досить часу, щоб вірно розпорядитися м’ячем.

20160821_28.JPG

У АБ в додатковий час була нагода відзначитись вшосте, але Андрієшин завадив Плісу пробити влучно.

20160821_114.JPG

Несподіваною була впевнена перемога АБ в Теребовлі, враховуючи, що суперник - лідер обласного чемпіонату. У "Ниви" не спостерігалось велике бажання переломити хід зустрічі. Можливо команда немає великого досвіду таких ситуацій, адже переважно перемагає свої матчі.