Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
9 червня 2018, 20.00
Київ,
НСК Олімпійський
Чемпіонат України
Друга ліга

ЗОЛОТИЙ МАТЧ
СК ДНІПРО-1
(Дніпро)
0
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
1

Програмки

Фотофакт. Гольова феєрія від "Агробізнеса"

П'ять голів без відповіді забили гравці "Агробізнеса" у Теребовлі.

Відкрив рахунок Андрій Скакун (на 16-й хвилині) - 1:0 Спочатку Юхимович наніс удар, яки прийняв на себе захисник, а далі - гольовий удар Скакуна

У другому таймі ще чотири м'ячі побували у воротах господарів.

Микола Темнюк (52)

Слотюк подав з лівого флангу, Темнюк вистрибнув високо і пробив влучно - 0:2!

Тарас Даньків (73)

Дмитро Юхимович (76)

Друга результативна подача Слотюка і Юхимович виграв "повітряну дуель" у захисника господарів - 0:4

Олег Кубик (90)

Остаточний рахунок 0:5 встановив Кубик, опинившись наодинці з воротарем господарів і влучно пробивши повз Дмитра Андрієшина

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 27 23 1 3 70 - 19 70
2 Прикарпаття 27 20 2 5 58 - 28 62
3 Нива-В 27 13 6 8 34 - 21 45
4 Скала 27 12 4 11 29 - 29 40
5 ФК Львів 27 10 6 11 28 - 29 36
6 Буковина 27 9 7 11 32 - 40 34
7 Нива (Тернопіль) 27 9 6 12 25 - 29 33
8 Полісся 27 9 3 15 31 - 44 30
9 Поділля 27 6 4 17 20 - 44 22
10 Арсенал-Київщина 27 4 1 22 18 - 62 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 33 26 3 4 87 - 15 81
2 Металіст 1925 33 21 4 8 77 - 27 67
3 Енергія 33 19 4 10 67 - 31 61
4 Таврія 33 18 7 8 59 - 32 61
5 Мир 33 14 11 8 46 - 30 53
6 Реал Фарма 33 15 7 11 53 - 40 52
7 Нікополь 33 11 12 10 36 - 33 45
8 Дніпро 33 16 7 10 57 - 33 37
9 Миколаїв-2 33 10 7 16 41 - 58 37
10 Інгулець-2 33 4 7 22 28 - 70 19
11 Суднобудівник 33 5 4 24 33 - 95 19
12 Металург 33 2 1 30 13 - 133 7

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4