Перемога у "чемпіонських раундах".

"Агробізнес" - "Чортків-Педуніверситет" - 2:0

ФК "Агробізнес" провів свій перший домашній матч в чемпіонаті аматорів України 2016/2017.

27.08.2016
Агробізнес (Волочиськ) - Чортків-Педуніверситет (Чортків) - 2:0
Чемпіонат України серед аматорів. Тур 3
17:00 Волочиськ, стадіон «Юність». Глядачів: 400.
Арбітр: Молотокас Вячеслав (Київ), асистенти: Лапицький Олександр (Київ), Парасунько Олег (Київ). Четвертий - Матковська Марина (Хмельницький)
Агробізнес: Чиж, Слотюк, Шум, Дубчак (Романюк, 70), Атласюк, Юхимович (Ціх, 80), Думанюк (Когут, 90+2), Скакун, Пліс, Даньків (Юрчак, 63), Темнюк (Кубик, 90+2). Запасні: Коцій, Собуцький,
Чортків-Педуніверситет: Плекан, Плішка, Побуринний (Пшеничний, 80), Івегеш, Базюк (Вадовський, 87), Засєдко (Рижак, 81), Заставецький, Гаврилюк, Тарабалка, Когут Микола, Когут Іван
Голи: Юрчак (81), Темнюк (90)
Не реалізований пенальті: Пліс (31)
Попередження: Гаврилюк (24), Когут Іван (25), Темнюк (36), Дубчак (41), Плішка (44)

Напередодні стало відомо, що у Волочиськ не приїдуть досвідчені гравці Конзьолка і Чорний, що транзитом через «Чортків-Педуніверситет» поїхали на заробітки в Канаду. Команда Василя Івегеша, що прибула на гру з «Агробізнесом», була в певній мірі «чорною конячкою», що зіграла два останні матчі з неоднозначними рахунками 6:0 і 0:5, щоправда з суперниками, різними за класом.

20160827_002.JPG

20160827_001.JPG

З четвірки поповнення, яку запросив Василь Івегеш у "Чортків-Педінститут" з ФК Тернопіль, ті що залишились в Україні, Гаврилюк і Тарабалка, вийшли в основному складі.

Вже на першій хвилині «Агробізнес» пішов уперед і заробив кутовий, однак вдало скористатись ним не зміг. Надалі господарі контролювали м’яч і шукали підступи до воріт Івана Плекана.

На 6-й хвилині Слотюк і Темнюк протягнули м’яч лівим краєм і удар останнього прийшовся в ноги захисників гостей.

20160827_009.JPG

20160827_012.JPG

Через хвилину господарі не реалізували супермомент. Швидка атака АБ, простріл Пліса і Даньків на дальній стійці дивом не підправив м’яча у ворота. Мабуть не хватило сантиметрів нападнику, щоб комфортно дотягтися до м’яча.

20160827_013.JPG

20160827_015.JPG

Далі гра перешла в спокійне русло і команди боролися переважно у центрі поля. Гравці Чорткова доволі часто після сутичок опинялись на газоні, змушуючи раз-по-раз вибігати на поле лікаря. Гра призупинялася, темп падав.

АБ намагався темп пришвидшити за рахунок довгих передач та швидких змін напрямків атак.

Нарешті на 26 хв. Темнюк зумів доставити м’яча у воротарський, та воротар Чорткова швидше за інших заволодів ним.

Далі Чортків двічі поспіль подавав кутовий і чи не вперше по-справжньому в гру вступив Сергій Чиж.

На 31-й хвилині "Агробізнес" провів швидку атаку і проти Скакуна порушили правила у карному майданчику чортківців.

Апеляції до арбітра закінчились безрезультатно.

Тарас Пліс міг зробити собі подарунок на День народження, однак цього не знав воротар гостей. Він вгадав напрямок удару Тараса, залишивши нулі на табло.

Гра продовжилась різкими перепадами темпу. Чортків пішки катав м’яча, АБ отримуючи його, включав швидкості.

Перший момент створили гості після кутового. Хтось з нападників випередив Чижа і м’яч прийняла перекладина. Йшла 36-а хвилина і це був найгостріший момент у гостей.

Після розиграшу штрафного господарі мали чи не єдину нагоду відкрити рахунок в останній 15-хвилинці тайму. Атласюк поборовся за м’яч з Плішкою і після того завдав удару, який захиснику господарів не вдався.

У перерві матчу у розминці приймав участь Олег Собуцький. Також очікувалась поява у другому таймі Олександра Юрчака.

Другий тайм Чортків продовжив по одній з відомих моделей Івегеша, які він реалізовував у ФК Тернопіль, здобуваючи очки з міцними командами. Його підопічні й далі "гасили" гру, шукаючи свій шанс. АБ теж шукав свій шанс.

У Чорткова були надії на стандарти. У першому таймі гості створили свої найнебезпечніші моменти після кутових.

На 52-й хв. вони отримали право на небезпечний штрафний, однак м'яч потрапив у стінку.

На 60-й хв. господарі створили чергову нагоду відкрити рахунок. Скакун, отримавши м’яч у центрі поля, протягнув на правий край та зробив передачу, на яку відгукнувся Темнюк. Лише реакція голкіпера та стійка воріт врятувала Чортків. Продовжити небезпечну атаку мав Тарас Пліс, але заробив лише кутовий.

На 63-й хвилині замість Даньківа вийшов Юрчак. Свіжі сили в лінію атаки дали результат. Через кілька хвилин Юрчак вивів до воріт суперника Темнюка, але того відтіснили від воріт захисники.

Й надалі АБ продовжував шукати шляхи до воріт суперника, створивши кілька напівнагод та подавши кілька кутових.

Нарешті винагорода для господарів відбулася.

Це сталося саме після того, як фани Агробізнесу створили видовищну «димовуху» за воротами Сергія Чижа. Можливо це вплинуло на суперника і надало наснаги своїм.

Пліс здійснив передачу з правого краю і Юрчак опинився в потрібному місці, замкнувши простріл – 1:0! Вже йшли, говорячи мовою боксу, «чемпіонські раунди»

У хвилини, що залишилися, "Агробізнес" не змінив своєму принципу і продовжив, як і в попередньому матчі у Теребовлі, грати на атаку.

Господарі залишили великі сили в атаці і зустрічали суперника ще на його половині.

На 89 хв. після розиграшу кутового Темнюк потрапив у перекладину.

А вже за хвилину він наніс влучний удар після передачі Юрчака, встановивши остаточний рахунок – 2:0.

Далі команди дограли матч до фінального свистка.