Андрій Донець: "При комфортному рахунку намагаємось грати на атаку і забивати ще"

Головний тренер "Агробізнеса" прокоментував матч "Оскар" - "Агробізнес".

- Хочу, по-перше, привітати наших уболівальників. Які приїхали, які залишилися вдома і за нас переживали, з цією важкою перемогою. Важливою перемогою, бо ми розуміємо, що команда "Оскар" - дуже серйозна команда і вони десь мають боротися за медалі в цій першості. Хочу подякувати всім футболістам, що витримали цей натиск, бо гра складалась дуже важко. Продивлявся їхні попередні матчі і бачив, що в середині другого тайму "Оскар" трошки "підсідає". І в перерві сказав своїм футболістам, що в нас будуть свої моменти і їх просто треба використати. Але не можна пропускати. Вважаю, що захист сьогодні зіграв на досить пристойному рівні, якщо порівняти з попередньою грою. Вони зрозуміли мене і зробили правильні висновки. Також я б хотів ще сказати, що ми вгадали з заміною. Юрчак вже другу гру виходить і відразу забиває м'яч.

Думаю, що при навіть такій важкій грі результат закономірний.

- Чи можна вважати, що команда фізично дуже добре підготовлена, адже як бачимо, результати "Агробізнеса" у других таймах кожного з попередніх матчів дуже переконливі?

- Функціонально наша команда на даний момент дуже непогано підготовлена. Звичайно, над цим треба ще працювати і працювати, але ігри показують, що у хлопців вистачає сил на два тайми і навіть більше. До того ж сьогодні ми грали в меншості двадцять хвилин. І хід матчу від цього не дуже змінився. Це мене досить сильно радує.

- Команда не відступає в захист навіть при переконливому рахунку на свою користь, при рахунку, який цілком влаштовує...

- Є закономірність така, якщо команда грає на утримання рахунку, часто буває, що цей рахунок не втримують. При комфортному рахунку намагаємось грати на атаку і забивати ще.

- І останнє, несподіване запитання. Андрій Донець не виходить зараз на поле не лише в основному складі, але й на заміну. Це означає, що його витіснили з основного складу інші гравці?

- Можу сказати, що на даний момент я не готовий зіграти на необхідному рівні. Реально дивлюсь на речі. Як головний тренер, якщо бачу, що виглядаю слабшим за інших гравців, чому маю виходити на футбольне поле?

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 Все про футбол на fanday.net