Агробізнес та Оскар відриваються, Чайка пригальмовує...

Огляд 16 туру аматорської першості в Групі 1.

Центральним матчем туру можна назвати матч у Підгір'ї, де зійшлися команди, що посідали друге та третє місця в турнірній таблиці групи 1.

6 травня. "Оскар" – "Чайка" – 3:1 (2:0)
16:00. Стадіон "Маяк" (Підгір’я), 500 глядачів
Голи: Дмитрів (26), Стоцький, Курташ (30), Данищук (64) – Чорномаз (60, пен.)
Не реалізований пенальті: Стоцький (28, Оскар)

Вже в першому таймі підгірці забили два м'ячі. Нереалізований Романом Стоцький пенальті, коли перекладина врятувала "Чайку", не завадила "Оскару" зробити заявку на перемогу. У другому таймі свій пенальті "Чайка" забила, та цього було недостатньо. Данищук відповів третім голом у ворота гостей.

Таким чином, "Оскар" зробив крок вперед, а "Чайка", яка впевнено розпочала весняну частину чемпіонату, трохи пригальмувала.

6 травня. "Нива" (Тернопіль) – "Агробізнес" – 0:2 (0:2)16:00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачівГоли: Пліс (2), Юхимович (34, пен.)

Нива (Тернопіль) провів перший у цьому році матч удома. Вперше команду після відставки Петра Бадла вивів на матч спортивний директор "Ниви" Самір Гасанов. "Агробізнес" забив швидкий гол та закріпив переможний рахунок у першому таймі. У другій половині довів матч до перемоги та залишився першим у турнірній таблиці.

За матчем у Великих Гаях спостерігав Ігор Яворський. Наступного дня в Теребовлі він дебютував в якості головного тренера місцевої команди "Нива".

7 травня. "Нива" (Теребовля) – "Ковель-Волинь" – 2:0 (0:0)
16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 1000 глядачів
Голи: Ковалик (75, пен.), Боженко (81)

Основні події матчу розгорнулися у другому таймі. В одному з епізодів ключовий гравець "Ниви" Михайло Рябий заробив пенальті, яке вміло реалізував капітан команди Віктор Ковалик. Гості одразу кинулись відігруватися, та отримали результативну контратаку теребовлянців, які встановили остаточний результат матчу - 2:0. Перша перемога Ігоря Яворського на новому посту. Зазвичей цей фахівець береться за роботу, коли перед командою поставлені серйозні завдання та виділені для цього необхідні ресурси. Тож не  виключено, що чемпіон Тернопільської області покаже результативну гру у наступних матчах цієї аматорської першості і попсує нерви суперникам.

7 травня. "ОДЕК" – ФК "Малинськ" – 3:1 (1:1)
16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 500 глядачів
Голи: Таргоній (13), Чикалюк-Козакевич (51), Апанчук (87) – Савицький (15)

7 травня."Чортків-Педуніверситет" – ФК "Львів" – 2:0 (0:0)
15:00. Стадіон "Харчовик" (Чортків), 300 глядачів
Голи: Гайковий (75), Тарабалка (90)

На перемогу Чорткова в аматорській першості чекали з вересня минулого року. Що називається, якщо не сьогодні, то коли. Стосунки виясняли між собою команди з двох нижніх місць турнірної таблиці. До того ж Чортків хотів відповісти за нищівну поразку у Львові в першому колі (0:5). Команда Василя Івегеша вийшла налаштована на перемогу. Але результат прийшов лише під кінець зустрічі. Спершу Гайковий вийшов один-на-один з воротарем Львова і відкрив рахунок. А на останніх хвилинах, коли гості грали в меншості, Чортків закріпив результат.