Визначились імовірні суперники Агробізнеса в Кубку України

На другому попередньому етапі зіграють 28 команд:

1 ліга - Жемчужина (Одеса), Миколаїв, Колос (Ковалівка), Гірник-Спорт (Горішні Плавні), Полтава, Десна (Чернігів), Волинь (Луцьк), Геліос (Харків), Авангард (Краматорськ), Інгулець (Петрове), Арсенал-Київ, Оболонь-Бровар (Київ), Черкаський Дніпро, Нафтовик-Укрнафта (Охтирка), Суми

2 ліга - Рух (Винники), Балкани (Зоря), Полісся (Житомир), Нікополь, Нива (Тернопіль), Львів, Прикарпаття (Ів.-Фр.), Дніпро-1 (Дніпро), Агробізнес (Волочиськ), Нива-В (Вінниця), Енергія (Нова Каховка), Таврія (Сімферополь)/Скала (Стрий)

Аматори - СКК Демня

Долю матчу Таврія - Скала, коли Скала не прибула гру, визначатиме контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ.

Базовий день матчів - 26 липня.

Етап складатиметься з одного матчу.

Жеребкування 2 попереднього етапу Кубку України відбудеться 13 липня о 12.00 в Будинку футболу в Києві.

Якщо в парі суперників будуть команди з різних ліг, удома гратиме клуб з нижчого дивізіону. В інших випадках господарем поля буде команда з непарним номером у сітці жеребкування.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2024/25. УЧАСНИКИ

ГРУПА А ГРУПА Б
Агробізнес  ВІкторія 
 Буковина
Діназ
Епіцентр Звягіль
Металіст Кудрівка
 Минай Лівий берег
Нива ФСК Маріуполь
Поділля Металіст 1925
Прикарпаття СК Полтава
Хуст  ЮКСА

 

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

 М Команда   І  В   Н   П     Р/М     О 
1 М-Мрія Хмельн. 10 7 2 1 39-23 23
2 Агробізнес-ДЮСШ 10 7 0 3 20-12 21
3 ДЮСШ-1 Хмельн. 10 6 1 3 20-10 19
4 Поділля Хмельн. 10 4 0 6 13-20 12
5 Новатор Хмельн. 10 3 1 6 17-15 10
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 10 1 0 9 9-43 3

 U11 група 1

 М  Команда    І    В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 8 7 0 1 36-8 21
2 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 8 6 1 1 40-7 19
3 Агробізнес-ДЮСШ 8 3 1 4 13-15 10
4 Фортеця Кам.-Поділ. 8 3 0 5 30-27 9
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 8 0 0 8 3-65 0

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ (2024)

 М  Команда    І    В   Н   П   М   О 
1  Агробізнес В 0 0 0 0 0-0 0
2  Ветеран Хмельн. 0 0 0 0 0-0 0
3  Агробізнес НУ 0 0 0 0 0-0 0
4  Епіцентр-Фортеця 0 0 0 0 0-0 0