Віталій Груша: "Був відкритий футбол, в якому ми краще використали моменти, свої сильні сторони та можливості"

Творець хет-трику у матчі Прикарпаття - Агробізнес відповів на запитання прес-служби ФК Агробізнес.

- Коли забивав востаннє три чи більше голів можеш пригадати?

- Забивав три голи за ОДЕК Поділлю з Хмельницького. Це було на рівні аматорського чемпіонату України. Тоді грав один з перших матчів за команду з Оржіва.

(8 травня 2016. ОДЕК (Оржів) – Поділля (Хмельницький) – 6:0. На 25-й хвилині Груша вийшов на заміну і забивав голи на 54, 61 та 74-й хвилинах).

- Тобі вже в дебюті матчу вдалося відкрити рахунок. Для багатьох футболістів твоєї команди та й для тебе особисто це був перший матч на професійному рівні. Наскільки важко було розпочинати? Які враження?

- Так, це був мій перший матч на професійному рівні. Якщо порівняти з аматорським чемпіонатом, то, звісно, перед виходом на поле вперше у такому матчі було певне морально-психологічне навантаження. Більша відповідальність, та й наш суперник був більш високого рівня, ніж досі.

Взагалі враження неймовірні, важко передати. Інші швидкості, інший підхід до матчу в організації, побудові гри, різних дрібницях. Як у нас так і наших суперників. Враження сильні.

- І тим не менше тобі і твоїй команді вдалося забити швидкий гол. Взагалі цей гол - результат цікавої комбінації. Пам’ятаєш як забивав?

- Вже й не згадаю, треба буде передивитись відео. Ми завжди награємо комбінації, такі як простріли, добивання другим темпом, це й був результат нашої роботи.

- Впевнена перемога, вражаючий рахунок на табло, але гра складалася нелегко?..

- Нелегко. В кінці першого тайму пропустили необов’язковий гол. І на другий тайм виходили із невизначеним настроєм. Навіть короткий період був деякий мандраж. Була певна невизначеність як далі піде гра, що запропонує суперник.  Більшість першого тайму ми вигравали, а тут потрібно було розпочинати все спочатку. Але почався другий тайм, пішов відкритий футбол, ми відчули впевненість і те, що можемо забивати ще. То навіть пропустивши другий гол, не упустили руки і забили знову.

- А далі було феєричне закінчення…

- Суперник побіг уперед, намагаючись зрівняти, і ми зловили на контратаці. Було більше простору для наших атак і ми це використали.

- В тебе був перед третім голом ще один момент, коли міг забити...

- Так був такий момент, але віддав передачу «для гарантії»... Та трохи не пофартило і забити нам не вдалося.

- Впевнено виграли перший матч, у гостях, у міцної команди… Можна сказати «помацали», відчули другу лігу.  З яким настроєм підходитимеш до наступних матчів?

- Так, впевненості побільшало. Але розумієш, що кожний матч буде ще важчий, ніж сьогоднішній. Наші суперники дуже настроюються на кожен матч. Підсилились перед початком чемпіонату. Зараз багато з них дуже змінились і є для нас поки що загадкою. Навіть ті команди, з якими ми вже грали. Невідомо, що запропонують. У кожного з них свій стиль гри, до якого потрібно прилаштуватись, знаходити підходи, щоб здобувати перемоги.

- Агробізнес зіграв два матчі в новому сезоні. В попередньому матчі в ігровий час не вдалося обіграти Тернопіль. Сьогодні впевнена перемога. Це був різний рівень суперників, що такі різні результати?

- В Тернополі був інший футбол. Там гра більше йшла від оборони, Тернопіль більше захищався, намагаючись зберегти результат. А сьогодні грали в атакуючий футбол. Прикарпаття було націлене на перемогу і йшло в атаку. Звісно, у такий футбол цікавіше грати і футболістам, і глядачі отримують більше задоволення від такої гри. Був відкритий футбол, в якому ми краще використали моменти, свої сильні сторони та можливості.

Крім цього була різниця в трав’яному покриві футбольного поля. В Тернополі покрив був таким, що було важко грати «низом», а тут поле більш-менш рівне. Ми - технічна команда, і для нас сьогоднішнє поле було зручнішим.

- Маємо наступні два домашні матчі. Спочатку наступний тур у другій лізі, а далі рівень суперників зростає. Гратимемо з командою першої ліги (шосте місце у минулому сезоні). Як вважаєш, зможе Агробізнес дати бій Нафтовику з Охтирки?

- Думаю, що зможемо. Ми настроєні перемагати. Багато з наших футболістів мають досвід гри на рівні першої ліги. Мотивація у команді максимальна. У гравців бажання перемагати у кожному матчі дуже велике. А як відомо, «бажання б’є клас». Тож все в наших руках, тобто ногах).

- Очевидно, після першого туру ти будеш в списку кращих бомбардирів. Чи ставиш перед собою мету не збавляти темп і забивати побільше?

- Буду радий забивати, але головне – це перемагати в кожному матчі. І у мене мета - все по максимуму робити для перемоги. Щодо бомбардирів, то в нас є чудові форварди, кожен з них може стати кращим. Коля (Микола Темнюк) нещодавно це доказав у аматорському чемпіонаті України.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2024/25. УЧАСНИКИ

ГРУПА А ГРУПА Б
Агробізнес  ВІкторія 
 Буковина
Діназ
Епіцентр Звягіль
Металіст Кудрівка
 Минай Лівий берег
Нива ФСК Маріуполь
Поділля Металіст 1925
Прикарпаття СК Полтава
Хуст  ЮКСА

 

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

 М Команда   І  В   Н   П     Р/М     О 
1 М-Мрія Хмельн. 10 7 2 1 39-23 23
2 Агробізнес-ДЮСШ 10 7 0 3 20-12 21
3 ДЮСШ-1 Хмельн. 10 6 1 3 20-10 19
4 Поділля Хмельн. 10 4 0 6 13-20 12
5 Новатор Хмельн. 10 3 1 6 17-15 10
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 10 1 0 9 9-43 3

 U11 група 1

 М  Команда    І    В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 8 7 0 1 36-8 21
2 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 8 6 1 1 40-7 19
3 Агробізнес-ДЮСШ 8 3 1 4 13-15 10
4 Фортеця Кам.-Поділ. 8 3 0 5 30-27 9
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 8 0 0 8 3-65 0

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ (2024)

 М  Команда    І    В   Н   П   М   О 
1  Агробізнес В 0 0 0 0 0-0 0
2  Ветеран Хмельн. 0 0 0 0 0-0 0
3  Агробізнес НУ 0 0 0 0 0-0 0
4  Епіцентр-Фортеця 0 0 0 0 0-0 0