Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 1022.jpg

Чемпіонат України
Друга ліга
Група А.

18 тур
29 жовтня 
Волочиськ, ст. "Юність"
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ПОЛІССЯ
(Житомир)

Програмки

ФК Львів - Агробізнес (Волочиськ) в об'єктиві Романа Породка

Відомий львівський фотограф працював на матчі нашої команди та люб'язно поділився світлинами для нашого сайту.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Матч 1-го туру
25.10.2017
Арсенал-Київщина - Полісся

18 тур
28.10.2017
Поділля - Буковина
29.10.2017
Скала - Нива (Тернопіль)
Агробізнес - Полісся
Прикарпаття - Нива-В (Вінниця)
30.10.2017
Арсенал-Київщина - ФК Львів

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 15 14 0 1 39 - 9 42
2 Прикарпаття 15 11 2 2 34 - 15 35
3 Нива (Тернопіль) 15 7 5 3 18 - 15 26
4 Нива-В 15 6 6 3 16 - 10 24
5 ФК Львів 14 4 5 5 17 - 15 17
6 Буковина 14 3 5 6 19 - 20 14
7 Скала 15 4 2 9 14 - 23 14
8 Полісся 13 4 1 8 12 - 25 13
9 Поділля 15 3 2 10 10 - 23 11
10 Арсенал-Київщина 13 2 0 11 6 - 30 6

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 Металіст 1925 18 14 2 2 49 - 14 44
2 СК Дніпро-1 18 13 2 3 43 - 9 41
3 Дніпро 18 11 4 3 37 - 15 37
4 Енергія 18 11 2 5 34 - 19 35
5 Реал Фарма 18 8 3 7 29 - 22 27
6 Мир 18 7 6 5 18 - 14 27
7 Таврія 18 7 4 7 26 - 23 25
8 Нікополь 18 5 6 7 14 - 21 21
9 Суднобудівник 18 4 4 10 24 - 42 16
10 Миколаїв-2 18 4 3 11 20 - 38 15
11 Інгулець-2 18 2 4 12 19 - 39 10
12 Металург 18 2 0 16 8 - 65 6

Прем'єр-ліга ХО 2017

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес-2 12 11 0 1 43 - 8 33
2 ФК Хмельницький 14 10 1 3 27 - 10 31
3 Случ С 13 8 2 3 37 - 16 26
4 Случ К 14 6 2 6 19 - 21 20
5 ФК Дунаївці 13 6 1 6 17 - 24 19
6 Енергетик-Миклуш 13 2 2 9 10 - 27 8
7 Фортеця 14 2 2 10 11 - 31 8
8 МФК Славута 13 2 2 9 9 - 36 8

Чемпіонат Хмельницької області 2017 40+

 

 

І

В

Н

П

М

О

1

Агробізнес

9

7

0

2

37-9

21

2

Проскурів (Хмельн.)

8

7

0

1

17-8

21

3

Зорепад (Хмельн.)

10

7

0

3

20-16

21

4

Фортуна (Кам.-Под.)

10

4

0

6

19-18

12

5

Случ (Красилів)

7

2

0

5

15-21

6

6

Темп (Шепетівка)

9

2

0

7

12-31

6

7

Случ (Старокостянт.)

5

0

0

5

4-21

0