Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
20 червня 2018, 19.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"
Чемпіонат
Хмельницької області
серед ветеранів 40+

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ДНІСТЕР
(Нова Ушиця)

Програмки

22.10.2017. Зорепад (Хмельницький) 40+ - Агробізнес (Волочиськ) 40+

Сьогодні - один з ключових матчів чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів 40+

На стадіоні "Поділля" у Хмельницькому зіграють лідери - Зорепад з Хмельницького та волочиський Агробізнес. Матч розпочнеться об 11.00.

Для здобуття чемпіонства нам не можна втрачати очки в цьому матчі та перемагати й у інших, що залишилося зіграти.

Сьогодні близько 9.00 від стадіону Юність Агробізнес 40+ у бойовому складі вирушить на матч у Хмельницький. Побажаємо успіху нашим ветеранам!

Цього уїк-енду окрім нашого заплановано зіграти ще два поєдинки.

Темп (Шепетівка) – Случ (Красилів)
Проскурів (Хмельницький) – Фортуна (Кам'янець-Подільський)

Турнірна таблиця перед анонсованим туром має такий вигляд:

   

І

В

Н

П

М

О

1

Зорепад (Хмельн.)

9

7

0

2

20-12

21

2

Агробізнес

8

6

0

2

33-9

18

3

Проскурів (Хмельн.)

7

6

0

1

17-8

18

4

Фортуна (Кам.-Под.)

9

4

0

5

18-15

12

5

Случ (Красилів)

6

2

0

4

14-18

6

6

Темп (Шепетівка)

8

1

0

7

9-30

3

7

Случ (Старокостянт.)

5

0

0

5

4-21

0

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4