Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 0011.jpg
  • 0021.jpg
  • 0031.jpg
  • 0032.jpg
  • 0041.jpg
  • 0051.jpg
  • 0052.jpg
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Сьогодні свій День народження святкує Артур Думанюк!

Гравець "Агробізнеса" народився 15 листопада.

Вітаємо з святом, щиро бажаємо успішної футбольної кар'єри, хороших матчів та позитивних емоцій на футбольному полі.

Нехай здійсняться Твої мрії, здоров'я, кохання, добробуту Тобі та родині бажає

колектив ФК "Агробізнес"

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
2 ДЮСШ Волочиськ U16 7 3 3 1 15 - 10 12
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 6 5 0 1 22 - 4 15
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0