Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018.jpg

Гравці ФК Агробізнес 2017-2018

Програмки

Відбулось нагородження призерів чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів 40+

Нагороди отримали дві хмельницькі та волочиська команди.

11 листопада після матчу Агробізнес 40+ - Проскурів (Хмельницький) у Волочиську, підсумок якого розставив команди по місцях, в урочистій обстановці кубки та медалі кращим ветеранським командам області вручили Президент асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький та Голова федерації футболу Хмельницької області Ігор Хіблін.

Третє місце зайняла безкомпромісна ветеранська команда Зорепад (Хмельницький).

 

"Срібло" - у хмельницького Проскурова, який тримав інтригу у турнірі до останнього матчу.

Нагороди отримали: Андрій Петричук, Ігор Кондак, Сергій Сяньков, Сергій Розгон, Валентин Воловик, Ігор Глушок, Микола Федорко, Ігор Глушко, Михайло Главацький, Ісмаїл Умаров, Володимир Лазарчук, Віталій Ращик, Ігор Стасюк, Віталій Воробей, Олександр Мороз, Олексій Голодюк, Михайло Голінко, Володимир Федорченко, Андрій Веприк, Ігор Вислободський, Руслан Дубовий, Валерій Олексійчук, Андрій Подлюк, Олександр Скотинянський, Олег Шпаков.

Чемпіоном Хмельницької області 2017 року серед ветеранів 40+ став Агробізнес (Волочиськ).

Нагороди отримали: Святослав Сирота, Віктор Кучерас, Володимир Єзерський, Андрій Оксимець, Михайло Забитівський, Матвій Николайчук, Сергій Богородниченко, Ігор Бадло, Едуард Цихмейструк, Автанділ Гвіанідзе, Сергій Нагорняк, Олексій Сендель, Олег Собуцький, Сергій Марченко, Михайло Смачило, Анатолій С. Мельник, Анатолій К. Мельник, Анатолій Кух, Володимир Дузь, Анатолій Чубатюк

У різних категоріях індивідуальні призи отримали:

Кращий тренер – Ігор Кондак (Проскурів)

Кращий бомбардир – Олексій Сендель (Агробізнес)

Кращий воротар – Анатолій Лановий (Зорепад)

Кращий нападник – Віталій Ращик (Проскурів)

Кращий півзахисник – Юрій Панасюк (Темп)

Кращий захисник – Віктор Кучерас (Агробізнес)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 17 16 0 1 46 - 13 48
2 Прикарпаття 17 12 2 3 37 - 19 38
3 Нива (Тернопіль) 17 7 6 4 19 - 17 27
4 ФК Львів 17 7 4 6 20 - 16 25
5 Нива-В 17 6 6 5 17 - 13 24
6 Скала 17 5 3 9 17 - 23 18
7 Буковина 17 4 5 8 21 - 27 17
8 Полісся 17 5 1 11 15 - 32 16
9 Поділля 17 4 3 10 13 - 23 15
10 Арсенал-Київщина 17 4 0 13 13 - 35 12

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 22 17 2 3 55 - 10 53
2 Металіст 1925 22 16 3 3 56 - 16 51
3 Дніпро 22 12 6 4 44 - 18 39
4 Енергія 22 12 3 7 48 - 25 39
5 Мир 22 9 7 6 25 - 19 34
6 Таврія 22 9 6 7 34 - 27 33
7 Реал Фарма 22 9 4 9 34 - 31 31
8 Нікополь 22 7 8 7 21 - 22 29
9 Миколаїв-2 22 6 4 12 24 - 41 22
10 Суднобудівник 22 4 4 14 24 - 54 16
11 Інгулець-2 22 2 6 14 19 - 46 12
12 Металург 22 2 1 19 9 - 84 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 5 4 1 0 10 - 3 13
2 ДЮСШ Волочиськ U16 5 2 2 1 9 - 7 8
3 Новатор U16 5 2 1 2 8 - 8 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 5 4 0 1 20 - 4 12
2 Новатор U14 5 3 1 1 12 - 9 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0