Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 0011.jpg
  • 0021.jpg
  • 0031.jpg
  • 0032.jpg
  • 0041.jpg
  • 0051.jpg
  • 0052.jpg
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Агробізнес-2 отримав "золото" Хмельниччини 

Відбулось нагородження чемпіона Хмельницької області - 2017.

11 листопада в рамках урочистого нагородження ветеранських команд відбулося також вшанування чемпіона Хмельниччини. Футболістам Агробізнеса-2 (Волочиськ) було вручено золоті медалі та Кубок чемпіона області - 2017. Його вручив капітану команди Олегу Кубику Голова Хмельницької федерації футболу Ігор Хіблін.

Були також вручені індивідуальні нагороди в окремих номінаціях.

Кращим тренером чемпіонату Хмельницької області визнано головного тренера чемпіона - Андрія Донця, який отримав нагороду з рук "легенди" українського футболу - Анатолія Дем'яненка

З рук VIP-гостя урочистостей, Мирона Маркевича, приз кращого воротаря Хмельницької області-2017 отримав воротар Агробізнеса-2 Іван Коцій 

Футболісти Агробізнес-2 також отримали цінні призи - футбольне взуття від фірми Adidas та футбольну екіпіровку від італійського виробника.

Чемпіонами Хмельницької області 2017 року стали Іван Коцій, Віталій Марків, Ярослав Миронюк, Роман Михайленко, Ярослав Ясніцький, Екрем Арапоглу, Руслан Буряк, Євген Ємаєв, Елізар Корнєєв, Олег Кубик, Андрій Малащук, Тарас Мар'яш, Владислав Пюрко, Роман Шпиця, граючий головний тренер Андрій Донець, представники тренерського штабу Ігор Шишкін, Сергій Добропольський, Володимир Дузь,  Ярослав Яремішин.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
2 ДЮСШ Волочиськ U16 7 3 3 1 15 - 10 12
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 6 5 0 1 22 - 4 15
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0