Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 20180714p.jpg
22 липня 2018, 19.25
Харків
стадіон Металіст
Чемпіонат України
Перша ліга
1 тур

МЕТАЛІСТ 1925
(Харків)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Збірна 20-го ігрового тижня в Другій лізі за версією Спорт Арени

Збірна Другої ліги по результатах матчів 21 туру в групі Б та двох перенесених матчів в групі А, що відбулись минулого тижня.  Агробізнес не грав.


Отже, збірна 20-го тижня від спортвидання Sport Arena:

Воротар – Вадим Дмитроченко (ФК Миколаїв-2)

Правий захисник – Ярослав Поплавка (СК Дніпро-1)

Центральний захисник – Анатолій Масалов (Таврія)

Центральний захисник – Павло Чмеленко (Мир)

Лівий захисник – Валерій Доля (ФК Нікополь)

Правий півзахисник – Євген Немтінов (Буковина)

Центральний півзахисник – Тарас Коблюк (ФК Львів)

Лівий півзахисник – Каміль Хучбаров (СК Дніпро-1). На заміну: Антон Батрак (Буковина)

Атакувальний півзахисник – Арсен Дорошенко (Дніпро)

Нападник – Роман Бочак (Енергія)На заміну: Юрій Захарків (СК Дніпро-1)

Нападник – Роман Воронін (Нікополь). На заміну: Сергій Цибульський (Мир)

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ туру Всеукраїнським об'єднанням тренерів футболу визнано В'ячеслава Мазараті (ФК Миколаїв-2)

Роман Бочак (Енергія) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

1 тур

20 липня
Прикарпаття - Балкани
21 липня
Інгулець - Авангард
Колос - Кобра
Миколаїв - Оболонь-Бровар
Рух - Дніпро-1
Гірник-Спорт - ПФК Суми
22 липня
Зірка - Волинь
Металіст 1925 - Агробізнес

Перша ліга 2018/19

М

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Агробізнес

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Балкани

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Волинь

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Гірник-Спорт

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Дніпро-1

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Зірка

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Інгулець

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Кобра

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Колос

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Металіст 1925

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Миколаїв

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Оболонь-Бровар

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Прикарпаття

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Рух

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Суми

0

0

0

0

0 - 0

0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 7 7 0 0 20 - 3 21
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 7 1 2 4 6 - 17 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4