Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 12pl.jpg

Гравці ФК Агробізнес 2017-2018

Програмки

Збірна 21-го ігрового тижня в Другій лізі. Здобутки Агробізнеса 

Збірна Другої ліги по результатах матчів останнього 22 туру в групі Б в 2017 році. В групі А матчів не було.


Отже, збірна 21-го тижня від спортвидання Sport Arena:

Воротар – Максим Гуридов (Інгулець-2)

Правий захисник – Сергій Донець (Нікополь)

Центральний захисник – Сергій Логінов (СК Дніпро-1)

Центральний захисник – Олександр Жданов (Металіст 1925)

Лівий захисник – Владислав Барський (Миколаїв-2)

Правий півзахисник – Олексій Бондаренко (Реал Фарма)

Центральний півзахисник – Сергій Кравченко (СК Дніпро-1)

Лівий півзахисник – Сухраб Алієв (Реал Фарма)

Атакувальний півзахисник – Вадим Воронченко (Таврія)

Нападник – Дмитро Шастал (Енергія)На заміну: Дмитро Бардадим (Миколаїв-2)

Нападник – Владислав Супряга (СК Дніпро-1). На заміну: Ярослав Захарченко (Реал Фарма)

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ туру визнано Дмитра Михайленка (СК Дніпро-1)

Владислав Супряга (СК Дніпро-1) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

ОСІННІ ЗДОБУТКИ АГРОБІЗНЕСА ПО СПИСКАХ СПОРТАРЕНИ

12 гравців Агробізнеса потрапляло в збірну туру, яка обиралася СпортАреною після кожного ігрового тижня. 

Усього згадувалось в списках кращих за тур тринадцять футболістів нашої команди. Найбільше разів це вдавалося Богдану Семенцю (6) та Віталію Груші (4):

Богдан СЕМЕНЕЦЬ - 4 (2 - "на заміну")
Віталій ГРУША - 4(0)
Андрій СКАКУН - 3(0)
Арсен СЛОТЮК - 2(0)
Олександрі ЮРЧАК - 2(0)
Сергій АТЛАСЮК - 1(0)
Андрій ДУБЧАК - 1(0)
Ігор КУРИЛО - 1(0)
Тарас ПЛІС - 1(0)
Владислав ПОЛТОРАЦЬКИЙ - 1(0)
Микола ТЕМНЮК - 1(0)
Сергій ЧЕРНОБАЙ - 1(0)
Дмитро ЮХИМОВИЧ - 0(1) 

Закономірно, що в списках СпортАрени було найбільше гравців - представників команд-лідерів.

  група

гравців

разів

СК Дніпро-1

Б

17

30

ФК Дніпро

Б

15

24

Агробізнес (Волочиськ)

А

13

24

Металіст 1925 (Харків)

Б

11

28

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

А

11

22

Енергія (Нова Каховка)

Б

10

23

Нива (Тернопіль)

А

10

14

Треба зауважити, що в групах А та Б було зіграно різну кількість матчів, відповідно 17 та 22. 

Кращими тренерами 21-го ігрового тижня ставало 14 фахівців

Тричі це вдавалося трьом

Андрій ДОНЕЦЬ (Агробізнес) - 3
Дмитро Михайленко (СК Дніпро-1) - 3
Олег ФЕДОРЧУК (Енергія) - 3
Олександр ПОКЛОНСЬКИЙ (Дніпро) - 2

Героями ігрового 21-го ігрового тижня ставали 19 футболістів з 13-ти команд

Найбільше разів вдавалося ставати героєм туру представникам Агробізнеса - тричі (Віталій ГРУША, Богдан СЕМЕНЕЦЬ, Олександр ЮРЧАК):

Агробізнес - 3
СК Дніпро-1 - 2
ФК Дніпро - 2
Металіст 1925 - 2
Полісся - 2
Прикарпаття - 2
Скала - 2

Більше одного разу Героями туру ставали:

Сергій ДАВИДОВ (Металіст 1925) - 2
Ігор ХУДОБ'ЯК (Прикарпаття) - 2

Дякуємо сайту sportarena.com та її ведучому журналісту Артуру Валерку за матеріали, що висвітлюють турнір Другої ліги чемпіонату України.  СПОРТАРЕНА є чи не єдиним електронним виданням, що докладно пише та аналізує змагання нижчих дивізіонів українського футболу, докладаючи чимало зусиль.

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 17 16 0 1 46 - 13 48
2 Прикарпаття 17 12 2 3 37 - 19 38
3 Нива (Тернопіль) 17 7 6 4 19 - 17 27
4 ФК Львів 17 7 4 6 20 - 16 25
5 Нива-В 17 6 6 5 17 - 13 24
6 Скала 17 5 3 9 17 - 23 18
7 Буковина 17 4 5 8 21 - 27 17
8 Полісся 17 5 1 11 15 - 32 16
9 Поділля 17 4 3 10 13 - 23 15
10 Арсенал-Київщина 17 4 0 13 13 - 35 12

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 22 17 2 3 55 - 10 53
2 Металіст 1925 22 16 3 3 56 - 16 51
3 Дніпро 22 12 6 4 44 - 18 39
4 Енергія 22 12 3 7 48 - 25 39
5 Мир 22 9 7 6 25 - 19 34
6 Таврія 22 9 6 7 34 - 27 33
7 Реал Фарма 22 9 4 9 34 - 31 31
8 Нікополь 22 7 8 7 21 - 22 29
9 Миколаїв-2 22 6 4 12 24 - 41 22
10 Суднобудівник 22 4 4 14 24 - 54 16
11 Інгулець-2 22 2 6 14 19 - 46 12
12 Металург 22 2 1 19 9 - 84 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 5 4 1 0 10 - 3 13
2 ДЮСШ Волочиськ U16 5 2 2 1 9 - 7 8
3 Новатор U16 5 2 1 2 8 - 8 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 5 4 0 1 20 - 4 12
2 Новатор U14 5 3 1 1 12 - 9 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0

Прем'єр-ліга ХО 2017

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес-2 14 12 1 1 47 - 9 37
2 ФК Хмельницький 14 10 1 3 27 - 10 31
3 Случ С 14 8 3 3 38 - 17 27
4 Случ К 14 6 2 6 19 - 21 20
5 ФК Дунаївці 14 6 2 6 17 - 24 20
6 МФК Славута 14 2 3 9 9 - 36 9
7 Фортеця 14 2 2 10 11 - 31 8
8 Енергетик-Миклуш 14 2 2 10 10 - 30 8

Чемпіонат Хмельницької області 2017 40+

І

В

Н

П

М

О

1

Агробізнес

12

10

0

2

50-9

30

2

Проскурів (Хм.)

12

10

0

2

28-12

30

3

Зорепад (Хм.)

12

8

0

4

23-19

24

4

Фортуна (К.-П.)

12

5

0

7

22-21

15

5

Случ (Старок.)

12

3

1

8

15-35

10

6

Случ (Крас.)

12

3

0

9

18-34

9

7

Темп (Шепет.)

12

2

1

9

13-39

7