Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • khmg_tablo5.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Збірна 21-го ігрового тижня в Другій лізі. Здобутки Агробізнеса 

Збірна Другої ліги по результатах матчів останнього 22 туру в групі Б в 2017 році. В групі А матчів не було.


Отже, збірна 21-го тижня від спортвидання Sport Arena:

Воротар – Максим Гуридов (Інгулець-2)

Правий захисник – Сергій Донець (Нікополь)

Центральний захисник – Сергій Логінов (СК Дніпро-1)

Центральний захисник – Олександр Жданов (Металіст 1925)

Лівий захисник – Владислав Барський (Миколаїв-2)

Правий півзахисник – Олексій Бондаренко (Реал Фарма)

Центральний півзахисник – Сергій Кравченко (СК Дніпро-1)

Лівий півзахисник – Сухраб Алієв (Реал Фарма)

Атакувальний півзахисник – Вадим Воронченко (Таврія)

Нападник – Дмитро Шастал (Енергія)На заміну: Дмитро Бардадим (Миколаїв-2)

Нападник – Владислав Супряга (СК Дніпро-1). На заміну: Ярослав Захарченко (Реал Фарма)

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ туру визнано Дмитра Михайленка (СК Дніпро-1)

Владислав Супряга (СК Дніпро-1) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

ОСІННІ ЗДОБУТКИ АГРОБІЗНЕСА ПО СПИСКАХ СПОРТАРЕНИ

12 гравців Агробізнеса потрапляло в збірну туру, яка обиралася СпортАреною після кожного ігрового тижня. 

Усього згадувалось в списках кращих за тур тринадцять футболістів нашої команди. Найбільше разів це вдавалося Богдану Семенцю (6) та Віталію Груші (4):

Богдан СЕМЕНЕЦЬ - 4 (2 - "на заміну")
Віталій ГРУША - 4(0)
Андрій СКАКУН - 3(0)
Арсен СЛОТЮК - 2(0)
Олександрі ЮРЧАК - 2(0)
Сергій АТЛАСЮК - 1(0)
Андрій ДУБЧАК - 1(0)
Ігор КУРИЛО - 1(0)
Тарас ПЛІС - 1(0)
Владислав ПОЛТОРАЦЬКИЙ - 1(0)
Микола ТЕМНЮК - 1(0)
Сергій ЧЕРНОБАЙ - 1(0)
Дмитро ЮХИМОВИЧ - 0(1) 

Закономірно, що в списках СпортАрени було найбільше гравців - представників команд-лідерів.

  група

гравців

разів

СК Дніпро-1

Б

17

30

ФК Дніпро

Б

15

24

Агробізнес (Волочиськ)

А

13

24

Металіст 1925 (Харків)

Б

11

28

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

А

11

22

Енергія (Нова Каховка)

Б

10

23

Нива (Тернопіль)

А

10

14

Треба зауважити, що в групах А та Б було зіграно різну кількість матчів, відповідно 17 та 22. 

Кращими тренерами 21-го ігрового тижня ставало 14 фахівців

Тричі це вдавалося трьом

Андрій ДОНЕЦЬ (Агробізнес) - 3
Дмитро Михайленко (СК Дніпро-1) - 3
Олег ФЕДОРЧУК (Енергія) - 3
Олександр ПОКЛОНСЬКИЙ (Дніпро) - 2

Героями ігрового 21-го ігрового тижня ставали 19 футболістів з 13-ти команд

Найбільше разів вдавалося ставати героєм туру представникам Агробізнеса - тричі (Віталій ГРУША, Богдан СЕМЕНЕЦЬ, Олександр ЮРЧАК):

Агробізнес - 3
СК Дніпро-1 - 2
ФК Дніпро - 2
Металіст 1925 - 2
Полісся - 2
Прикарпаття - 2
Скала - 2

Більше одного разу Героями туру ставали:

Сергій ДАВИДОВ (Металіст 1925) - 2
Ігор ХУДОБ'ЯК (Прикарпаття) - 2

Дякуємо сайту sportarena.com та її ведучому журналісту Артуру Валерку за матеріали, що висвітлюють турнір Другої ліги чемпіонату України.  СПОРТАРЕНА є чи не єдиним електронним виданням, що докладно пише та аналізує змагання нижчих дивізіонів українського футболу, докладаючи чимало зусиль.

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 3 3 0 0 5 - 0 9
2 Поділля 2 2 0 0 7 - 1 6
3 Нива (Теребовля) 4 2 0 2 8 - 5 6
4 Нива (Вінниця) 3 1 1 1 6 - 5 4
5 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
6 Случ К 2 1 0 1 5 - 4 3
7 Поділля U19 3 1 0 2 2 - 5 3
8 Случ С 3 0 0 3 0 - 9 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0