Збірна Другої ліги по результатах матчів останнього 22 туру в групі Б в 2017 році. В групі А матчів не було.
Отже, збірна 21-го тижня від спортвидання Sport Arena:
Воротар – Максим Гуридов (Інгулець-2)
Правий захисник – Сергій Донець (Нікополь)
Центральний захисник – Сергій Логінов (СК Дніпро-1)
Центральний захисник – Олександр Жданов (Металіст 1925)
Лівий захисник – Владислав Барський (Миколаїв-2)
Правий півзахисник – Олексій Бондаренко (Реал Фарма)
Центральний півзахисник – Сергій Кравченко (СК Дніпро-1)
Лівий півзахисник – Сухраб Алієв (Реал Фарма)
Атакувальний півзахисник – Вадим Воронченко (Таврія)
Нападник – Дмитро Шастал (Енергія). На заміну: Дмитро Бардадим (Миколаїв-2)
Нападник – Владислав Супряга (СК Дніпро-1). На заміну: Ярослав Захарченко (Реал Фарма).
КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ туру визнано Дмитра Михайленка (СК Дніпро-1)
Владислав Супряга (СК Дніпро-1) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.
Джерело - sportarena.com
ОСІННІ ЗДОБУТКИ АГРОБІЗНЕСА ПО СПИСКАХ СПОРТАРЕНИ
12 гравців Агробізнеса потрапляло в збірну туру, яка обиралася СпортАреною після кожного ігрового тижня.
Усього згадувалось в списках кращих за тур тринадцять футболістів нашої команди. Найбільше разів це вдавалося Богдану Семенцю (6) та Віталію Груші (4):
Закономірно, що в списках СпортАрени було найбільше гравців - представників команд-лідерів.
група |
гравців |
разів |
|
СК Дніпро-1 |
Б |
17 |
30 |
ФК Дніпро |
Б |
15 |
24 |
Агробізнес (Волочиськ) |
А |
13 |
24 |
Металіст 1925 (Харків) |
Б |
11 |
28 |
Прикарпаття (Івано-Франківськ) |
А |
11 |
22 |
Енергія (Нова Каховка) |
Б |
10 |
23 |
Нива (Тернопіль) |
А |
10 |
14 |
Треба зауважити, що в групах А та Б було зіграно різну кількість матчів, відповідно 17 та 22.
Кращими тренерами 21-го ігрового тижня ставало 14 фахівців
Тричі це вдавалося трьом
Андрій ДОНЕЦЬ (Агробізнес) - 3
Дмитро Михайленко (СК Дніпро-1) - 3
Олег ФЕДОРЧУК (Енергія) - 3
Олександр ПОКЛОНСЬКИЙ (Дніпро) - 2
Героями ігрового 21-го ігрового тижня ставали 19 футболістів з 13-ти команд
Найбільше разів вдавалося ставати героєм туру представникам Агробізнеса - тричі (Віталій ГРУША, Богдан СЕМЕНЕЦЬ, Олександр ЮРЧАК):
Агробізнес - 3
СК Дніпро-1 - 2
ФК Дніпро - 2
Металіст 1925 - 2
Полісся - 2
Прикарпаття - 2
Скала - 2
Більше одного разу Героями туру ставали:
Сергій ДАВИДОВ (Металіст 1925) - 2
Ігор ХУДОБ'ЯК (Прикарпаття) - 2
Дякуємо сайту sportarena.com та її ведучому журналісту Артуру Валерку за матеріали, що висвітлюють турнір Другої ліги чемпіонату України. СПОРТАРЕНА є чи не єдиним електронним виданням, що докладно пише та аналізує змагання нижчих дивізіонів українського футболу, докладаючи чимало зусиль.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 22 | 9 | 7 | 6 | 40-32 | 34 |
7 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
8 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |