Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 0011.jpg
  • 0021.jpg
  • 0031.jpg
  • 0032.jpg
  • 0041.jpg
  • 0051.jpg
  • 0052.jpg
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Агробізнес у Другій лізі: вдома та на виїздах

Продовжуємо підводити підсумки виступів ФК Агробізнес у 2017 році.

Ми вже писали, що Агробізнес впевнено почувається у гостьових поєдинках, а вдома чомусь виступає "скромніше". Щоправда, у трьох останніх поєдинках наша команда забила 12 м'ячів, це більше ніж у перших шістьох (9), дещо підправивши статистику. Подаємо свіжі таблиці виступів команд з групи А у домашніх матчах та на виїздах.

Таблиця домашніх матчів у групі А

м

Команда

І

В

Н

П

РМ

О

                   

1

Агробізнес

9

8

0

1

21 - 7

24

1:0

3:1

2:1

0:1

1:0

2:1

4:0

5:1

3:2

 

2

Прикарпаття

9

7

0

2

20 - 11

21

2:5

2:0

4:0

1:0

2:0

1:0

5:2

1:0

2:4

 

3

Нива (Тернопіль)

10

5

3

2

14 - 8

18

2:0

0:1

2:0

0:0

3:2

1:0

0:0

3:3

2:0

1:2

4

ФК Львів

8

4

3

1

14 - 7

15

4:3

4:0

0:0

1:1

1:0

3:0

0:2

1:1

   

5

Нива-В

9

3

5

1

9 - 6

14

0:0

1:1

0:0

1:1

1:1

1:0

3:1

1:0

1:2

 

6

Буковина

9

4

1

4

14 - 11

13

1:3

4:0

1:2

0:0

3:0

2:0

1:2

0:3

   

7

Поділля

8

4

1

3

8 - 7

13

1:3

0:2

0:0

0:2

1:0

1:0

2:0

3:0

   

8

Полісся

9

3

1

5

7 - 16

10

0:4

0:3

0:5

3:0

2:0

0:2

0:2

2:0

0:0

 

9

Скала

7

2

1

4

6 - 11

7

0:1

2:0

0:4

1:3

0:3

0:0

3:0

     

10

Арсенал-Київщина

7

2

0

5

1 - 8

6

0:1

0:3

1:4

2:1

2:3

3:0

0:1

     

Таблиця гостьових поєдинків у групі А

м

Команда

І

В

Н

П

РМ

О

                   

1

Агробізнес

8

8

0

0

25 - 6

24

5:2

1:0

5:0

3:0

3:1

2:0

2:1

4:2

   

2

Прикарпаття

8

5

2

1

17 - 8

17

3:1

1:0

0:0

4:0

2:1

4:1

3:3

0:2

   

3

Скала

10

3

2

5

11 - 12

11

3:1

2:0

0:2

1:1

0:1

0:2

0:1

1:3

1:1

3:0

4

Нива-В

8

3

1

4

8 - 7

10

4:0

1:0

1:1

0:1

0:1

0:3

2:0

0:1

   

5

ФК Львів

9

3

1

5

6 - 9

10

0:1

3:0

0:1

0:0

0:1

0:2

0:3

2:1

1:0

 

6

Нива (Тернопіль)

7

2

3

2

5 - 9

9

1:1

0:0

1:0

0:3

2:0

1:5

0:0

     

7

Полісся

8

2

0

6

8 - 16

6

0:2

0:2

2:0

0:3

0:2

3:2

2:3

1:2

   

8

Буковина

8

0

4

4

7 - 16

4

3:4

1:3

0:0

0:0

1:1

0:0

2:5

0:3

   

9

Поділля

9

0

2

7

5 - 16

2

0:0

0:4

1:2

2:3

1:2

0:1

1:2

0:2

0:0

 

10

Арсенал-Київщина

10

2

0

8

5 - 22

0

0:2

0:4

0:4

0:1

0:2

0:4

3:0

0:1

2:1

0:3

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
2 ДЮСШ Волочиськ U16 7 3 3 1 15 - 10 12
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 4 1 0 3 4 - 8 3
6 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 6 5 0 1 22 - 4 15
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 4 3 0 1 12 - 7 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0