Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 20180714p.jpg
22 липня 2018, 19.25
Харків
стадіон Металіст
Чемпіонат України
Перша ліга
1 тур

МЕТАЛІСТ 1925
(Харків)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

"Поділля-Галичина" у Волочиську

16 грудня відбудеться турнір юнаків 2005-2006 р.н. Він пройде в спортзалі "Дружба" м. Волочиська орієнтовно з 12 до 17 год. Чотири команди юнаків 12-13 років представлятимуть три області - Львівську, Тернопільську та Хмельницьку.

КАЛЕНДАР ІГОР

Міжобласного турніру з футболу

серед юнаків 2005-2006 років народження

«ПОДІЛЛЯ–ГАЛИЧИНА»

16.12.2017. м.Волочиськ

Учасники:

ДЮСШ Волочиськ

ДЮСШ Золочів

ДЮСШ Старокостянтинів

Чемпіон (Тернопіль)

Матч 1. 12.00 12.35 Волочиськ Тернопіль

Матч 2. 12.40 13.15 Золочів Старокостянтинів

13.15 – 13.45 ОБІД

Матч 3. 13.45 14.20 Волочиськ Золочів

Матч 4. 14.25 15.00 Тернопіль Старокостянтинів

ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ

Матч 5. 15.15 15.50 Тернопіль  Золочів

Матч 6. 15.55 16.30 Волочиськ Старокостянтинів

16.35  НАГОРОДЖЕННЯ

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

1 тур

20 липня
Прикарпаття - Балкани
21 липня
Інгулець - Авангард
Колос - Кобра
Миколаїв - Оболонь-Бровар
Рух - Дніпро-1
Гірник-Спорт - ПФК Суми
22 липня
Зірка - Волинь
Металіст 1925 - Агробізнес

Перша ліга 2018/19

М

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Агробізнес

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Балкани

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Волинь

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Гірник-Спорт

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Дніпро-1

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Зірка

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Інгулець

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Кобра

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Колос

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Металіст 1925

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Миколаїв

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Оболонь-Бровар

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Прикарпаття

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Рух

0

0

0

0

0 - 0

0

1

Суми

0

0

0

0

0 - 0

0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 7 7 0 0 20 - 3 21
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 7 1 2 4 6 - 17 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4