14 січня. Кубок легенд у Грузії ON-LINE

Прямі репортажі з матчів Національної збірної України (ветерани) у Тбілісі.

В Тбілісі відбувся щорічний Зимовий турнір пам'яті Давіда Петріашвілі, в якому приймала участь наша ветеранська команда. Ми слідкували за турніром (окрім фіналу) в прямому ефірі.

18.00. Фінал. Грузія - Іспанія - 6:3

Господарі впевнено провели матч, ведучи в рахунку протягом усього поєдинку і заслужено перемогли. Каха Каладзе цього разу забив тричі

ВІДЕО ПІВФІНАЛІВ

16.15. Півфінал. Іспанія - УЕФА - 3:2

Останні футбольні роки привчили нас до іспанських чемпіонів, які, як і у великому футболі так і його різних футзальних проявах на різних рівнях майже постійно опинялися на тріумфальному подіумі. Тож навіть іспанські ветерани, які так і не попалися сьогодні нам у суперники (тепер можемо сказати "на жаль") бачились нами у фіналі. Та все було не так просто і їх півфінальний матч із командою УЕФА став просто запеклим. Іспанці поступалися по ходу матчу 0:1 та 1:2 і лише за три хвилини до закінчення основного часу вирвали перемогу. Отже, фінал - Грузія - Іспанія. Хоч без нас, та це - цікаво!

15.30. Півфінал. Україна - Грузія - 1:6

Каладзе та "рідні стіни" господарів турніру залишили нашу команду поза фіналом.

Вже на третій хвилині українці «горіли» 0:2, та нездавались. Шевчук забив один гол у відповідь. Та згодом досить легко грузинам вдалося забити ще два. Тут конкретно "феєрив" Каха Каладзе, на рахунку якого чотири голи. Натомісць удари Шевчука, Нагорняка та інших своїх цілей не досягали. Принаймні двічі господарів рятувала рамка воріт суперника. З таким переконливим рахунком не на нашу користь завершився перший тайм.

Враховуючи, що у цьому форматі тайм матчу досить швидкоплинний, потрібно було у другій половині поєдинку братися до справи дуже терміново, однак в діях нашої команди було вдосталь сумбуру, та й досвідчений суперник пустив гру в необхідне для себе неконструктивне русло, де було багато гри, та мало результативних дій обох команд, що було цілком на руку господарям.

Кілька ударів наших гравців із зручних позицій не досягли цілі, а Кобіашвілі свій шанс на 6-й хвилині другого тайму використав – 1:5. І шанси українців на фінал стали примарними.

Через дві хвилини грузини, скориставшись першочерговою націленістю українців на атаку, збільшили свою перевагу. Результат матчу став цілком зрозумілим. А українцям у завершальні хвилини залишалося лише помягшити неприємний для себе рахунок. В останні хвилини матчу Україна активно атакувала та вразити ворота суперника так і не вдалося. Таким чином, у фінал турніру вийшли господарі.

ВІДЕО ГРУПОВИХ ПОЄДИНКІВ

13.15. Група А. Грузія - Іспанія - 2:4

У півфіналах зустрінуться Україна - Грузія та Іспанія - УЕФА. Господарі вигравали по ходу матчу 2:1, та у другому таймі іспанці переломили хід поєдинку. Ключовим став момент за рахунку 2:2, який влаштовував Грузію. Деметрадзе в своєму карному майданчику збив нападника іспанців і арбітр призначив пенальті, який реалізували піренейці. Господарі пішли уперед і пропустили атаку - 2:4. Безкомпромісність у другому таймі засвідчила, що жодна з команд не мала бажання зіграти у півфіналі з українцями. Ця доля спіткала господарів турніру і тепер добре знайомі команди зійдуться у цікавому півфіналі.

12.30. Група Б. Україна - УЕФА - 4:1

Закінчивши перший тайм з неприємним рахунком 0:1, наша команда взялася до справи у другій половині матчу. Зрівняв рахунок Назаренко, а далі Собуцький, Донець та Нагорняк довели матч до впевненої перемоги. Чекаємо на суперника у півфіналі. Україна виступатиме в першому півфіналі, який за розкладом розпочнеться о 15.30.

11.45. Група А. Італія - Іспанія - 2:3

Програвши вдруге з мінімальним рахунком, італійці закінчили свої виступи. Стали відомі усі учасники півфіналів, які утворять пари за результатами двох наступних поєдинків. Суперником української команди у півфіналі будуть грузини або іспанці.

11.00. Група Б. Туреччина - УЕФА - 2:3

Після двох матчів в Групі Б визначились учасники півфіналів. Україна та УЕФА в останньому матчі розіграють перше місце. Цікаво, що нічия в матчі, що залишився, не визначить переможця. Він в такому випадку визначатиметься додатково.

10.15. Група А. Грузія - Італія - 7:6

У неймовірному матчі, програючи по його ходу 1:3, 2:5 господарі турніру таки вирвали перемогу.

09.30. Група Б. Україна - Туреччина - 3:2

У першому матчі турніру українська збірна в напруженій боротьбі перемогла команду Туреччини. Голи в нашій команді забивали Шевчук, Цихмейструк та Назаренко

У складі збірної України представники ФК Агробізнес Олег Собуцький та Андрій Донець

Афіша турніру (В дужках вказано київський час початку матчів)