У Шепетівці пройшов дитячий футбольний турнір
28 січня змагалися юні футболісти 2003-2004 рр. народження "Кубок Агробізнеса".
28 січня 2018 року в спорткомплексі Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» пройшов Відкритий Кубок «Агробізнеса» з міні-футболу серед дитячих команд 2003-2004 р.н., Шепетівського району та ОТГ за підтримки шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес». В турнірі взяли участь шість команд.
Перед початком змагань виступили директор Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» Ігор Манжалій, директор ШР ДЮСШ «Колос» Володимир Гнатюк, які побажали перемоги юним футболістам в змаганнях.
За результатами жеребкування визначилися дві групи по три команди, група А ШРДЮСШ «Колос» Судилківська ОТГ, ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка та «Зміна» ШРФФ 2005 р.н., Група Б – «Агробізнес» м. Шепетівка, НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Коськів, а в групах за коловою системою.
Перед матчем с. Михайлючка - "Зміна"
Переможці груп грали в фіналі, відповідно другі місця в групах - за 3-4 місце, 3 місце в групі за 5-6 місця. За результатами матчів в групах команди ЗОШ I-IIIст. с. Коськів та «Зміна» ШРФФ змагалися за 5-6 місце, де переможцями виявились юні футболісти «Зміни» посівши 5 місце, команди НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка змагалися за 3-4 місце, де сильнішими виявилися юні футболісти с. Кірчик, посівши призове третє місце.
У фіналі зустрілися вихованці футболу ШР ДЮСШ «Колос» Судилківської ОТГ та «Агробізнес» м. Шепетівка, де сильнішими виявилися юні футболісти «Агробізнесу» посівши переможне перше місце у змаганнях.
Переможці - Агробізнес (Шепетівка)
Фіналісти - ШР ДЮСШ "Колос" Судилківської ОТГ
У перервах між матчами проводилися конкурси на кращу технічну майстерність юних футболістів, де переможцем став вихованець Михайлюцького футболу Лобенський Олександр.
Кращі гравці команд Ворощук Максим (с. Кірчик), Гусинський Максим (с.Михайлючка), Костюк Владислав (ШР ДЮСШ «Колос»), Рудюк Василь («Зміна» ШРФФ), Касьян Роман («Агробізнес» м. Шепетівка) та Романюк Володимир (с. Коськів).
За співпраці федерації футболу Шепетівського району та федерації футболу м. Шепетівка було організовано суддівство змагань.
Усі учасники футбольного свята отримали командні кубки, дипломи, медалі та цінні подарунки, а переможці грошову винагороду за підтримки Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» та Шепетівської районної ДЮСШ «Колос».
Матеріал підготовив Віктор Козійчук
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |