Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • anonсe2018-09-23.jpg
23 вересня 2018, 18.00
Івано-Франківськ
стадіон "Рух"

Чемпіонат України
Перша ліга
10 тур
ПРИКАРПАТТЯ (Ів.-Фр.) -
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)

Відбудеться Кубок міста пам'яті Тараса Осадчука

Змагання з футзалу пройдуть з 3 до 11 лютого 2018 в спортивному залі "Дружба" Волочиського машинобудівного заводу.

Це буде 25-й за ліком щорічний турнір з футзалу, присв'ячений пам'яті відомого тренера з футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, арбітра національної категорії з гандболу, директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ "Мотор Січ" м. Волочиськ (1976-2016 рр.) Тараса Семеновича Осадчука. 

У турнірі приймуть участь 16 команд які представляють три територіальних громади - Волочиську, Підволочиську та Наркевицьку. Вони будуть розділені на 4 групи по 4 команди. Спершу пройдуть змагання в групах, а на другому етапі у стадії плей-офф визначатимуться призери турніру. 

Запрошуємо земляків та гостей Волочиська переглянути цікавий футзальний турнір у спортзалі "Дружба".

Початок змагань: 3-4 лютого - о 12.00, 4-9 лютого - о 18.00, 10-11 лютого - о 15.00.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

10 тур

21 вересня
Миколаїв - Зірка
Балкани - Суми
22 вересня
Колос - Металіст 1925
23 вересня
Інгулець - Волинь
Прикарпаття - Агробізнес
Рух - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 9 7 0 2 24 - 7 21
2 Колос 8 5 3 0 14 - 4 18
3 Волинь 8 6 0 2 16 - 11 18
4 Оболонь-Бровар 9 5 2 2 11 - 7 17
5 Інгулець 9 5 1 3 12 - 10 16
6 Металіст 1925 8 5 0 3 13 - 5 15
7 Миколаїв 8 4 2 2 8 - 6 14
8 Авангард 9 3 4 2 17 - 10 13
9 Балкани 9 3 2 4 9 - 11 11
10 Прикарпаття 9 3 1 5 11 - 9 10
11 Суми 8 3 1 4 9 - 20 10
12 Гірник-Спорт 8 2 1 5 10 - 21 7
13 Агробізнес 8 0 3 5 2 - 9 3
14 Зірка 8 1 0 7 4 - 20 3
15 Рух 8 0 2 6 6 - 16 2

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 11 10 1 0 32 - 4 31
2 Случ К 11 9 1 1 32 - 7 28
3 Конфермат 11 7 2 2 25 - 11 23
4 Фортеця 9 2 3 4 9 - 14 9
5 Темп 10 2 2 6 11 - 22 8
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 11 2 2 7 10 - 26 8
7 Іскра (Теофіполь) 10 2 1 7 9 - 24 7
8 Случ С 11 1 2 8 10 - 30 5