Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • anonсe2018-09-23.jpg
23 вересня 2018, 18.00
Івано-Франківськ
стадіон "Рух"

Чемпіонат України
Перша ліга
10 тур
ПРИКАРПАТТЯ (Ів.-Фр.) -
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)

Відбувся Кубок міста пам’яті Т. Осадчука

Змагання з футзалу тривали з 3 до 11 лютого у волочиському спортзалі «Дружба».

Не можемо обминути увагою цікавий та престижний для нашого краю турнір, який цьогоріч був ювілейним 25-м. Протягом дев’яти днів у спортзалі Дружба у Волочиську, який був заповнений вщент, тривали неабиякі футбольні пристрасті. Кубок міста пам’яті Тараса Осадчука зібрав 15 команд (заявлені попередньо Наркевичі не брали участі) з Волочиська, Підволочиська та навколишніх населених пунктів нашого краю…

Аншлаг на матчах Кубка міста

Усі учасники Кубка міста-2018:  Богданівка, Війтівці, Дорофіївка, ДЮСШ Волочиськ, Запуття, Користова, НВК (ЗОШ № 6, Волочиськ), Наркевичі, Оболонь (Підволочиськ), Підприємці  (Волочиськ), Поляни-1, Поляни-2, П’ятачок (Волочиськ), Староміщина, Тарноруда, Центр (Волочиськ)

16 команд були розбиті на 4 групи, які провели між собою одноколові турніри.

ТАБЛО
ГРУПОВИЙ ТУРНІР:

Група А

Група Б

3 лютого

3 лютого

Поляни-2 – Центр – 3:8
ДЮСШ – Підприємці – 1:3

Користова – Оболонь – 1:14
Запуття – Поляни-1 – 3:1

4 лютого

4 лютого

Центр – Підприємці – 5:2
ДЮСШ – Поляни-2 – 4:3

Оболонь – Поляни-1 – 9:1
Запуття – Користова – 7:4

5 лютого

5 лютого

Центр – ДЮСШ – 6:1
П
ідприємці – Поляни-2 – 4:4

Запуття – Оболонь – 3:11
Поляни-1 – Користова – 4:2

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Центр

3

3

0

0

19:6

9

2

Підприємці

3

1

1

1

9:10

4

3

ДЮСШ

3

1

0

2

6:12

3

4

Поляни-2

3

0

1

2

10:16

1

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Оболонь

3

3

0

0

34:5

9

2

Запуття

3

2

0

1

13:16

6

3

Поляни-1

3

1

0

2

6:14

3

4

Користова

3

0

0

3

7:25

0

Група В

Група Г

3 лютого

3 лютого

Тарноруда – НВК – 5:4
Наркевичі – Старомішина  -:+

Війтівці – П’ятачок – 4:16
Дорофіївка – Богданівка  – 3:5

4 лютого

4 лютого

Староміщина – Тарноруда – 0:5
Наркевичі – НВК -:+

П’ятачок – Богданівка  – 16:3
Дорофіївка – Війтівці – 7:3

6 лютого

5 лютого

Наркевичі – Тарноруда -:+
НВК  – Староміщина – 6:0

П’ятачок – Дорофіївка – 7:2
Богданівка –  Війтівці – 3:3

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Тарноруда

3

3

0

0

10:4

9

2

НВК

3

2

0

1

10:5

6

3

Староміщина

3

1

0

2

0:11

3

4

Наркевичі

3

0

0

3

-

0

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

П’ятачок

3

3

0

0

39:9

9

2

Богданівка

3

1

1

1

11:22

4

3

Дорофіївка

3

1

0

2

12:15

3

4

Війтівці

3

0

1

2

10:26

1

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А

Група Б

7 лютого

7 лютого

Тарноруда – Запуття – 6:1
Підприємці – Центр – 1:7

Оболонь – Богданівка – 8:4
НВК – П’ятачок – 3:7

8 лютого

8 лютого

Центр – Тарноруда – 4:3
Запуття – Підприємці – 3:5

П’ятачок – Оболонь – 2:5
Богданівка – НВК – 7:4

9 лютого

9 лютого

Тарноруда – Підприємці – 7:1
Центр – Запуття – 7:2

Оболонь – НВК – 6:6
П’ятачок – Богданівка – 3:1

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Центр

3

3

0

0

18:6

9

2

Тарноруда

3

2

0

1

16:6

6

3

Підприємці

3

1

0

2

7:17

3

4

Запуття

3

0

0

3

6:18

0

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Оболонь

3

2

1

0

19:12

7

2

П'ятачок

3

2

0

1

12:9

6

3

Богданівка

3

1

0

2

12:15

3

4

НВК

3

0

1

2

13:20

1

ПІВФІНАЛИ
10 лютого
Центр – П’ятачок – 5:0
Оболонь – Тарноруда – 2:2 (п.5:4)

В останній день змагань 11 лютого краща четвірка турніру змагалася за призові місця.

Матч за 3-є місце
Пятачок (Волочиськ) – Тарноруда – 3:2
Голи забивали: Екрем Арапоглу (2), Вадим Альохін – Руслан Буряк (2)

Епізод матчу

Переможний гол Вадима Альохіна

Фінал
Центр – Оболонь – 3:1

У фіналі турніру зустрілись волочиський Центр та минулорічний переможець підволочиська Оболонь. У запеклій боротьбі перемогу святкували волочищани.

Голи забивали:  Юрій Скоп'як, Назар Трач, Богдан Коза – Андрій Малащук

Перед фіналом: "Слава Україні!" - "Героям Слава!"

Епізод фінального матчу

Тріумф переможців

Зазначимо, що в турнірі взяли участь, виступаючи за різні команди, представники тренерського штабу ФК Агробізнес та молоді футболісти з команди Агробізнес-2.

По закінченню турніру пройшла церемонія нагородження.

Чудові індивідуальні призи отримали кращі гравці



Кращим бомбардиром турніру став Тарас Даньків (Оболонь) - 18 голів. 

У Андрія Малащука (Оболонь) - 17 голів, Назара Трача (Центр) - 16, Андрія Донця (П'ятачок) - 15.

Кращий гравець кубка - Назар Трач (Центр).



По амплуа кращими стали:

Воротар – Артем Швець (Тарноруда)



Захисник – Андрій Донець (П’ятачок)



Нападник – Степан Римар (Богданівка)



Капітани команд призерів отримали кубки.





Представники спонсорів турніру вручили призи та цінні подарунки кращим гравцям, командам, арбітрам та іншим особам, що сприяли успішному проведенню змагань.



Успішне проведення турніру забезпечили своєю підтримкою Волочиська міська рада, ТОВ «АГРОБІЗНЕС», Благодійний фонд «МИ ПОРУЧ», Група компаній «VITAGRO», ВМЗ АТ «МОТОР СІЧ», волочиське відділення «НОВА ПОШТА», автомийки ВОЛОЧИСЬК-1.

Вітаємо призерів та переможців.

П'ятачок (Волочиськ)

Оболонь (Підволочиськ)

Центр (Волочиськ)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

10 тур

21 вересня
Миколаїв - Зірка - 3:1
Балкани - Суми - 1:1
22 вересня
Колос - Металіст 1925 - 0:0
23 вересня
Інгулець - Волинь
Прикарпаття - Агробізнес
Рух - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 9 7 0 2 24 - 7 21
2 Колос 9 5 4 0 14 - 4 19
3 Волинь 8 6 0 2 16 - 11 18
4 Оболонь-Бровар 9 5 2 2 11 - 7 17
5 Миколаїв 9 5 2 2 11 - 7 17
6 Металіст 1925 9 5 1 3 13 - 5 16
7 Інгулець 9 5 1 3 12 - 10 16
8 Авангард 9 3 4 2 17 - 10 13
9 Балкани 10 3 3 4 10 - 12 12
10 Суми 9 3 2 4 10 - 21 11
11 Прикарпаття 9 3 1 5 11 - 9 10
12 Гірник-Спорт 8 2 1 5 10 - 21 7
13 Агробізнес 8 0 3 5 2 - 9 3
14 Зірка 9 1 0 8 5 - 23 3
15 Рух 8 0 2 6 6 - 16 2

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 11 10 1 0 32 - 4 31
2 Случ К 12 10 1 1 35 - 9 31
3 Конфермат 11 7 2 2 25 - 11 23
4 Агробізнес (Н.Ушиця) 12 3 2 7 13 - 27 11
5 Фортеця 10 2 3 5 10 - 17 9
6 Темп 11 2 2 7 13 - 25 8
7 Іскра (Теофіполь) 10 2 1 7 9 - 24 7
8 Случ С 11 1 2 8 10 - 30 5