Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 20180429_afisha.jpg
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

У Долині (Івано-Франківщина) відбувся турнір пам'яті загиблих воїнів АТО

В ньому прийняла участь національна збірна України серед ветеранів.

Команди були розділені на дві групи.

ГРУПА А

Нафтовик (Долина) - Хімік (Калуш) - 4:0

Нафтовик (Долина) - Збірна України - 1:4

Збірна України - Хімік (Калуш) - 3:0

ГРУПА Б

Карпати (Брошнів-Осада)- Скала (Стрий) - 1:1

Скала (Стрий) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 2:2

Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Карпати (Брошнів-Осада)- 1:0

ПЛЕЙ-ОФФ

У матчі за 5-е місце Карпати перемогли Хімік.

У матчі за 3-є місце Нафтовик – Скала було зафіксовано нічию 3:3. У серії пенальті кращими виявилися господарі майданчика, Нафтовик (Долина).

ФІНАЛ теж закінчився унічию.

Збірна України – Прикарпаття – 3:3. У серії пенальті кращими були ветерани національної збірної України.

Окрім головних призів були також вручені індивідуальні.

Кращим гравцем турніру став Микола Капустянський (Нафтовик).

Кращий бомбардир – Сергій Нагорняк (Збірна України).

Кращий воротар – Микола Хомин ("Прикарпаття").

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
Полісся  Буковина
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U16 8 4 3 1 20 - 10 15
2 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3
6 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 5 1 0 4 4 - 13 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 7 6 0 1 24 - 5 18
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 5 3 0 2 13 - 9 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0