Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
9 червня 2018, 20.00
Київ,
НСК Олімпійський
Чемпіонат України
Друга ліга

ЗОЛОТИЙ МАТЧ
СК ДНІПРО-1
(Дніпро)
0
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
1

Програмки

Чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу

23-25 лютого 2018, спортзал "Дружба" у Волочиську.

ТОВ Агробізнес багато уваги приділяє розвитку футболу і вкладає чимало коштів у футбол на різному рівні. Тож було б дивно, якби така футбольна компанія не проводила футбольні змагання серед своїх працівників.

З 23 до 25 лютого у спортзалі «Дружба» волочиського машинобудівного заводу "Мотор Січ" проводився чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу. Учасниками турніру є шість команд, розділених по підрозділах компанії.

Склад учасників:

ГРУПА "А"

ГРУПА "Б"

Адміністрація

Собуцький Олег

Донець Андрій 

Паюк Михайло

Семерук Юрій

Панич Руслан

Цимбалюк Олег

Чиж Сергій

Глущак Роман

Представник – Глущак Роман

 

Водії

Безкоровайний Микола

Назаренко Дмитро

Лящинський Юрій

Назаренко Вадим

Ващук Артем

Пшоняк Олександр

Старинський Руслан

Партика Дмитро

Представник – Безкоровайний Микола

 

Охорона

Гусарчук Андрій

Костінський Олександр

Сніцар Дмитро

Бойко Дмитро

Ніцевич Сергій

Безпалько Ігор

Бохонок Сергій

Представник – Ванярка Сергій

 

Експедиція

Добротвор Валентин

Добротвор Олександр

Кравець Олександр

Стасенко Вадим

Глущак Сергій

Драчук Тарас

Блажієвський Анатолій

Сорока Юрій

Шимков Олександр

Гладишевський Віталій

Представник – Сорока Юрій

 

Пекарі (хлібзавод)

Татарін Володимир

Ратушний Ігор

Задорожний Олег

Швець Артем

Яценюк Олександр

Шимко Дмитро

Духняк Микола

Тимощук Віктор

Представник – Яцина Анатолій 

Пекарня (філіал)

Мельник Михайло

Брилко Тарас

Ковбасюк Руслан

Петльований Олександр

Фліорчук Юрій

Скура Вадим

Швець Артем

Представник – Цимбалюк Вадим

Спершу відбулися змагання в групах, по результатах яких визначились півфіналісти.

23 лютого

Група А

Пекарі – Охорона – 1:2 (Голи: Шимко Костінський, Безпалько)
Адміністрація – Пекарі – 6:2 (Голи: Собуцький-3, Паюк-2, Семерук Шимко, Тимощук)
Охорона – Адміністрація – 2:6 (Голи: Бохонок  Собуцький-2, Паюк-2, Панич, Цимбалюк)

1 місце - Адміністрація, 2. Охорона, 3. Пекарі

24 лютого

Група Б

Пекарня – Водії – 2:2 (Голи: Мельник, Фліорчук Назаренко, Лящинський)
Водії – Експедиція – 3:2 (Голи: Лящинський-2, Назаренко Добротвор В., Добротвор О.)
Експедиція – Пекарня – 3:7 (Голи: Добротвор В.-3 Брилко-2, Фліорчук-2, Мельник, Ковбасюк, Скура)

1. Пекарня, 2. Водії, 3. Експедиція

25 лютого

Півфінали

10.00 Адміністрація - Водії - 8:2 (Голи: Собуцький-2, Паюк-2, Семерук-2, Донець, автогол – Старинський, Назаренко)
10.40 Пекарня - Охорона - 4:0 (Голи: Мельник-2, Скура, Фліорчук)

Матч за 3-є місце

11.20 Охорона - Водії - 1:1 (пен.3:2) (Голи: Костінський – Лящинський)

Фінал

12.00 Адміністрація - Пекарня - 3:3 (пен. 2:0) (Голи: Донець, Семерук, Паюк – Мельник, Фліорчук, Скура)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 27 23 1 3 70 - 19 70
2 Прикарпаття 27 20 2 5 58 - 28 62
3 Нива-В 27 13 6 8 34 - 21 45
4 Скала 27 12 4 11 29 - 29 40
5 ФК Львів 27 10 6 11 28 - 29 36
6 Буковина 27 9 7 11 32 - 40 34
7 Нива (Тернопіль) 27 9 6 12 25 - 29 33
8 Полісся 27 9 3 15 31 - 44 30
9 Поділля 27 6 4 17 20 - 44 22
10 Арсенал-Київщина 27 4 1 22 18 - 62 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 33 26 3 4 87 - 15 81
2 Металіст 1925 33 21 4 8 77 - 27 67
3 Енергія 33 19 4 10 67 - 31 61
4 Таврія 33 18 7 8 59 - 32 61
5 Мир 33 14 11 8 46 - 30 53
6 Реал Фарма 33 15 7 11 53 - 40 52
7 Нікополь 33 11 12 10 36 - 33 45
8 Дніпро 33 16 7 10 57 - 33 37
9 Миколаїв-2 33 10 7 16 41 - 58 37
10 Інгулець-2 33 4 7 22 28 - 70 19
11 Суднобудівник 33 5 4 24 33 - 95 19
12 Металург 33 2 1 30 13 - 133 7

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 6 6 0 0 14 - 3 18
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Дністер (Н.Ушиця) 6 1 2 3 6 - 11 5
7 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4