Чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу
23-25 лютого 2018, спортзал "Дружба" у Волочиську.
ТОВ Агробізнес багато уваги приділяє розвитку футболу і вкладає чимало коштів у футбол на різному рівні. Тож було б дивно, якби така футбольна компанія не проводила футбольні змагання серед своїх працівників.
З 23 до 25 лютого у спортзалі «Дружба» волочиського машинобудівного заводу "Мотор Січ" проводився чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу. Учасниками турніру є шість команд, розділених по підрозділах компанії.
Склад учасників:
ГРУПА "А" |
ГРУПА "Б" |
Адміністрація Собуцький Олег Донець Андрій Паюк Михайло Семерук Юрій Панич Руслан Цимбалюк Олег Чиж Сергій Глущак Роман Представник – Глущак Роман
|
Водії Безкоровайний Микола Назаренко Дмитро Лящинський Юрій Назаренко Вадим Ващук Артем Пшоняк Олександр Старинський Руслан Партика Дмитро Представник – Безкоровайний Микола
|
Охорона Гусарчук Андрій Костінський Олександр Сніцар Дмитро Бойко Дмитро Ніцевич Сергій Безпалько Ігор Бохонок Сергій Представник – Ванярка Сергій
|
Експедиція Добротвор Валентин Добротвор Олександр Кравець Олександр Стасенко Вадим Глущак Сергій Драчук Тарас Блажієвський Анатолій Сорока Юрій Шимков Олександр Гладишевський Віталій Представник – Сорока Юрій
|
Пекарі (хлібзавод) Татарін Володимир Ратушний Ігор Задорожний Олег Швець Артем Яценюк Олександр Шимко Дмитро Духняк Микола Тимощук Віктор Представник – Яцина Анатолій |
Пекарня (філіал) Мельник Михайло Брилко Тарас Ковбасюк Руслан Петльований Олександр Фліорчук Юрій Скура Вадим Швець Артем Представник – Цимбалюк Вадим |
Спершу відбулися змагання в групах, по результатах яких визначились півфіналісти.
Група А
1 місце - Адміністрація, 2. Охорона, 3. Пекарі
24 лютого
Група Б
Пекарня – Водії – 2:2 (Голи: Мельник, Фліорчук – Назаренко, Лящинський)
Водії – Експедиція – 3:2 (Голи: Лящинський-2, Назаренко – Добротвор В., Добротвор О.)
Експедиція – Пекарня – 3:7 (Голи: Добротвор В.-3 – Брилко-2, Фліорчук-2, Мельник, Ковбасюк, Скура)
1. Пекарня, 2. Водії, 3. Експедиція
25 лютого
Півфінали
Матч за 3-є місце
11.20 Охорона - Водії - 1:1 (пен.3:2) (Голи: Костінський – Лящинський)
Фінал
12.00 Адміністрація - Пекарня - 3:3 (пен. 2:0) (Голи: Донець, Семерук, Паюк – Мельник, Фліорчук, Скура)
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |