Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 1711.jpg
24 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу

23-25 лютого 2018, спортзал "Дружба" у Волочиську.

ТОВ Агробізнес багато уваги приділяє розвитку футболу і вкладає чимало коштів у футбол на різному рівні. Тож було б дивно, якби така футбольна компанія не проводила футбольні змагання серед своїх працівників.

З 23 до 25 лютого у спортзалі «Дружба» волочиського машинобудівного заводу "Мотор Січ" проводився чемпіонат ТОВ Агробізнес з футзалу. Учасниками турніру є шість команд, розділених по підрозділах компанії.

Склад учасників:

ГРУПА "А"

ГРУПА "Б"

Адміністрація

Собуцький Олег

Донець Андрій 

Паюк Михайло

Семерук Юрій

Панич Руслан

Цимбалюк Олег

Чиж Сергій

Глущак Роман

Представник – Глущак Роман

 

Водії

Безкоровайний Микола

Назаренко Дмитро

Лящинський Юрій

Назаренко Вадим

Ващук Артем

Пшоняк Олександр

Старинський Руслан

Партика Дмитро

Представник – Безкоровайний Микола

 

Охорона

Гусарчук Андрій

Костінський Олександр

Сніцар Дмитро

Бойко Дмитро

Ніцевич Сергій

Безпалько Ігор

Бохонок Сергій

Представник – Ванярка Сергій

 

Експедиція

Добротвор Валентин

Добротвор Олександр

Кравець Олександр

Стасенко Вадим

Глущак Сергій

Драчук Тарас

Блажієвський Анатолій

Сорока Юрій

Шимков Олександр

Гладишевський Віталій

Представник – Сорока Юрій

 

Пекарі (хлібзавод)

Татарін Володимир

Ратушний Ігор

Задорожний Олег

Швець Артем

Яценюк Олександр

Шимко Дмитро

Духняк Микола

Тимощук Віктор

Представник – Яцина Анатолій 

Пекарня (філіал)

Мельник Михайло

Брилко Тарас

Ковбасюк Руслан

Петльований Олександр

Фліорчук Юрій

Скура Вадим

Швець Артем

Представник – Цимбалюк Вадим

Спершу відбулися змагання в групах, по результатах яких визначились півфіналісти.

23 лютого

Група А

Пекарі – Охорона – 1:2 (Голи: Шимко Костінський, Безпалько)
Адміністрація – Пекарі – 6:2 (Голи: Собуцький-3, Паюк-2, Семерук Шимко, Тимощук)
Охорона – Адміністрація – 2:6 (Голи: Бохонок  Собуцький-2, Паюк-2, Панич, Цимбалюк)

1 місце - Адміністрація, 2. Охорона, 3. Пекарі

24 лютого

Група Б

Пекарня – Водії – 2:2 (Голи: Мельник, Фліорчук Назаренко, Лящинський)
Водії – Експедиція – 3:2 (Голи: Лящинський-2, Назаренко Добротвор В., Добротвор О.)
Експедиція – Пекарня – 3:7 (Голи: Добротвор В.-3 Брилко-2, Фліорчук-2, Мельник, Ковбасюк, Скура)

1. Пекарня, 2. Водії, 3. Експедиція

25 лютого

Півфінали

10.00 Адміністрація - Водії - 8:2 (Голи: Собуцький-2, Паюк-2, Семерук-2, Донець, автогол – Старинський, Назаренко)
10.40 Пекарня - Охорона - 4:0 (Голи: Мельник-2, Скура, Фліорчук)

Матч за 3-є місце

11.20 Охорона - Водії - 1:1 (пен.3:2) (Голи: Костінський – Лящинський)

Фінал

12.00 Адміністрація - Пекарня - 3:3 (пен. 2:0) (Голи: Донець, Семерук, Паюк – Мельник, Фліорчук, Скура)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

24 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7