Агробізнес (Волочиськ, Україна) – Karlslunde IF (Данія) – 4:1. Фотоогляд

Агробізнес (Волочиськ, Україна) – KarlslundeIF (Данія) – 4:1

Контрольний матч, Белек (Туреччина), стадіон SPICE HOTEL & SPA

Агробізнес: Чернобай (Чиж, 72), Шум - капітан, Дубчак, Полторацький (Курило, 46), Борячук, Гагун (гравець на перегляді), Кухарук, (Думанюк, 46) Іван Когут (Малащук, 46), Микола Когут (Скакун, 46), Груша (Темнюк, 46), Юрчак (Семенець 46)

KarlslundeIF (за номерами) : 1. PatrickChristensen, 2. Frederik Sorensen, 3. SebastianBizHansen, 4. Christian Н. Larsen - капітан, 5. RasmusJensen, 6. Emil Mostrup, 7. MarcusWinberg, 8. HenrikAppiah, 9. NerminFejzic, 10. AlexanderPetersen, 11. MikkelFahlen, 12. MartinHansen, 13. AndreasSHansen, 14. FarimanKhazerJunior, 15. ThomasPedersen, 16. ThobiasHenriksen, 17. JesperLarsen, 18. AkwasiBoateng, 19. AzizOmar, 20. SamanderAhmadi, 21. FrederikThorsager

Голи: 1:0 Юрчак (9), 2:0 Юрчак (39, пен.), 2:1 (43, пен.), 3:1 Семенець (51), 4:1 Курило (71)

Сьогодні суперник був класом нижчий, ніж київський Арсенал. Стартовий склад Агробізнеса , порівняно з попереднім матчем змінився – у запасі, зокрема, залишились два форварди Семенець Темнюк. Попереду у першому таймі діяли Юрчак та Груша.

Українці захопили перевагу з початку матчу і взяли м’яч під контроль.

Перший гол був забитий після розіграшу кутового. М’яч було послано на Юрчака, але захисник на мить випередив нашого нападника, і від датчанина м’яч опинився у воротах наших суперників. – 1:0.

Перша закінчена атака датчан пройшла правим краєм і м'яч було доставлено у воротарську Чернобая, який без проблем заволодів м’ячем.

Зрештою, це була чи не єдина нагода датчан взяти ворота волочищан протягом усього матчу. До того ж вона відбулася вже за рахунку 1:0 на користь наших.

Агробізнес добре зіграв у відборі та організації атак, але досить скромний рахунок був результатом першого тайму при великій ігровій та територіальній перевазі нашої команди.

У кінці тайму команди обмінялися голами. Спочатку у карному майданчику не по правилах зупинили Юрчака і сам «постраждалий» реалізував пенальті.

Згодом схоже порушення відбулося біля воріт Чернобая і датчани «розмочили» рахунок, теж реалізувавши пенальті. Сергій Чернобай вгадав напрямок удару Александра Педерсена, та не дотягнувся…

Відзначимо, що наші суперники хоч може і не зіграли в типовий скандинавський футбол, та не гребували жорсткою грою на грані фолу, притаманною «вікінгам», звідси є кілька жовтих карток у їх «доробку».

З початку другого тайму Андрій Донець зробив одразу шість замін, по ходу тайму ще дві.

Загалом малюнок гри у другій половині матчу не змінився, Агробізнес продовжував застосовувати відбір, пресинг на половині поля суперника, і наступний гол саме був забитий після такого. Семенець в результаті відбору м’яча Темнюком та вчасної передачі, опинився перед воротарем датчан і послав м'яча мимо нього у сітку.

Ще один гол забив Курило ногою на добиванні після прострілу зліва Від Андрія Скакуна.

Наша команда переважала суперника в усіх компонентах гри і заслужено перемогла з великим рахунком.

Ще деякі моменти, які не вдалося реалізувати:

Олександр Юрчак точно пробив штрафний удар, але воротар наших суперників відвів загрозу.

2

Роман Гагун чудовим пасом вивів на ударну позицію Івана Когута, та арбітр зафіксував положення "поза грою"

Наступним суперником Агробізнеса буде новачок найвищого білоруського дивізіону…