Матч Смолевичі - Агробізнес відбудеться 16 березня в Антальї.
Смолевичі (біл. Смалавічы) – містечко неподалік від Мінська, столиці Білорусі. Можна сказати - місто-супутник.
Історія команди розпочинається з 2009-го року, коли команда з Смолевичів з тодішньою назвою «Вігвам» заявилась на чемпіонат мінської області.
В 2010 році Вігвам заявився в другу лігу чемпіонату Білорусі і зайняв по підсумках сезону 11-е місце з 18 команд.
2011 – команда стала називатися ФК Смолевичі, а в 2012 – Смолевичі СТІ.
В 2012 році команда вийшла в першу лігу, у якій виступала до 2017 року.
В 2017 році ФК Смолевичі зайняли друге місце і отримали право у 2018 році стартувати у найвищому дивізіоні республіки Білорусь.
Сезон 2018 року Смолевичі розпочнуть 1 квітня матчем у гостях з БАТЕ.
ФК Смолевичі у Туреччині проводять тренувальний збір з 5 до 17 березня. Матч з Агробізнесом буде останнім четвертим спарингом у Туреччині і 17 березня команда вилітає додому.
До цього ФК Смолевичі провели такі контрольні поєдинки:
13 березня
Смолевичі (Білорусь) – Десна (Чернігів, Україна) – 1:1
Смолевичі : Тимофеєв (Охремчук, 80), Сазанович (Васильонок, 72) Потапов, Лухтанов, Каплієнко, Рожок, Федянін (Васьков, 46), Відіч (Пузевич, 75), Яроцький (Калінейко, 68), Жук (Чикида,75), Шило (Бурец,65).
Голи: 0:1 (22) 1:1 Жук (65)
11 березня
Смолевичі (Білорусь) – Мілсамі (Оргеєв, Молдова) – 1:2
Смолевичі : Тимофеєв, Чикида (Сазанович,46), Васильонок (Потапов,46) Лухтанов (Васильонок , 70), Каплієнко (Чикида,70), Рожок (Пузевич,65), Федянін (Бурец,46), Відіч (Шило,46), Яроцький, Васьков (Жук, 46), Горбачик (Калінейко, 65).
Голи: 0:1 пенальті (8) 1:1 Шило (85) 1:2 (87)
8 березня
Смолевичі (Білорусь) – «Нєфтєхімік» (Ніжнєкамськ, Росія) – 2:0
Смолевичі: Тімофеєв, Сазанович (Чикида,46), Лухтанов (Васильонок, 46), Каплієнко, Рожок (Пузевич, 46), Федянін (Бурец, 46), Шило, Васьков (Яроцький,46), Жук, Горбачик (Калінейко, 46).
Голи: 1:0 Шило (25) 2:0 Федянін (26)
СКЛАД КОМАНДИ:
Головний тренер Олександр Бразевич.
Воротарі: Павло Охремчук, Анатолій Тимофеєв;
захисники: Іван Васильонок, Станіслав Сазанович, Єгор Потапов, Павло Чикида, В'ячеслав Лухтанов, Александр Каплієнко;
півзахисники: Максим Шило, Артем Васьков, Роман Бурец, Ярослав Яроцький, Сергій Рожок, Олекса Відіч, Владислав Жук, Олександр Пузевич;
нападники: Валерій Горбачик, Артем Федянін, Дмитро Калінейко.
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |