Смолевичі – Агробізнес – 1:1. Огляд матчу

Третій матч у Туреччині волочиський Агробізнес провів з представником Вищої ліги Білорусі.

Смолевичі – Агробізнес – 1:1

16.03.2018 Анталья, стадіон FANATIC TOUR

Агробізнес: Одольський, Полторацький (Гагун, 31), Слотюк, Курило (Шум, 55), Думанюк (Груша, 55), Юхимович, Іван Когут (Микола Когут, 46), Кухарук, Скакун (Іван Когут 72), Темнюк, Семенець (Юрчак, 75)

Смолевичі: Тимофеєв (Охремчук, 46), Сазанович (Чикида, 46), Відіч, Потапов, Каплієнко (Васильонок, 61), Шило (Федянін, 75), Рожок, Бурец, Васьков (Яроцький, 61), Яроцький (Жук, 46), Федянін (Калінейко, 61).

Голи: Юхимович (22), Рожок (25)

Ми вдруге зустрілись з командою, яка вже «сидить на чемоданах» (першою був київський Арсенал) - завтра 17 березня білоруси відлітають додому, а першого квітня в них календарний матч з БАТЕ. Саме щоб зіграти цей поєдинок, за домовленістю, ми змістили на один день свій, запланований на 17 березня, базовий.

Сьогодні зустрілись приблизно дві рівні команди, які на початку матчу при напруженому протистоянні найбільше грали в центрі поля, підшукуючи ключі до воріт суперників.

Спочатку на полі була рівна боротьба, згодом потрохи гра почала зміщатися до воріт Смолевичів – атакуюча ланка у нас була досить активна, особливо з першого тайму запам'ятались рейди Івана Когута правим краєм.

Та рахунок було відкрито після того, як у центрі збили Богдана Семенця. Богдан протягнув з глибини поля, загострив ситуацію і супернику нічого не залишалося як порушити правила.

Юхимович пробив так, що голкіпер білорусів Тимофеєв навіть не поворухнувся. – 1:0 на користь наших.

Та відповідь білорусів не забарилася – після удару Рожка м’яч знайшов ногу нашого захисника і рикошетом влетів у ворота Кості Одольського.

Друга частина тайму пройшла в рівній грі, команди комбінували, боролися на кожній ділянці поля, але до загострень біля воріт кожної з команд не доходило.

З початку другого тайму малюнок гри не змінився. Команди грали в центрі поля, обмінювались атаками, які не носили гостроти.

Поступово Агробізнес перехопив ініціативу і останню чверть матчу можна записати в актив нашої команди. Перехоплення, пресинг, робота на флангах – більшість ігрового часу команди провели на половині поля Смолевичів. Та забити переможний гол нашій команді так і не вдалося – трохи не хватило свіжості та удачі.