Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
24 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Збірна 22-го тижня у Другій лізі

Популярне видання СпортАрена визначило кращих по результатах матчів 20(А)-23(Б) турів у Другій лізі.

Отже, збірна 20(А)-23(Б):

Воротар – Вадим Дмитроченко (МФК Миколаїв-2)

Правий захисник – Юрій Бровченко (СК Дніпро-1)

Центральний захисник – Костянтин Чаус (МФК Миколаїв-2)

Центральний захисник – Петро Ковальчук (Прикарпаття)

Лівий захисник – Олександр Гринишин (ФК Львів)

Правий півзахисник – Віталій Груша (Агробізнес)

"На місце правого атакувального хава визначаємо Грушу. Він був одним з найпродуктивніших в складі Агробізнеса", що й було необхідно у матчі з безліччю нереалізованих моментів. Віталій також міг задивати раніше і сам, але в потрібний момент став командним гравцем, не егоїстом, вдало підігравши товаришу, а згодом чітким ударом забив переможний гол у ворота вінницької Ниви-В - суперника, що стає принциповим для волочищан".

Центральний півзахисник – Дмитро Баранов (Скала). 

Атакувальний півзахисник –  Вадим Воронченко (Таврія).  Владислав Краєв (Металіст 1925). 

Лівий півзахисник – Олег Синиця (Металіст 1925). 

Нападник– Іван Михайленко (ФК Дніпро).  На заміну: Сергій Кисленко (ФК Львів)

Нападник – Денис Катрюк (Арсенал-Київщина). На заміну:  Владислав Супряга (СК Дніпро-1).

КРАЩИМ ТРЕНЕРОМ тижня у Другій лізі Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу визнало Андрія ЧІХа (ФК Львів)

Віталій Груша (Агробізнес) став ГЕРОЄМ ТУРУ в Другій лізі.

Джерело - sportarena.com

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

24 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 36
4 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
5 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 10 32
3 Конфермат 14 9 1 4 30 - 17 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 28 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Іскра (Теофіполь) 14 4 1 9 16 - 29 13
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 14 - 31 12
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7