Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 20180429_afisha.jpg
29 квітня2018
17.00
Хмельницький,
СК "Поділля"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 24 тур
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)
ФК ЛЬВІВ

Програмки

Наш суперник - Поділля (Хмельницький)

Матч Поділля - Агробізнес відбудеться 6 квітня 2018 у Хмельницькому.

З ІСТОРІЄЮ КОМАНДИ ми знайомили наших читачів, анонсуючи перше дербі хмельницьких команд у професіональному футболі 19 серпня 2017 року

ІСТОРІЯ МАТЧІВ 

Агробізнес і Поділля вперше зіграли між собою в офіційному матчі чемпіонату Хмельницької області 2016 року:

18.05.2016. Агробізнес – Поділля – 0:0

Це був матч першого кола, а у другому командам не судилося зіграти - Поділля знялося з обласної першості, зосередившись на матчах Другої ліги. 

Тож наступний офіційний матч команди вже провели на професіональному рівні після того, як волочиський Агробізнес став професіональною командою, заявившись у Другу лігу. Це відбулося у поточному сезоні.

19.08.2018. Агробізнес – Поділля – 2:1
Голи: Темнюк (2), Пліс (79) - Ліповуз (55)

15.09.2018. Агробізнес – Поділля – 2:1
Голи: Курило (16), Семенець (67) - Джурко (37)

КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ ПОДІЛЛЯ - АГРОБІЗНЕС у МЕЖСЕЗОННЯ:

Їх суперники провели доволі велику кількість, так як є найближчими сусідами, а штучне поле ДЮСШ №1 було найближчим доступним футбольним майданчиком для спарингів у зимовий період.

Зима 2018

06.03.2018. Поділля - Агробізнес - 0:3
Голи: Сeмeнeць, Курило, Гагун

27.01.2018. Поділля - Агробізнес - 0:1
Гол: Думанюк

Зима 2017

01.03.2017. Поділля - Агробізнес - 1:4, 1:1 (другі склади, матч тривав 60 хв.)

23.01.2017. Поділля - Агробізнес - 2:7, 0:4

ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ:

Поділля невдало стартувало у весняній частині сезону, програвши Прикарпаттю в Івано-Франківську на штучному полі "Хет-трик Арени" - 2:5

Агробізнес удома переміг вінницьку Ниву з рахунком 2:1

СКЛАД КОМАНДИ "ПОДІЛЛЯ"

Президент: Євген БЕЙДЕРМАН 

Віце-президент: Костянтин ПОБЕРЕЖНИЙ

Виконавчий директор: Сергій БАЦА

Начальник команди: Анатолій ВОЛЬСЬКИЙ

В.О. головного тренера: Віталій КОСТИШИН

Тренер: Руслан СОБОЛЕВСЬКИЙ

Тренер воротарів: Юрій ФИНАР

Гравці:

Прізвище Імя

Дата нар.

І

Г

ЖК

ЧК

ХВ

Амплуа

4

Абзалов Костянтин

27.02.2000

0

0

0

0

0

Захисник

16

Бабак Кирило-Ілля

30.07.1998

19

1

3

0

1258

Півзахисник

55

Баранчук Богдан

18.06.2001

0

0

0

0

0

Нападник

2

Гресь Владислав

30.10.1996

15

0

2

0

1199

Захисник

12

Дворник Сергій

12.05.1998

16

0

0

0

1392

Воротар

6

Джурко Андрій

06.09.1997

18

3

1

1

1356

Захисник

18

Лівандовський Артем

07.02.2000

0

0

0

0

0

Півзахисник

8

Ліповуз Андрій

29.01.1998

17

1

4

0

1204

Півзахисник

33

Майко Олександр

01.07.2000

2

0

0

0

114

Захисник

19

Макарченко Артем

16.04.1997

15

1

1

1

1043

Півзахисник

24

Маховка Андрій

07.12.1997

6

1

2

0

153

Півзахисник

3

Миколайчук Віталій

28.06.1998

0

0

0

0

0

Захисник

7

Морговський Ян

20.09.1998

19

3

3

0

859

Півзахисник

10

Муляр Андрій

10.12.1995

18

0

2

0

1000

Півзахисник

23

Осипчук Ярослав

26.06.2001

0

0

0

0

0

Воротар

9

Рижук Степан

31.10.1994

14

1

4

0

1206

Захисник

14

Рожко Дмитро

02.01.2000

1

0

0

0

90

Півзахисник

17

Сарбєй Павло

26.07.1999

0

0

0

0

0

Нападник

20

Степаненко Валерій

19.10.1998

13

2

1

0

1038

Захисник

99

Тупік Олександр

18.06.1997

0

0

0

0

0

Захисник

15

Худік Роман

31.07.1999

3

0

0

0

22

Півзахисник

27

Швець Сергій

10.05.1992

17

0

3

1

1351

Захисник

44

Шаповал Владислав

15.04.2001

0

0

0

0

0

Нападник

1

Шевченко Сергій

07.08.1998

4

0

0

0

318

Воротар

81

Харчук Назар

28.06.2000

0

0

0

0

0

Воротар

 

Сезон

Ліга

М

І

В

Н

П

ГЗ

ГП

О

Кубок України

1992

Перша «А»

4

26

10

10

6

29

21

30

1/32 фіналу

1992–93

Перша

8

42

15

16

11

45

39

46

1/64 фіналу

Норд-АМ-Поділля

1993–94

Перша

11

38

13

9

16

45

47

35

1/32 фіналу

Норд-АМ-Поділля

1994–95

Перша

6

42

20

11

11

48

30

71

1/32 фіналу

1995–96

Перша

12

42

18

8

16

55

42

62

1/16 фіналу

1996–97

Перша

22

46

11

13

22

40

66

46

1/32 фіналу

1997–98

Друга «А»

1

34

25

3

6

69

20

78

1/64 фіналу

1998–99

Перша

16

38

13

12

13

39

42

51

1/64 фіналу

1999-00

Друга «А»

2

30

21

5

4

67

27

68

1/2 фіналу
Кубку Другої ліги

2000–01

Друга «Б»

6

28

15

2

11

37

28

47

Не виступав

2001–02

Друга «А»

9

36

14

11

11

38

31

53

1/32 фіналу

2002–03

Друга «А»

3

36

27

2

7

79

31

83

1-ий раунд

2003–04

Друга «А»

2

30

17

8

5

47

20

59

1/32 фіналу

об'єднався з ФК «Красилів»[23]

2004–07

ЧХО

2007–08

Друга

3

30

17

7

6

47

28

58

1/64 фіналу

2008–09*

Друга

8

32

14

5

13

32

38

47

1/32 фіналу

2010-2016

ЧХО

2016-17

Друга

14

32

7

4

21

29

68

25

1/64 фіналу

2017–18

Друга

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 24 тур
27 квітня
Прикарпаття  Нива
Полісся  Буковина
28 квітня
Поділля – Арсенал-Київщина
Скала  – Нива-В
29 квітня
Агробізнес – ФК Львів


Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 21 19 0 2 58 - 16 57
2 Прикарпаття 21 16 2 3 49 - 22 50
3 Нива-В 21 8 6 7 23 - 17 30
4 Нива (Тернопіль) 21 8 6 7 21 - 22 30
5 ФК Львів 21 8 5 8 23 - 21 29
6 Буковина 21 6 7 8 25 - 29 25
7 Скала 21 7 4 10 21 - 27 25
8 Полісся 21 7 2 12 23 - 35 23
9 Поділля 21 4 3 14 16 - 37 15
10 Арсенал-Київщина 21 4 1 16 15 - 48 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 26 21 2 3 62 - 11 65
2 Металіст 1925 26 19 3 4 66 - 17 60
3 Енергія 26 14 3 9 53 - 28 45
4 Таврія 26 12 7 7 41 - 27 43
5 Мир 26 10 10 6 31 - 20 40
6 Реал Фарма 26 11 5 10 41 - 33 38
7 Нікополь 26 8 10 8 25 - 24 34
8 Дніпро 26 14 6 6 50 - 24 30
9 Миколаїв-2 26 7 6 13 26 - 44 27
10 Суднобудівник 26 4 4 18 25 - 68 16
11 Інгулець-2 26 2 7 17 21 - 56 13
12 Металург 26 2 1 23 9 - 98 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U16 8 4 3 1 20 - 10 15
2 Патріот U16 6 4 2 0 11 - 4 14
3 Новатор U16 6 2 1 3 10 - 13 7
4 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 5 1 2 2 2 - 2 5
5 ДЮСШ Городок U16 4 1 0 3 4 - 9 3
6 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 5 1 0 4 4 - 13 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 7 6 0 1 24 - 5 18
2 Новатор U14 6 3 1 2 12 - 11 10
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 5 3 0 2 13 - 9 9
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 4 1 1 2 6 - 12 4
5 ДЮСШ Городок U14 4 1 0 3 7 - 15 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0