Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 2018-10-20_anonce.jpg
20  жовтня, 15.00
Горішні Плавні
спорткомплекс "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
14 тур
ГІРНИК-
СПОРТ 
(Горішні
Плаіні) 

АГРОБІЗНЕС 
(Волочиськ)

Волочиські юнаки продовжують перемагати в ДЮФЛ ХО

2 травня ДЮСШ Волочиськ U14 та U16 отримали дві перемоги у Городку.

Матчі 11 туру Дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області наші юнацькі команди провели на виїзді. 

ДЮСШ U14 Городок - ДЮСШ U14 Волочиськ - 0:9
Голи:  Вдовін (5), Заднішевський (2), Джурило, автогол

ДЮСШ U16 Городок - ДЮСШ U16 Волочиськ - 0:5
Голи: Липа (3), Допта, Лубкович

Про інші матчі туру інформація відсутня.

Турнірні таблиці згідно наявної на сьогодні інформації:

ДЮФЛ ХО ПІВДЕНЬ U14

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ДЮСШ Волочиськ U14

8

7

0

1

33 - 5

21

2

Новатор U14 (Хмельницький)

6

3

1

2

12 - 11

10

3

ДЮСШ-1 Хмельницький U14

5

3

0

2

13 - 9

9

4

ДЮСШ-2 Кам’янецьодільський U14

4

1

1

2

6 - 12

4

5

ДЮСШ Городок U14

5

1

0

4

7 - 24

3

6

ДЮСШ Дунаївці U14

4

0

0

4

0 - 10

0

ДЮФЛ ХО ПІВДЕНЬ U16

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ДЮСШ Волочиськ U16

9

5

3

1

25 - 10

18

2

Патріот U16 (Кам’янецьодільський)

6

4

2

0

11 - 4

14

3

Новатор U16 (Хмельницький)

6

2

1

3

10 - 13

7

4

ДЮСШ-2 Кам’янецьодільський U16

5

1

2

2

2 - 2

5

5

ДЮСШ-1 Хмельницький U16

5

1

0

4

4 - 13

3

6

ДЮСШ Городок U16

5

1

0

4

4 - 14

3

Наступний матч (12 тур) ДЮСШ Волочиськ U14 заплановано на 8 травня. У цей день згідно календаря наші юнаки (2004-2005р.н) мають зіграти вдома з ДЮСШ Дунаївці U14.

Щодо старших (2002-2003), то для них у календарі наступає пауза, а свій останній матч в групі ПІВДЕНЬ ДЮСШ Волочиськ U16 зіграє 23 травня удома з ДЮСШ-2 Кам’янецьодільський U16.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

14 тур

19 жовтня
Миколаїв - Суми
20 жовтня
Колос - Дніпро-1
Гірник-Спорт - Агробізнес
Зірка - Металіст 1925
Авангард - Балкани
21 жовтня
Рух - Волинь
Прикарпаття - Оболонь-Бровар

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 12 10 0 2 31 - 9 30
2 Колос 12 7 5 0 24 - 5 26
3 Волинь 12 8 2 2 20 - 13 26
4 Металіст 1925 12 7 2 3 17 - 7 23
5 Інгулець 13 6 3 4 16 - 14 21
6 Авангард 12 5 5 2 24 - 12 20
7 Оболонь-Бровар 12 5 4 3 13 - 10 19
8 Миколаїв 12 5 3 4 12 - 10 18
9 Прикарпаття 13 4 2 7 14 - 13 14
10 Балкани 12 3 4 5 11 - 16 13
11 Гірник-Спорт 12 3 3 6 13 - 24 12
12 Суми 12 3 3 6 11 - 29 12
13 Рух 12 1 5 6 10 - 18 8
14 Агробізнес 12 0 5 7 4 - 15 5
15 Зірка 12 1 0 11 6 - 31 3

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 14 12 2 0 40 - 6 38
2 Случ К 14 10 2 2 35 - 11 32
3 Конфермат 13 9 1 3 30 - 14 28
4 Темп 14 5 1 8 18 - 29 16
5 Фортеця 14 3 4 7 13 - 21 13
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 14 3 3 8 15 - 31 12
7 Іскра (Теофіполь) 13 3 1 9 14 - 29 10
8 Случ С 14 1 4 9 11 - 35 7